Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Значит так--- что за нюни schmoll.gif

Я бесплодная, официальный диагноз врачей- я жизнь чуть не покончила самоубийством, и не один раз doh.gif
Значит так-- Лечимся сами народными методами или идем к бабкам

Ага узнает средство у Фуки, я не помню названия принимают его вместе с мужем в течении месяца потом идут бабке, при этом не носим штанов

Дам заговоры читаем их --среда, пятница, суббота

Сохранить беременность
Говорить на воду, и 12 глоточков за сутки выпить.
Матушка Богородица, заступница матерей, выйди из небесных дверей, укрепи рабу божью (имя), плод чрева и чрев плода. Аминь.

От порчи на бесплодие
Если женщина или мужчина испорчены такой порчей, нарежьте 12 прутьев и каждый день, взяв по три прута в правую руку, бейте ими о любой забор со словами:
Я бью тебя за бесплодие. Помоги извести. Саду плоды давать, а рабе (имя) детей рожать. Как я говорю, так и будет.
Так делайте четыре дня, пока пруты не кончатся.
[B]
Оберег от выкидыша[/B]
При угрожающем состоянии читают на теплое молоко и пьют.
Пресвятая Богородица, укрепи.
Звезда на небе, вода в реке, плод крепок во мне.
Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь.

Чтоб доносить дитя ( только Суббота)
Если беременная постоянно скидывает дитя по причине слабости матки или какой другой причине, ее нужно укрепить этим заговором, после чего обычно женщины донашивают ребенка и легко рожают. Наговаривают на воду, дают пить и умываться.
От духа Святого Причастника Христова, Спасова рука, Богородицын за¬мок. Ангел мой, Сохранитель мой, сохрани мою душу, укрепи мое тело. Враг, Сатана поди прочь от меня. Есть у меня три листа. Написано там: «Марк да Никита-Великомученик душу мучит за меня. Бога просит, боль уносит». Аминь.


Я желаю Вам деченки верить в себя, посмотрите на меня, и Вы родите, я молитвы читала каждый день и бабки меня лечили, но конечно мужа не удержите schmoll.gif А вот девовок я не могу выносить schmoll.gif , и всегда двойня их первых похоронила на 8 месяце verysad.gif


И знайте надо верить-- если я жива -- значит у меня есть дети-- хотя никто не верил


И еще девченки-- я не лечу-- не пишите-- я еще мечтаю родить девочку

При имени раба читают крестное имя
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 25 gruodžio 2008 - 03:38
bijau,ir naiviai tikiuosi issaugoti,bet gyd. sake,manai sansu issaugoti..
suzinojau,kad laukiuosi, pradejau kraujuoti, siand.jau trecia diena kaip kraujuoju,maudzia pilva,kaip per mmm...
laukiu kol baigsiu kraujuoti.. ir tada pas gyd...
naivu,ane? kraujo tyrimas rodo,kad vaikuciui viskas gerai,o va kazkodel kraujuoju,kaip per menesines....
gyd. jau pirma diena tikino,kad tai nesivystantis, ir sake darom valyma,as neleidau... tai is kraujo tyrimo,nestumas besivystantis , tik va kodel kraujuoju....
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2009 01 09, 11:00)
bijau,ir naiviai tikiuosi issaugoti,bet gyd. sake,manai sansu issaugoti..
suzinojau,kad laukiuosi, pradejau kraujuoti, siand.jau trecia diena kaip kraujuoju,maudzia pilva,kaip per mmm...
laukiu kol baigsiu kraujuoti.. ir tada pas gyd...
naivu,ane? kraujo tyrimas rodo,kad vaikuciui viskas gerai,o va kazkodel kraujuoju,kaip per menesines....
gyd. jau pirma diena tikino,kad tai nesivystantis, ir sake darom valyma,as neleidau... tai is kraujo tyrimo,nestumas besivystantis , tik va kodel kraujuoju....

gal tu kraujuoji kaip per mmm ,nes daugumos pakraujuoja taip ,jei gausus kraujas su kresuliais tai cia jau nebegerai ,bet jei tepa tai kartais taip buna.

as tai is vis nepasitikiu jokiais daktarais ,jei man pasakytu kad nesivystantis ,ar neplaka sirdele,dar nulekciau pas kitas patvirtinimui ,nes esu sakiciusi istoriju ,kad kartais seni echo susiknisa,ir is tikro viskas buna ok ...idomi situacija jei kraujas rodo, kad viskas gerai ,o echo ne ...bandyk begti pas kita ,ir nepanikuok ,gal cia viskas yra kitaip nei atrodo g.gif sekmes tau 4u.gif
Papildyta:
ai ir va ,maciau Siaure parase maldeles ivairias ,jas verta skaityti ,nes jos pades tikrai ,pabandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2009 01 09, 17:29)
gal tu kraujuoji kaip per mmm ,nes daugumos pakraujuoja taip ,jei gausus kraujas su kresuliais tai cia jau nebegerai ,bet jei tepa tai kartais taip buna.

as tai is vis nepasitikiu jokiais daktarais ,jei man pasakytu kad nesivystantis ,ar neplaka sirdele,dar nulekciau pas kitas patvirtinimui ,nes esu sakiciusi istoriju ,kad kartais seni echo susiknisa,ir is tikro viskas buna ok ...idomi situacija jei kraujas rodo, kad viskas gerai ,o echo ne ...bandyk begti pas kita ,ir nepanikuok ,gal cia viskas yra kitaip nei atrodo  g.gif sekmes tau  4u.gif



Tokiu atveju as taip pat begciau ne tik pas antra gyd., bet ir pas trecia, ketvirta ir penkta... Stiprybes...
Atsakyti
as siandien irgi persileidau... pries pora dienu dariau testa, buvo vaiduokliska antra juostele, dariau siandien-ji jau buvo ryski, apsidziaugiau, kad tikrai nescia, o tada pradejo mausti pilva. dar i darba nuvaziavau, o ten jau stipresni spazmai, na parlekiau namo, tada pas gyd, o ten ir pasake, kad jau persileidau, nes echoskopas rode gimda tuscia. Mazytis gemaliukas isejo pats.... manau gal tai pavelavusios menesines? Bet gyd patikino, kad testai siaip sau II nerodo... taigi. verkiu. nzn dabar nei kada kas normalizuosis, nei kada jau galima pastoti vel? unsure.gif
Atsakyti
Labas visoms
As vakar persileidau,budama 7savaitciu nestumo,vaikelis buvo planuotas ir lauktas,abu su vyru buvome laimingi bigsmile.gif
Jautciuosi baisiai,tik esu labai dekinga ligonines kolektyvui kuris buvo labai malonus,kurie uzjaute ir suprato.
Tik labai buvo sunku klausytis gydytojos kai ji dare skana ir sake kad gimda pilnai isivaliusi,dar iki siol skamba tie zodziai ausyse,tuscia kas buvo planuota ir laukta to nebera.
Niekada negalvojau kad taip bus man,daug esu apie tai girdejusi bet niekada negalvojau kad gali taip buti ir man,net tokios minties nebuvo,tas nestumo savaites,kol neprasidejo skausmai ir nepasirode kraujas.....
Dabar jautciuosi kazkiek geriau bet dar kankina dideli pilvo skausmai,bet sia tema tai dar nelabai noriu su kazkuom kalbeti,nekentciu uzuojautu jos mane graudina.
linkiu stiprybes toms kurios tai isgyveno.
Atsakyti
Keliu tema i virsu... Gal atsiras patyrusiu ta pati, kurios kazka patars...

patyriau persileidima, buvo 6,5 savaites kazkur... primas dvi dienas tepe, aisku issigandus nuvaziavau pas gyd. budinti, nes buvo savaitgalis, ten man nieko nedare, paklausinejo,liepe pirmadieni pasidaryti kraujo tyrima ir paguode ,kad greiciausiai vyksta persileidimas verysad.gif
Pirmadieni pasidariau tyrima...antradieni pradejau kraujuoti kaip per normalias mmm , bet su kresuliukais...greitai pas seimos gyd... siuntima i ginekologini gavau tik treciadienio rytui...treciadieni vis dar kraujavau...gyd. padare echo,apziurejo..pasake,kad gimdoje nieko nemato, taip,kad greiciausiai persileidimas, vel pasidariau kraujo tyrima...ketvirtadieni vis dar kraujavimas, bet negausus...gavau atsakyma HCG , rode,kad kyla...
penktadieni vel pas gyd...nes itare negimdini ...vel echo, bet niekur nieko nemate....antradieni vel kraujo tyrima darytis...
Dabar tik bijau,kad nekiltu HCG, nes tai gali reiksti negimdini( HCG kyla ne tiek kiek reiktu normaliam nestumui), taip pat neramu del tepliojimo dabar jau nuo pradzios 9 dienos, is kuriu 3 kraujavau, o dabar tris paskutines dienas tepa pastoviai, tamsiai rudai,nemazeja... idomu,gal kuri susidurete su tokia nelaime ir jums nebuvo daryta abrazija, per kiek laiko issivale gimda?
Atsakyti
nu va, aš irgi rašau į šią temą... Mano leliukui 13-14 sav, tooks puikus žmogutis mojo rankyte per echoskopą. wub.gif Bet pasak visų daktarų išgyventi jam nėra šansų, nes aplink širdelę labai daug vandenų, o tai reiškia, kad neišsivystus žmogučio plaučiai... verysad.gif Tai va, ir važiuosiu į ligoninę , kad suleistų skatinbamuosius ir gimdysiu savo vaikelį... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylu-mylu @ 2009 08 12, 09:12)
nu va, aš irgi rašau į šią temą... Mano leliukui 13-14 sav, tooks puikus žmogutis mojo rankyte per echoskopą.  wub.gif Bet pasak visų daktarų išgyventi jam nėra šansų, nes aplink širdelę labai daug vandenų, o tai reiškia, kad neišsivystus žmogučio plaučiai...  verysad.gif Tai va, ir važiuosiu į ligoninę , kad suleistų skatinbamuosius ir gimdysiu savo vaikelį...  verysad.gif


Pirmą kartą girdžiu, kad tokiam mažam nėštumui tai taiko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 08 12, 08:15)
Pirmą kartą girdžiu, kad tokiam mažam nėštumui tai taiko...  unsure.gif

kodėl mažas? iki 12 sav yra mažas, o čia jau vėlyvasis skaitosi... na, nežinau, ką ten liginonėj nuspręs, bet ir genetikė, ir mano ginekologė minėjo būtent su skatinamaisiais nutraukimą... o be to, jei darytų abortą, viską išplėšytų ir nebebūtų galima ištirti vaikelio, o čia kaip suprantu pasak daktarių būtų gerai ištirti dar jį... bus matyt...
Atsakyti
mylu-mylu na kaip tokiu atveju paguosti,neismanau g.gif g.gif g.gif pirmiausia tai sveikatos,stiprybes palinkesiu. Kartais taip jau buna,kad ir pati gamta tokius sposus krecia,kersija ji zmonems unsure.gif nes mes zmones patys ja tersiam g.gif
Atsakyti
ir mes nusprendę, kad mūsų panelė jau dičkė, pradėjom planuoti, tiksliau kaip bus taip ax.gif po metų nesisaugojimo pagaliau pavyko ir didžiausiam nusivylimui tuom ir pasibaigė verysad.gif kai persileidau gydytojai apžiūrėjo ir pasakė, kad viskas gerai, o kad persileidau tai matyt pati gamta taip pasitvarkė. Praėjo 4 mėn. niekaip nepasiseka, manau kad ir nebepasiseks verysad.gif Ką darysi, matyt taip lemta....
Atsakyti