Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(JurateL. @ 2005 04 06, 09:18)

Sadi....o tau tuos tyrimus gydytoja siųs daryti?????....jaučiu man irgi reikės pradėti su termometru draugauti  ax.gif ....O dėl leliuko gamybos, tai ....jau nesisaugom, bet ir nieko ten perdaug neplanuojam...visgi reikės naują termometrą nusipirkti...



Aha drinks_cheers.gif man patiko kad ji pripažįsta kad pvz horomų tyrimas nėra jos stiprioji pusė ir siunčia pas specus. Tai reikės kada iki jos nusigaut ir pasiimt siuntimą į nevaisingumo kliniką.

Dėl nesisaugojimo tai drinks_cheers.gif Mes saugomės, bet kaklelis uždaras ir kietas, spieneliai styro, išskyrų daug blink.gif Arba man jau čia nuo per ilgo buvimo su planuojančiom kurios svaigsta dėl nestuke.gif požumiu mirksiukas.gif Jau ir man pradeda vaidentis doh.gif
Atsakyti
Burbuliuks tikrai nekaltink savęs. manau kad nei viena iš mūsų sąmoningai nedarė nieko kas galėjo pakenkti vaikeliui, bet rezultate vis tiek sėdim čia verysad.gif Kad ir kaip būtų žiauru, nutiko tai kas ir turėjo nutikti cry.gif Neverta kaltinti save, reikia susiimti ir eiti toliau, pirmyn. Tokia jau mūsų, moterų dalia............

laikykis 4u.gif
Atsakyti
Burbuliuks, viskas bus gerai
As irgi save baisiausiai kaltinu, kad galejau ka nors pakeisti...
Eiti pas ginekologe prasyti daryti tepinelio tyrimus...
Maziau darbe dirbti ir t.t. bet taip ivyko...
Reikia su tuo susitaikyti...
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
dziugu , kad nera pas jus blogu naujienu smile.gif
Burbuliuks, tikrai neverta taip galvot, nors visos mes turbut ieskom preizasciu savyje ir savo veiksmuose...
as va ka tik irgi gryzau is gydytojos, viska apziurejo nuodugniai, labai faina gydytoja, pas ja buvau pirma karta pagal rekomendacijas, padare pora tyrimu , bet apziurejus tai viskas sake tvarkoj...tai nors pradzia nebloga, dabar tik tyrimu rezultatu reiks sulaukt ax.gif iki 1nio neramu bus...
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 06, 09:28)
Sveikos visos  4u.gif
dziugu , kad nera pas jus blogu naujienu smile.gif
Burbuliuks, tikrai neverta taip galvot, nors visos mes turbut ieskom preizasciu savyje ir savo veiksmuose...
as va ka tik irgi gryzau is gydytojos, viska apziurejo nuodugniai, labai faina gydytoja, pas ja buvau pirma karta pagal rekomendacijas, padare pora tyrimu , bet apziurejus tai viskas sake tvarkoj...tai nors pradzia nebloga, dabar tik tyrimu  rezultatu reiks sulaukt  ax.gif  iki 1nio neramu bus...

Viskas bus gerai pamatysi thumbup.gif
Optimizmas kartais padeda
Atsakyti
labai norisi tuo tiket
aciu palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 05, 15:46)
o kaip tavo tepliojimas?

truputi maziau,bet visdar teplioja sad.gif nesuprantu kas cia yra,gal ir man reik progesterona issitirti?
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 04 06, 10:11)
truputi maziau,bet visdar teplioja sad.gif nesuprantu kas cia yra,gal ir man reik progesterona issitirti?

O kiek laiko teplioja?
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 06, 11:31)
O kiek laiko teplioja?

nu kokias 4-5 dienas
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 04 06, 10:34)
nu kokias 4-5 dienas

Na gal del viso pikto pasikonsultuok su gydytoja g.gif
Atsakyti
Didelis ačiū visoms už palaikymą 4u.gif
Labai gerai, kai yra kas supranta, nes kai aplink nėra tokių pačių...nėr kam ir pasiguosti ir kas supras schmoll.gif

Aš tikiuosi man tai praeis.... ir kaip nors sulauksiu savo pimų MMM...
o tada lauksiu to rugsėjo, kada vėl gydytoją leis planuoti...
sakė iki to jokių jokių... o taip norisi vėl patirti tą puikų jausmą kuo greičiau wub.gif ...kada jau esi nestuke.gif

bet gal čia pasėdėjusi ilgiau, gal išsigydysiu savo žaisdas...labai labai tikiuosi wub.gif
Atsakyti
burbuliuks, su tuo laukimu tai vienoms 6, kitoms 3 men liepia laukti - cia nuo gydytojo priklauso.
Jei viskas gerai - gal ir anksciau leis planuoti.
Atsakyti