Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sveikutės, sorry neskaičiau visos temos, gal kur ir parašyta buvo, bet noriu paklausti kiek laiko vyksta persileidimas blush2.gif , ar tai savaitės bėgyje viskas įvyksta ar mėnesio? esu susirupinus savo neštumu, yra šokių tokių požymių, nors daktarė sakė, kad kol kas viskas gerai, tai vat butent jos žodžiai "kol kas" ir sieja nerimą.
Atsakyti
QUOTE(ADITELKA @ 2009 10 12, 16:18)
Sveikutės, sorry neskaičiau visos temos, gal kur ir parašyta buvo, bet noriu paklausti kiek laiko vyksta persileidimas  blush2.gif , ar tai savaitės bėgyje viskas įvyksta ar mėnesio? esu susirupinus savo neštumu, yra šokių tokių požymių, nors daktarė sakė, kad kol kas viskas gerai, tai vat butent jos žodžiai "kol kas" ir sieja nerimą.

labukas ,man buvo viskas ok iki beveik 11 sav.
staiga viena vakara pradejo tepti, galvojau kad vaika per daug prisitempiau(turiu suneli 7men.)
is ryto nuvaziavau i ligonine ir man pasake kad vaiko nebera, jau nuo 6-7 sav.
tai visa men. taip ir pravaiksiojau, be jokiu skausmu ar dar ko nors
siaip kaip man sake persileidimai viksta 5-6-7 sav. ir po menesio tik organizmas jau jei kas negerai ismeta, kas nereikalinga
tu neko blogo negaalvok ir bus viska ok.
neprisikvesk bedos
sekmingo nesiojimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ADITELKA @ 2009 10 12, 16:18)
Sveikutės, sorry neskaičiau visos temos, gal kur ir parašyta buvo, bet noriu paklausti kiek laiko vyksta persileidimas  blush2.gif , ar tai savaitės bėgyje viskas įvyksta ar mėnesio? esu susirupinus savo neštumu, yra šokių tokių požymių, nors daktarė sakė, kad kol kas viskas gerai, tai vat butent jos žodžiai "kol kas" ir sieja nerimą.

o man nebuvo isvis jokio tepliojimo , net kraujavimo nieko...bet as visuriavau 18 savaite nuejau pas daktarus ir pasake kad vaikelis negyvas jau dvi savaites
o tu nusiramink tikrai viskas bus gerai..

as kitu mamyciu noriu paklausti po kiek laiko jums prasidejo menesines man po viso to tepliojimo praejo kelios savaites o dar nesusergu..ar cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(rytaute @ 2009 10 12, 20:41)
o man nebuvo isvis jokio tepliojimo , net kraujavimo nieko...bet as visuriavau 18 savaite nuejau pas daktarus ir pasake kad vaikelis negyvas jau dvi savaites
o tu nusiramink tikrai viskas bus gerai..

as kitu mamyciu noriu paklausti po kiek laiko jums prasidejo menesines man po viso to tepliojimo praejo kelios savaites o dar nesusergu..ar cia normalu?


Vat suzinojau, kad ir man negerai, darys abrazija...is kur pasisemti jegu viska istverti???
Atsakyti
QUOTE(ADITELKA @ 2009 10 15, 09:04)
Vat suzinojau, kad ir man negerai, darys abrazija...is kur pasisemti jegu viska istverti???

iš savęs, iš tikėjimo... žmogui užkraunama tiek, kiek jis gali pakelt... 4u.gif stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADITELKA @ 2009 10 15, 10:04)
Vat suzinojau, kad ir man negerai, darys abrazija...is kur pasisemti jegu viska istverti???

man tai vyras lb padejo, seima...uzjauciu labai tave..labai labai verysad.gif
Papildyta:
mamyciu noriu paklausti po kiek laiko jums prasidejo menesines man po viso to tepliojimo praejo kelios savaites o dar nesusergu..ar cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(ADITELKA @ 2009 10 15, 10:04)
Vat suzinojau, kad ir man negerai, darys abrazija...is kur pasisemti jegu viska istverti???

man jau po persileidimo praejo menuo ir dar nebuvu menesiniu, jauciu kai buvo paskutini karta, prie to ir griz organizmas
Atsakyti
QUOTE(makrial @ 2009 10 15, 20:23)
man jau po persileidimo praejo menuo ir dar nebuvu menesiniu, jauciu kai buvo paskutini karta, prie to ir griz organizmas

as tai greiciau noriu kad atsistotu viskas i vezias...o jau va triacia savaite po tepliojimu kaip nesusergu..o tepliojimai man lb ilgai nesibaige..o po abarazijos man jau daugiau nei 5 savaites praejo
Atsakyti
sveikos visos. man persileidimas visai nesenei įvyko. dar vis kraujuoja. viskas lyg ir gerai buvo. prasidėjo tepimas, paskui kraujavimas. Nuvažiavau į klinikas ir pasakė, kad jau viskas. buvo labai skaudu. taip ir nenustatė kiek laiko buvo leliukui, spėju kad apie 8 savaites. abrazijos tikiuosi nereikės, nes viskas normaliai lyg ir valosi. taip norėjau to leliuko, o dabar reiks laukt dar apie 4 mėn kol vėl galėsim bandyt pastot...baisu, kad tai vėl nepasikartotų verysad.gif

beje daktarė sakė, kad mėnesinės bus tik kitą mėnesį, taigi manau, kad taip greit neprasideda, o mano draugei tai kelis mėn nebuvo, paskui vaistais iššaukė.
Atsakyti
Sveikos merginos, skaudi tema, bet daugelis su ja labai susiduria, man taip sia vasara, liepos menesi ivyko persileidimas, o periodas prasidejo tik spalio menesi. Daktare sake tai normalu, vienom buna po menesio, kitom po dvieju ir t.t., cia priklauso nuo organizmo.
Atsakyti
QUOTE(miraanda @ 2009 11 11, 19:05)
sveikos visos. man persileidimas visai nesenei įvyko. dar vis kraujuoja. viskas lyg ir gerai buvo. prasidėjo tepimas, paskui kraujavimas. Nuvažiavau į klinikas ir pasakė, kad jau viskas. buvo labai skaudu. taip ir nenustatė kiek laiko buvo leliukui, spėju kad apie 8 savaites. abrazijos tikiuosi nereikės, nes viskas normaliai lyg ir valosi. taip norėjau to leliuko, o dabar reiks laukt dar apie 4 mėn kol vėl galėsim bandyt pastot...baisu, kad tai vėl nepasikartotų  verysad.gif

beje daktarė sakė, kad mėnesinės bus tik kitą mėnesį, taigi manau, kad taip greit neprasideda, o mano draugei tai kelis mėn nebuvo, paskui vaistais iššaukė.

svarbiausia nenuleist ranku ir islaukt ta laika ir vel bandyt 4u.gif as irgi laukiu vis kol vel galesim pradeti planuoti leliuka as irgi beproto noriu vaikiuko ..bet kas buvo tas buvo nieko jau nebepakeisi..sekmytes jums...nenuleiskit ranku
Atsakyti
QUOTE(rytaute @ 2009 11 12, 18:47)
svarbiausia nenuleist ranku ir islaukt ta laika ir vel bandyt  4u.gif as irgi laukiu vis kol vel galesim pradeti planuoti leliuka as irgi beproto noriu vaikiuko ..bet kas buvo tas buvo nieko jau nebepakeisi..sekmytes jums...nenuleiskit ranku

Sveikos, visos bėdos kada nors turi pasibaigti. Man persileidimas buvo rugpjūtį, buvo didžiulis šokas, nes net nežinojau, kad laukiausi, visą vasarą buvo mėnesinės, tik truputį silpnesnės, keista buvo tik tai, kad sustambėjau, galvojau, kad tiesiog nuo sėdėjimo namuose, bet rugpjūtį mėnesines keturias dienas vėlavo, o po to pasipylė krešuliais kaip niekad ir patekau į ligoninę, o ten jau ir pasake, kad jau viskas, padarė narkozę ir išvežė į operacinę. Prabudusi buvau labai pasimetusi, nesupratau kas vyko, galvojau kodel man taip atsitiko, galvojau, kad buvau katik pastojus, bet pasirodo, kad buvo jau du ar trys mėnesiai, o lelius miręs jau kurį laiką, kad iš jo jau nieko nebelikę ir būtinai reikia išvalyt krešulius, buvau baisia prislėgta, nesuvokiau kaip galėjau visiškai nepastebėti nėštumo. Daktarė sakė,kad viskas baigėsi gan gerai, kraujavau dar dvi savaites,o dar po dviejų prasidėjo mėnesinės, kurios buvo labai stiprios, vos susitvarkiau, nesiliovė ir visokie maudimai ir skausmai, apie seksą su vyru visai pamiršom. Viskas aprimo po kokių trijų mėnesių, įsidėjau spiralę, nes bijojau vėl pastoti, bet tada pasirodo mylintis beveik visai nejaučiu malonumo, o kartais netgi skausmą, viskas tęsiasi iki šiol, daktarai nieko aiškaus nesako, bijau, kad tai nepraeis. Gal kamnors taip yra buvę, kad dingo jautrumas?Kiek tai gali tęstis?
Atsakyti