Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

sveikos as cia pas jus naujoke bet irgi su tokiom pat bedom ..dar tik pries pora dienu man baigesi visi kosmarai praradau savo leliuka ir dar negaliu atsigaut pamaniau prisijungsiu prie jusu, gal bus lengviau paplepeti su tomis kurios zino ka tai reiskia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rytaute @ 2009 09 11, 13:40)
sveikos as cia pas jus naujoke bet irgi su tokiom pat bedom ..dar tik pries pora dienu man baigesi visi kosmarai praradau savo leliuka ir dar negaliu atsigaut pamaniau prisijungsiu prie jusu, gal bus lengviau paplepeti su tomis kurios zino ka tai reiskia verysad.gif

gaila... verysad.gif kaip atsitiko tai? jei gali apie tai kalbėt?
Atsakyti
Teko ir man isgyneti sita skausma verysad.gif labai norejom vaikelio , planavom 10sav deja pradejau labai stipriai kraujuoti , kaip atsiduriau ligonineje ir ka dare tikrai nepamenu, bet pabudus asaros smauge verysad.gif vaikucio nebebuvo , daug asaru ir liudnu minciu....suprantu jus ir uzjauciu. 4u.gif Praejo 3metai ir pagaliau pastojau dar karta , nestumas buvo labai sunkus, daug kartu teko girdeti, kad tikriausiai nepavyks, daugiau nei puse nestumo isgulejau igonineje, bet turiu savo dukryte, esu begalo laiminga...linkiu ir jum mielosios sito.
Pamenu kadaise man pasakysus zodzius...Dievuj reikia angelu, neverk maza siela saugos tave visa gyvenima wub.gif
Atsakyti
nuo pat pradziu as viduriuodavau ir sakiau daktarei(norvegijoje) ar cia nieko blogo sake taip buna kaip pastoji ,16-17 savaite as isviso nieko negalejau suvalgyt eidavau i tualeta po 5 kartus i diena, kaip nuejau pas daktare ji padare tyrimus sake viskas gerai kraujas geras,slapimas gerais bet sakau as jei kad skambinau i lietuva pas daktare ir kad sake kad viduriavimas lb blogai tada ji nusiunte daryt ekoskopo ir daktaras pasake kad nebegyvas mano mazylis...o kaip jau po visu operaciju sake daktaras kad jis buvo nebegyvas jau dvi savaites ir kad nestumas nuo pat pradziu buvo silpnas...bet as visiskai nekraujavau ..istiesu dar nelabai galiu atsigaut..mes lb laukem sito vaikelio lb ilgai stengtasi...ir dbr nenuleisim ranku bet kaip man cia daktaras sake kad po pirmu menesiniu galim pradet daryt vaikeli o kaip paskaitau va cia temeles kad reik laukt maziausiai 3 menesius..tai net nznau kaip cia kas
Atsakyti
QUOTE(rytaute @ 2009 09 13, 13:28)
nuo pat pradziu as viduriuodavau ir sakiau daktarei(norvegijoje) ar cia nieko blogo sake taip buna kaip pastoji ,16-17 savaite as isviso nieko negalejau suvalgyt eidavau i tualeta po 5 kartus i diena, kaip nuejau pas daktare ji padare tyrimus sake viskas gerai kraujas geras,slapimas gerais bet sakau as jei kad skambinau i lietuva pas daktare ir kad sake kad viduriavimas lb blogai tada ji nusiunte daryt ekoskopo ir daktaras pasake kad nebegyvas mano mazylis...o kaip jau po visu operaciju sake daktaras kad jis buvo nebegyvas jau dvi savaites ir kad nestumas nuo pat pradziu buvo silpnas...bet as visiskai nekraujavau ..istiesu dar nelabai galiu atsigaut..mes lb laukem sito vaikelio lb ilgai stengtasi...ir dbr nenuleisim ranku bet kaip man cia daktaras sake kad po pirmu menesiniu galim pradet daryt vaikeli o kaip paskaitau va cia temeles kad reik laukt maziausiai 3 menesius..tai net nznau kaip cia kas

labai labai gaila... bet ką padarysi... kol pats nesusiduri, tol nematai, kiek daug moterų persileidžia ir pan. verysad.gif bet kiekvienai savo skausmas pats didžiausias...

Dėl bandymo vėl pastoti, siūlyčiau neskubėti, kad pati atsigautum tiek fiziškai, tiek morališkai. Mums sakė palaukti bent 3 mėnesinių ir tada bandyt... jau iki tol pradėt gert folinę rūgštį, kad organizmas jau jos būtų prikaupęs, kai pastosi. Bet aš jaučiu, kad palauksim kiek ilgėliau, nes dabar paprasčiausiai bijau... kad vėl netektų nusivilt. Nors daktarė ir sakė, kad taip nebeturėtų daugiau būt.. nu, bet niekada nežinosi... neskubėk ir tu, kažkaip galvoju, kad nereik forsuot, o leist savaime ateit vaikeliui... 4u.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
as grisiu i lietuva tai reiks apsilankyt pas daktarus pasitikrint ar viskas gerai ir tada ziuresim...man irgi baisu bet lb jau norisi leliuko....
Atsakyti
Noreciau suzinoti ar isduoda gydytojas koki israsa, kad ivyko persileidimas? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2009 09 14, 21:29)
Noreciau suzinoti ar isduoda gydytojas koki israsa, kad ivyko persileidimas? sad.gif

man tai tikrai nieko neisdave, nors as cia norvegijoj nznau kaip lietuvoj...man isvis cia net patikrai neliepe ateit tai va neuzilgo vaziuosiu i lietuva tai eisiu pasitikrint ar viskas normaliai uzgijo..
Atsakyti
Man irase i kortele verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 09 14, 22:20)
Man irase i kortele  verysad.gif


post Šiandien, 09:48
Paskelbta: #120


Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 86
Prisijungė: 2009 01 31


Apdovanojimų: 0



sveikos, pres pora dienu irgi praradau vaikeli
viskas iviko labai staigiai, iki sil nagaliu nusiraminti.
dar aciu devui turiu suneli 6men. taip tai nezinau kaip buciau isgivenus...
kazkaip ilgai, 6 metus neturejom vaiku, cia staiga padstojau, pagimdziau suneli, po 3-ju men. suzinojau kad dar laukiam vieno lialiuka.Dziaugsmo buvo, nestuke.gif lotuliukas.gif

nemoku apsakiti.
11 sav. viena vakara pradejau pobiski kraujot, nesuprantu kodel????
skambinu savo akuserei sako gal vaika prisitampei, laukiu ryto..
ziuriu nepraeina, neramu, vaziuojam i AK
ten girdziu nuosprendi: jusu vaikas mires, jau nuo 6 sav., vos nenukritau nuo lektuvo...
ligoninei niekas manes nepaliko, nes per mazai kraujavau, lepe su tyrimais atvaziuoti po3-ju d. namuosia pradejau jausti kad tek neisgivensiu, kuo toliau, tuo blogiau darosi, tik akusere paaiskino kad cia ir yra persileidimas...
kai pradejo begti kraujas kaip is kibiro, ligoninei is karto mane prijeme be jokiu tyrimu, padare abrazija ir paleido namo...
fiziskai dabar jauciuosi gerai, bet moralis :kai dar reikia laiko
bet turiu dar viltes ksd mums paviks nestuke.gif
dar pagalvojau: turbut be kanciu mums nelemta tureti vaikelio...
tokia, graudi mano sios dienos istorija verysad.gif
Atsakyti
Šiek tiek pasiskaičius, tai šen, tai ten, tai gydytojų pasiklausinėjus. Susidarė vaizdas, kad po vieno vaiko, taip greitai antras, nėra gerai. Organizmas dar nėra atsigavęs, dėl to pasitaiko tokių dalykų.
Manau, jau geriau palaukti, o ne vos tik pagimdžius, tuoj kitą ruoštis gimdyti. Juk moters organizmas patiria šiokį tokį stresą, po kurio reikia laiko atsigauti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo The_Dieter: 15 rugsėjo 2009 - 09:37
QUOTE(makrial @ 2009 09 15, 09:51)
post Šiandien, 09:48
Paskelbta: #120
Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 86
Prisijungė: 2009 01 31
Apdovanojimų: 0

sveikos, pres pora dienu irgi praradau vaikeli
viskas iviko labai staigiai, iki sil nagaliu nusiraminti.
dar aciu devui turiu suneli 6men. taip tai nezinau kaip buciau isgivenus...
kazkaip ilgai, 6 metus neturejom vaiku, cia staiga padstojau, pagimdziau suneli, po 3-ju men. suzinojau kad dar laukiam vieno lialiuka.Dziaugsmo buvo, nestuke.gif lotuliukas.gif

nemoku apsakiti.
11 sav. viena vakara pradejau pobiski kraujot, nesuprantu kodel????
skambinu savo akuserei sako gal vaika prisitampei, laukiu ryto..
ziuriu nepraeina, neramu, vaziuojam i AK
ten girdziu nuosprendi: jusu vaikas mires, jau nuo 6 sav., vos nenukritau nuo lektuvo...
ligoninei niekas manes nepaliko, nes per mazai kraujavau, lepe su tyrimais atvaziuoti po3-ju d. namuosia pradejau jausti kad tek neisgivensiu, kuo toliau, tuo blogiau darosi, tik akusere paaiskino kad cia ir yra persileidimas...
kai pradejo begti kraujas kaip is kibiro, ligoninei is karto mane prijeme be jokiu tyrimu, padare abrazija ir paleido namo...
fiziskai dabar jauciuosi gerai, bet moralis :kai dar reikia laiko
bet turiu dar viltes ksd mums paviks nestuke.gif
dar pagalvojau: turbut be kanciu mums nelemta tureti vaikelio...
tokia, graudi mano sios dienos istorija verysad.gif

uzjauciu tave lb lb..tikrai suprantu ka tai reiskia man paciau dar ne savaites pilnos nera po persileidimo...
[
Papildyta:
norejau pasiteirauti kada jus pradejot sirgti menesinem po abrazijos?nes as tai nesuprantu baisu kad nebutu kas blogai nes po visko dienele pakraujavau tai cia zinau normalu bet dbr visa tai laika dar teplioja negraziai ar cia normalu?ir biski paskausta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytaute: 15 rugsėjo 2009 - 13:03