Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Merginos,
po persileidimo, kada testas jau neberodo II ir atsistao gimda, krūtinė ir t.t,? Gal žinosit kuri, gimda suminkštėja per mėnesines ar ne? Kvailas klausimas, bet man labai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2006 01 05, 17:56)
femme, kiek laiko tau turėjo būti, gal dar tikrai nieko nemato, nes labai anksti. Kažkaip keistai čia viskas skamba...O gal nėštumas ne gimdoje? Parašyk, kiek savaičių jums? Gal dar nėra taip viskas blogai, kaip čia nupasakojai blink.gif

Man net ir po antro nesivystančio ligoninėje pasakė, kad nelabai yra prasmės darytis tyrimus. Bet darysiu, dėl sąžinės ramumo.


Dabar turėtų jau būti 5 savaitės ir 4 dienos.... Gimdoj puslytės nėra, o viską parodė žemas HCG, kuris nustojo kilti ties 50, kai tokiu metu jau turi būti apie 2000... (puslytė matosi, kai HCG višija 1500) Nėštumas nustojo vystytis blastocistos stadijoj, net iki embriono neišsivystė..... Progeteronas krito nuo 40 (4 savaitę) iki 2.5 blink.gif
Gydytojas sakė, kad tai vadinama "biocheminiu nėštumu", kai užfiksuojamas tik HCG pakilimas, o realaus nėštumo nesimato - o priežastys daugeliu atveju genetinės, kai blogai nuskaitoma genetinė informacija, lastelės nustoja dalytis ir procesas sustoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 01 05, 16:12)
Merginos,
po persileidimo, kada testas jau neberodo II ir atsistao gimda, krūtinė ir t.t,? Gal žinosit kuri, gimda suminkštėja per mėnesines ar ne? Kvailas klausimas, bet man labai įdomu  smile.gif


Manau, kad per porą savaičių tikrai turėtų susitvarkyti viskas atgal.

O apie gimdos kaklelio stebėjimą šiek tiek rašoma čia:
http://www3.vdu.lt/life/pv/Mgimd.htm

Vaisingomis dienomis gimdos kaklelis prasiveria, kad galėtų praeiti spermatozoidai, po to užsiveria, kad į gimdą nepatektų infekcija.

O šiaip nemanau, kad gimdos kaklelis suminkštėja per mmm, nes apytikriai nėštumo požymiai - padidėjusi pilvo apimtis, pasikeitusi gimdos forma, dydis ir konsistencija, suminkštėjęs gimdos kaklelis, gimdos susitraukimai.
(info iš http://66.249.93.104...l=lt&lr=lang_lt )

o mmm yra priešingas dalykas nėštumui, nes viskas ne saugoma, o išmetama lauk. g.gif

Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 01 05, 16:32)
Manau, kad per porą savaičių tikrai turėtų susitvarkyti viskas atgal.

O apie gimdos kaklelio stebėjimą šiek tiek rašoma čia:
http://www3.vdu.lt/life/pv/Mgimd.htm

Vaisingomis dienomis gimdos kaklelis prasiveria, kad galėtų praeiti spermatozoidai, po to užsiveria, kad į gimdą nepatektų infekcija.

O šiaip nemanau, kad gimdos kaklelis suminkštėja per mmm, nes apytikriai nėštumo požymiai - padidėjusi pilvo apimtis, pasikeitusi gimdos forma, dydis ir konsistencija, suminkštėjęs gimdos kaklelis, gimdos susitraukimai.
(info iš http://66.249.93.104...l=lt&lr=lang_lt )

o mmm yra priešingas dalykas nėštumui, nes viskas ne saugoma, o išmetama lauk.  g.gif

Ačiū
Atsakyti
Į klausimą, gavau atsakymą ir iš gydytojos. Nustebau.

QUOTE(Rita Matulionytė @ 2006 01 05, 18:13)
Po persileidimo viskas atsistato per 2-3 dienas.
Mėnesinių metu gimdos konsistencija ypatingai nesikeičia.

Atsakyti
As irgi patyriau persileidimą cray.gif is pradžių pradėjo tepti, o po to ir kraujas pasirodė. Tai nuėjau į privačią vaisingumo kliniką ir ten man iškart pažiūrėjo echoskopu. Iš pradžių galvojo kad nėra nėštumo, bet po to atrado - pasirodo mano gimda dviragė ir nėštumas buvo pradėjęs vystytis viename rage. Ir tada pamatė, kad yra buvęs nėštumas, bet jau nebegyvibingas ir tik kraujo jau bėra susikaupę. Tai išrašė vaistų, kad sukeltų kraujavimą ir savaime viskas išsivalytų, ir kad nebereikėtų važiuoti į ligoninę chirurgiškai daryti valymo. Niu lyg jau viskas baigėsi valytis ir rytoj vėl eisiu pas tą gydytoja, kad pažiūrėtų ar viskas gerai išsivalė.

Merginos, gal kuri irgi gėrėt vaistus ir gal galit pasakyti ar tikrai tai padeda??? Labai bijau kad nebūtų kas nors negerai. schmoll.gif
Atsakyti
man net po abrazijos išrašė skatinančių vaistų, aš kaip ir tu supanikavau ar čia normalu, perskambinau geriausiems gydytojams ir visi nuramino, kad tai normalu. Viskas issivalė, net ramiau pasidarė. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.na,tenka pereiti į šia temelę .Skaudu be galo.Praradau mažylį.Turėjo būti 8 savaitės,o buvo 6.Jau buvo sustojęs vystymąsis....Gal reikia kokius tyrimus pasidaryti?Po kiek laiko vėl planuoti?
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 09 05, 19:14)
Sveikos.na,tenka pereiti į šia temelę .Skaudu be galo.Praradau mažylį.Turėjo būti 8 savaitės,o buvo 6.Jau buvo sustojęs vystymąsis....Gal reikia kokius tyrimus pasidaryti?Po kiek laiko vėl planuoti?


Užjaučiu. Mano leliuko vystymasis sustojo 7 savaitę darė visokiausių tyrimų, bet nieko nerado taip ir neaišku kodėl taip įvyko. Man gydytoja liepė pasidaryti tyrimą dėl chlamidijų, bet atsakymas buvo neigiamas. Sako, kad planuoti galima po pusės metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausand: 05 rugsėjo 2006 - 21:44
jolitag, man taip pat nutiko. Tik vakar padarė abraziją.
Mes vargu ar tau galime atsakyti, kokius tyrimus reikia pasidaryti ir kada vėl galėsi pastoti. Pirmiausia mano gydytoja nusiuntė gemalėlį ištirti, po savaitės eisime su vyru išgirsti atsakymo. Tada ir pasakys, kokių tyrimų dar reikia ir kada galėsime planuoti kita mažuliuką. Ji tik pasakė, kad priklausomai nuo tyrimų rezultatų, galima vėl bandyti po 3, 6 ar 12 mėnesių...
Atsakyti
as persileidau net gerai nesupratus jog laukiausi,buvo 4 savaites ir nusprendziau kad neplanuosiu daugiau, jei bus lemta tai pastosiu ir be jokiu skaiciavimu ir pastangu.atsiduodam likimui smile.gif
Atsakyti
Abrazija tai cia kas pas mus? Turejau ir tokia nelaime, bet tokio zodzio negirdejau kazkaip...
Atsakyti