Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(gėlė @ 2005 12 09, 08:55)
Gal kas nors patars, kada galima plauot pastojimą po priešlaikinio gimdymo? Jau praėjo mėnuo. Gydytoja sakė, kad po pusmečio, bet mano giminaitei irgi taip buvo ir gydytoja sakė galima po pusmečio o kai po pusmečio nuėjo pasitikrinti, tai jau buvo per vėlu ir negalėjo turėti vaikų.


Sunku skaityti apie tokias nelaimes,net ašaras braukiu cray.gif Kuom kalti ,tie maži mūsų angelėliai,nu niekaip nesuprantu verysad.gif Tu savo palaidojai,o mano 12 savaičių nuleido unitazan,būčiau žinojus,kad taip padarys gydytojas,būčiau išsitraukus ir pasiėmus,o jau buvo su rankytėm,kojytėm,turėjo mažas akytes cray.gif Na va ir vėl ašaros pasipylė

Gydytojai rekomenduoja daryti pertrauka 3-6 mėn,kad organizmas atsistatytų ir pasiruoštų kitam nestuke.gif Tiesa pasakius bijau net pagalvoti apie kitą nestuke.gif Bijau ,kad ir vėl nepavyks,nes jau turėjau 2 persileidimus

Nelabai supratau apie giminaitę,tai kaip pusę metų buvo vaisinga,o poto dingo vaisingumas g.gif Kažkas ne taip,gal ji po to įvykio jau iškart negalėjo daugiau pastoti 4u.gif
Atsakyti
as irgi turejau 2 persileidimus. priezasties taip ir nesuzinojau. po antro persileidimo isvalymo nedare, nes nieko jau nebebuvo...gydytojas leido is kart vel pastoti. bet pati norejau moraliskai pailseti, todel atidejau pusei metu. geriau vitaminus, stiprinau organizma. rugseji vel pastojau, nuejus suzinojau, kad laukiuosi dvynuku biggrin.gif galvojau, reiskia taip dievulis panorejo, kad po dvieju nelaimiu, butu dviguba laime wub.gif gydytojas israse progesterona ir savaite ilsetis. dabar iveikem jau 15 savaiteliu ir esam labai laimingi nestuke.gif noriu pasakyti, nepasiduokit, galvokit tik pozityviai, po blogo visada buna kazkas gero... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
bijau, kad mano pirmasis ir taip lauktas nėštumas liūdnai baigsis verysad.gif Jau 4 dienelė kaip teplioju šokolado spalvos krauju su tokiais kaip odelės gabaliukais (ps. šiuo metu turėtų būti tikrosios mmm). Baisiausia tai, kad dabar pagal gydytojos skaičiavimus man tik 5 sav. Tai net nežinau ar čia panašu į gręsiantį persileidimą ar negimdyvinį? Kai buvo trys sav matėsi "užuomazga", o dabar nemato 5 sav nėštumo. Tai mane ir gąsdina. Pasidalinkite patirtimi , ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 12 29, 09:44)
Sveikos,
bijau, kad mano pirmasis ir taip lauktas nėštumas liūdnai baigsis  verysad.gif  Jau 4 dienelė kaip teplioju šokolado spalvos krauju su tokiais kaip odelės gabaliukais (ps. šiuo metu turėtų būti tikrosios mmm). Baisiausia tai, kad dabar pagal gydytojos skaičiavimus man tik 5 sav. Tai net nežinau ar čia panašu į gręsiantį persileidimą ar negimdyvinį? Kai buvo trys sav matėsi "užuomazga", o dabar nemato 5 sav nėštumo. Tai mane ir gąsdina. Pasidalinkite patirtimi , ačiū.


Sveika,

O ko tu dar lauki??? Staigiai susirenki daiktus ir varai į ligoninės priimamąjį ir prašai, kad apžiūrėtų, o dar geriau paguldytų. Neužsiimk spėliojimais ir internetiniams patarimams, o veik ir tuoj pat.

Šiaip pavojingos yra tos dienos, kai turėtų būti mėnesinės. Tas patepliojimas gali ir nieko bloga reikšti, o gali ir gręsiantį persileidimą. Taip kad geriau pasirodyk paranojike, negu paskui gailėkis, kodėl nesikreipei į gydytojus.
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2005 12 29, 11:17)
Sveika,
O ko tu dar lauki??? Staigiai susirenki daiktus ir varai į ligoninės priimamąjį ir prašai, kad apžiūrėtų, o dar geriau paguldytų. Neužsiimk spėliojimais ir internetiniams patarimams, o veik ir tuoj pat.
Šiaip pavojingos yra tos dienos, kai turėtų būti mėnesinės. Tas patepliojimas gali ir nieko bloga reikšti, o gali ir gręsiantį persileidimą. Taip kad geriau pasirodyk paranojike, negu paskui gailėkis, kodėl nesikreipei į gydytojus.

Čia ir yra bėda. Jau buvau. Paliko stebėjimui, nes gimdoje nieko nemato, tai sako arba negimdyvinis, arba persileidimas. Dar vaistų išrašė ir viskas. Tai galvoju, gal merginoms panašiai yra buvę ir parašys ką nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 12 29, 12:18)
Čia ir yra bėda. Jau buvau. Paliko stebėjimui, nes gimdoje nieko nemato, tai sako arba negimdyvinis, arba persileidimas. Dar vaistų išrašė ir viskas. Tai galvoju, gal merginoms panašiai yra buvę ir parašys ką nors  g.gif


aš tai siūlau dar ir kitur kreiptis. Kur nors, kur ypač geri echoskopai.
Nes jei būtų persileidimas, būtų kraujavę tikrai gausiai ir stipriai. O jei teplioja, tai panašiau į gręsiantį.
Iš savo liūdnos patirties galiu pasakyti, kad man irgi tris dienas taip vos vos tepliojo, rudai taip. Nekraujavau, net kraujas nesirodė. Ir finale nustatė nesivystantį nėštumą. Persileidimas pats neįvyko, nors jau buvo beveik 9 savaitės. Teko gultis į ligoninę ir daryti abraziją.
Jei būtų negimdinis, tai irgi negalima delsti. Nes gali prasidėti vidinis kraujavimas, plyšti kaiušintakis ar kažkaip panašiai.
Siūlau įsiprašyti į stacionarą. Atsargos dėlei.


Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 12 29, 09:44)
Sveikos,
bijau, kad mano pirmasis ir taip lauktas nėštumas liūdnai baigsis  verysad.gif  Jau 4 dienelė kaip teplioju šokolado spalvos krauju su tokiais kaip odelės gabaliukais (ps. šiuo metu turėtų būti tikrosios mmm). Baisiausia tai, kad dabar pagal gydytojos skaičiavimus man tik 5 sav. Tai net nežinau ar čia panašu į gręsiantį persileidimą ar negimdyvinį? Kai buvo trys sav matėsi "užuomazga", o dabar nemato 5 sav nėštumo. Tai mane ir gąsdina. Pasidalinkite patirtimi , ačiū.


Pritariu Bustai,reik kreiptis į medikus,kad apžiūrėtų, nes man tai labiau panašu į gresiantį persileidimą.Bet į visus klausimus atsakys medikas doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 12 29, 09:44)
Sveikos,
bijau, kad mano pirmasis ir taip lauktas nėštumas liūdnai baigsis  verysad.gif  Jau 4 dienelė kaip teplioju šokolado spalvos krauju su tokiais kaip odelės gabaliukais (ps. šiuo metu turėtų būti tikrosios mmm). Baisiausia tai, kad dabar pagal gydytojos skaičiavimus man tik 5 sav. Tai net nežinau ar čia panašu į gręsiantį persileidimą ar negimdyvinį? Kai buvo trys sav matėsi "užuomazga", o dabar nemato 5 sav nėštumo. Tai mane ir gąsdina. Pasidalinkite patirtimi , ačiū.

Labai jau abejotina,kai sakoma,kad 3sav.uzuomazga mate.....Pries 2sav.tik tik pastota,savaite keliaujama i gimda,vyksta implantacija.Juk 5sav.-tai skaiciavimas nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos.Pati toj sriti gaudausi,taip kad galiu drasiai pasakyt,kad primityviu echoskopu dar sunku atrast 5sav.nestuma.Pati persileidau pries 3men.Nesulaukiau menesiniu,testas rode"-".Pagal paskut.menesines turejo but 5sav.,bet echoskopas fiksavo darii,o duomenys apie nestumo laika rode"0".Aisku,tas velyvas testo parodymas buvo jau nerimo gaidele-6sav.maziukas nustojo vystytis.....
Atsakyti
QUOTE(Vaila @ 2006 01 01, 20:17)
Labai jau abejotina,kai sakoma,kad 3sav.uzuomazga mate.....Pries 2sav.tik tik pastota,savaite keliaujama i gimda,vyksta implantacija.Juk 5sav.-tai skaiciavimas nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos.Pati toj sriti gaudausi,taip kad galiu drasiai pasakyt,kad primityviu echoskopu dar sunku atrast 5sav.nestuma.Pati persileidau pries 3men.Nesulaukiau menesiniu,testas rode"-".Pagal paskut.menesines turejo but 5sav.,bet echoskopas fiksavo darii,o duomenys apie nestumo laika rode"0".Aisku,tas velyvas testo parodymas buvo jau nerimo gaidele-6sav.maziukas nustojo vystytis.....

Pati mačiau echo pūslelę, tai sakė, kad duotų ne daugiau kaip 3 sav. Mane labai nustebino tai, kad po dveijų savaičių pūslelės nebesimatė gimdoje. Dabar nerimauju, nes tepliojimas nedingo, skausmo jokio, nėštumo pojūčiai nedingę... Vaila, parašyk...
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 12 29, 09:44)
Sveikos,
bijau, kad mano pirmasis ir taip lauktas nėštumas liūdnai baigsis  verysad.gif  Jau 4 dienelė kaip teplioju šokolado spalvos krauju su tokiais kaip odelės gabaliukais (ps. šiuo metu turėtų būti tikrosios mmm). Baisiausia tai, kad dabar pagal gydytojos skaičiavimus man tik 5 sav. Tai net nežinau ar čia panašu į gręsiantį persileidimą ar negimdyvinį? Kai buvo trys sav matėsi "užuomazga", o dabar nemato 5 sav nėštumo. Tai mane ir gąsdina. Pasidalinkite patirtimi , ačiū.



Prieš mėnesį ir man buvo panaši situacija. Nėštumas turėjo būti prieš 5 sav., dar 3-ą nėštumo savaitę nėštumo testas buvo teigimas, tačiau 5-ą sav.pasirodė trupučiuką kraujo, o paskui ėmė teplioti. Iš kart paguldė į ligoninę, nes man tai buvo nebe pirmas nesėkmingas kartas pastoti (turėjau kelis persileidimus), be to šį kart dariausi ir IUI. Apžiūrėjus echoskopu, buvo matyti nedidukas taškiukas(pūslytė), kuris 5 sav. buvo mažokas. Po kelių dienų dar kartą apžiūrėjo echoskopu ir, deja, pokyčių nebuvo matyti. Diagnozė-nesivystantis nėštumas. Dar prieš atsiguldama į ligininę spėjau pasidaryti HCG bei progesterono tyrimus. HCG ir progesterono lygis buvo žemokas.
Buvo rekomenduota darytis abraziją, tačiau paklausiusi gydytojos, pas kurią gydžiausi anksčiau privačiai, atsisakiau. Viskas išsivalė savaime, nutraukus progesterono turinčių preparatų vartojimą. Dabar ilsiuosi ir pavasarį bandysiu vėl.
Atsakyti
Jungiuosi prie jusu verysad.gif
Ką tik išgyvenau ką tai reiškia nesivystantis nėštumas - begalinis džiaugsmas dėl dvieju ryškių juostelių ir visiška tuštuma po apžiūros echoskopu (gimdoj nieko nesimatė) ir kraujo tyrimo (HCG 50) - nesivystantis.....
Dabar laukiu kol prasidės mmm verysad.gif

Norėčiau paklausti, ar po pirmo taip anksti nutrūkusio nėštumo yra prasmė darytis kokius nors tyrimus? Gydytojas sako, kad tokiais atvejais priežastys dažniausiai būna genetinės, apie tyrimus nieko nesakė....
Visas pavojingas infekcijas - chlamidijas, ureoplazmas, mikoplazmas ir t.t. esu tyrusis daug kartų, niekada nebuvo g.gif
Girdėjau apie toksoplozmozės, citomegalo tyrimus - bet taip pat žinau ir tai, kad šitie virusai negydomi, tai kokia prasmė tirtis? blink.gif
Dar yra kažkoks antifosfolipidinio sindromo tyrimas?
Ar pavyzdžiui šios ligos pas vyrą - toksoplazmozė, citomegalas, antifosfolipidinis sindromas - turėtų įtakos? g.gif
Kas turėtų kokių patarimų ir informacijos, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 05, 15:24)
Jungiuosi prie jusu verysad.gif
Ką tik išgyvenau ką tai reiškia nesivystantis nėštumas - begalinis džiaugsmas dėl dvieju ryškių juostelių ir visiška tuštuma po apžiūros echoskopu (gimdoj nieko nesimatė) ir kraujo tyrimo (HCG 50) - nesivystantis.....
Dabar laukiu kol prasidės mmm verysad.gif

Norėčiau paklausti, ar po pirmo taip anksti nutrūkusio nėštumo yra prasmė darytis kokius nors tyrimus? Gydytojas sako, kad tokiais atvejais priežastys dažniausiai būna genetinės, apie tyrimus nieko nesakė....
Visas pavojingas infekcijas - chlamidijas, ureoplazmas, mikoplazmas ir t.t. esu tyrusis daug kartų, niekada nebuvo g.gif
Girdėjau apie toksoplozmozės, citomegalo tyrimus - bet taip pat žinau ir tai, kad šitie virusai negydomi, tai kokia prasmė tirtis? blink.gif
Dar yra kažkoks antifosfolipidinio sindromo tyrimas?
Ar pavyzdžiui šios ligos pas vyrą - toksoplazmozė, citomegalas, antifosfolipidinis sindromas - turėtų įtakos? g.gif
Kas turėtų kokių patarimų ir informacijos, būčiau labai dėkinga 4u.gif



femme, kiek laiko tau turėjo būti, gal dar tikrai nieko nemato, nes labai anksti. Kažkaip keistai čia viskas skamba...O gal nėštumas ne gimdoje? Parašyk, kiek savaičių jums? Gal dar nėra taip viskas blogai, kaip čia nupasakojai blink.gif

Man net ir po antro nesivystančio ligoninėje pasakė, kad nelabai yra prasmės darytis tyrimus. Bet darysiu, dėl sąžinės ramumo.
Atsakyti