Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sveikos merginos,
Man taip pat padarė valymą prieš savaitęsad.gif O išskyros kaip jau ir turėtų eiti į pabaigą, bet jos tik pagausėjo (jau 3 dienos). Stebiu savo kūną. Jei nenustosiu teplioti per antrą savaitę, reiks kreiptis pas gydytoją.
Man buvo 7 savaitės. Nesivystantis. Spazmavo pilvą, sukietėjusi gimda, tepliojimas. Po 3 mėnesių bandysime vėl. Todėl norėčiau pasidaryti tyrimus, t.y. sužinoti, kas nulėmė persileidimą. Išsamūs tyrimai rekomenduojami po 2-3 persileidimų, bet aš negaliu ir nenoriu... Man kiekvienas pastojimas kainuoja daug pinigėlių ir laiko (nevaisingumo problemos), be to nenoriu dar kartą išgyventi...
Dabar vartoju vitaminus Pregnacare. Planuoju pasidaryti kraujo, šlapimo, clamidijų-mikroplazmos-uroplazma. Genetinių gal dar nedarysiu? O ką Jūs manote?
Atsakyti
Ir per kiek laiko atsistato organizmas? Man savaitė po valymo labai jautrūs krūtinės speneliai. Ypač nemalonus jausmas, kai jie sustabarėja nuo šalčio. Be to krūtinė labai pasunkėjusi. Nutraukimas buvo tik 7 savaičių, o tokie kūno paitimai. Ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2005 10 26, 10:47)

Dabar vartoju vitaminus Pregnacare. Planuoju pasidaryti kraujo, šlapimo, clamidijų-mikroplazmos-uroplazma. Genetinių gal dar nedarysiu? O ką Jūs manote?


Užjaučiu console.gif

Aš taip pat pasidariau visas chlamidijas, citomegalus ir kitokius brūdus. Nieko pas mane nerado, tik citomegalo neaktyvi klasė teigiama, tai geriu ežiuoles visokias kad nesuaktyvėtu.

Hormonus šiaip patartina pasidaryti (ypač progesteroną nes jis kažkaip įtakoja geltonkūnį, kuris palaiko vaisių iki placentos susidarymo) bet jei tu sakai kad pas tave problemos, tai šitas turėtų būti jau ištrita g.gif

Dar šiaip kaip žinau antifosfolibidinis sindromas negers dalykus daro. Jis kažkaip trukdo aprūpinti vaisių krauju su visom reikalingom medžiagom ir žinau kad tom, kuriom jį nustato, skiria gerti aspiriną.

Kaip ir tiek žinių iš mano pusės ax.gif Mano visi tyrimai geri, o nei ano vaikelio nėr, nei dabar pastoju verysad.gif

Stiprybės tau heart.gif Užeik čia čia rasi daugiau panašaus likimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 10 26, 10:57)
Užjaučiu  console.gif

Aš taip pat pasidariau visas chlamidijas, citomegalus ir kitokius brūdus. Nieko pas mane nerado, tik citomegalo neaktyvi klasė teigiama, tai geriu ežiuoles visokias kad nesuaktyvėtu.

Hormonus šiaip patartina pasidaryti (ypač progesteroną nes jis kažkaip įtakoja geltonkūnį, kuris palaiko vaisių iki placentos susidarymo) bet jei tu sakai kad pas tave problemos, tai šitas turėtų būti jau ištrita  g.gif

Dar šiaip kaip žinau antifosfolibidinis sindromas negers dalykus daro. Jis kažkaip trukdo aprūpinti vaisių krauju su visom reikalingom medžiagom  ir žinau kad tom, kuriom jį nustato, skiria gerti aspiriną.

Kaip ir tiek žinių iš mano pusės  ax.gif Mano visi tyrimai geri, o nei ano vaikelio nėr, nei dabar pastoju  verysad.gif

Stiprybės tau  heart.gif  Užeik čia čia rasi daugiau panašaus likimo  mirksiukas.gif



Užjaučiu tave. Pastosi vis tiek. Tik reikia kantrybės...
"antifosfolibidinis sindromas" čia matyt dėl kraujo krešumo. Man atrodo, jį reikia tirtis, kai esi jau nestuke.gif, bet pasitikslinsiu. Progesteronas, estrogenas taip pat, kai esi jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2005 10 26, 09:54)
Ir per kiek laiko atsistato organizmas? Man savaitė po valymo labai jautrūs krūtinės speneliai. Ypač nemalonus jausmas, kai jie sustabarėja nuo šalčio. Be to krūtinė labai pasunkėjusi. Nutraukimas buvo tik 7 savaičių, o tokie kūno paitimai. Ar tai normalu?


Man krūtinė po valymo dar kokias 2-3 savaites buvo didelė ir jautri, paskui atsistatė. Pirmas ciklas nenormalus buvo, sulaukiau tik po 2 mėnesių, paskui po 34 dienų, o trečiasis ypatingai trumpas - 21 diena, bet bent jau buvo aiškios 2 fazės ir ovuliacija vyko. Pradėjom planuoti po pirmo ciklo.
Atsakyti
Era, po pirmo nesivystancio nesidariau jokiu tyrimu. Po antro dariausi visus ir viskas gerai.
Nezinau priezasties tikslios kodel taip ivyko.
O pakenkti gali ir persalimas ir kelione ir stresas ir dar daug daug kas.
Antifosfolipidini ir ne nescia gali darytis. Nes suzinojus apie nestuma, o gal net pries planuojant reiktu aspirina gerti.
Pas genetikus taves nemokamai negaletu siusti, jei sei jauna ir neturi rizikos faktoriaus.

Man po pirmos abrazijos priespienis bego gana ilgai, po antros jau skyre vaistu, tai iskart sausa buvo.
Menesines gana reguliariai atsirado- po 28 dienu, bet pirmamenesi dar budvo kazkokios tarpines- kai tik siek tiek tepliodavo.

Sekmes. Kitakart viskas bus gerai.
Atsakyti
Labukas. As ir noreciau prie jusu prisijungti. as taip pat persileidau, tik as savo vaikelio dar neplanavau niu siek tiek dar per anksti buvo gimdyti. Bet kai suzinojau kad pastojau tai ir pradejau laukti gimdymo. aisku pirmoji mano klaida buvo kad apie tai suzinojo visi mano draugai, giminaiciai ir t.t. kiek esu girdejusi kad negalima sakytis bent iki 3 menesiu nestumo. 7 savaites nestume pradejau sirgti menesinemis, tiksliau is pradziu tepliojimas, po to daugiau ir vis daugiau. Nuejus pas gyditoja tikrino mane ekoskopu tai sake kad gemaliukas atkibes nuo placentos ir laaabai mazo dydzio,man israse vitaminu E ir sake po 2 dienu ateik. Kita diena as miriau is skausmo, plese visa apatine kuno dali, ir nezinojau ka daryti nei vaistu gerti nei ka... apsilankiusi pas gyditoja jinai man israse siuntima i ligonine isvalimui, o kiek cry.gif buvo. penktadieni mane pagulde ir sake jei neissivalys pats, tai darys man isvalima. Dar ta pati gyditoja atejus i palata man su sypsena ir sako: "niu va gal ir prigis lelis". nesveikai pajuokavo. Su baime laukiau to pirmadinio. Mane vel tikrina ekoskopu sako nieko neliko, gimda svari, liepe dar pasidaryti nestumo testa del visa ko, pasidariau rodo teigiama, bet sesute mane nuramino sako kad toki rezultata gali rodyti apie 2 savaites kol kunas istos i savo vezias. Praejo puse meteliu as laabai noriu vaikelio, bet kazkaip bijau kad vel nepasikartotu toks kosmaras. Laikykites merginos viskas bus gerai.
Atsakyti
Sveikos. Dar prieš mėnesį nėštumo kalendoriuje stebėjau kaip auga mano mažytė, o dabar vis dar šluostau ašaras po netekties. Pagimdžaiu 24 savaičių. Mano lelytė buvo sveika, tačiau gyveno vos 14 valandų, nes dar plaučiau nebuvo išsivystę iki galo ir negalėjo pasisavinti oro. Matėm ją su vyru inkubatoriuje. Sako vaikai jau nuo 500gr. gali gyventi, mano buvo 600gr. ir vis dėlto medicina nieko nepadėjo. Kodėl įvyko priešlaikinis gymdymas? Gydytojai sakė kad pateko infekcija, tačiau kai išsityriau - jokios infekcijos nerado. Taigi niekas taip man ir nepaiškino, kodėl taip atsitiko. Rodos nieko sunkaus nepakėliau, nieko nedariau, tiesiog pradėjo skaudėti pilvą, o aš net neįtariau kad tai sąrėmiai. Paguldė į ligoninę, dvi dienas lašėjo lašalines, bandė sustabdyti. Sąrėmiai lygtai nustojo, tačiau gimdos kaklelis neužsivėrė.
Taip sunkiai pastojau, labai laukiau savo vaiko, o teko dukrytę palaidoti. verysad.gif Ji dabar danguje -mano angeliukas. Daviau jai vardą Paulina - tai reiškia "mažytė".
Dabar nenuleisiu rankų ir stengsiuos padaryti viską, kad galėčiau pastoti. Labai, labia noriu vaikelio. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlė @ 2005 12 07, 13:04)
Sveikos. Dar prieš mėnesį nėštumo kalendoriuje stebėjau kaip auga mano mažytė, o dabar vis dar šluostau ašaras po netekties. Pagimdžaiu 24 savaičių. Mano lelytė buvo sveika, tačiau gyveno vos 14 valandų, nes dar plaučiau nebuvo išsivystę iki galo ir negalėjo pasisavinti oro. Matėm ją su vyru inkubatoriuje. Sako vaikai jau nuo 500gr. gali gyventi, mano buvo 600gr. ir vis dėlto medicina nieko nepadėjo. Kodėl įvyko priešlaikinis gymdymas? Gydytojai sakė kad pateko infekcija, tačiau kai išsityriau - jokios infekcijos nerado. Taigi niekas taip man ir nepaiškino, kodėl taip atsitiko. Rodos nieko sunkaus nepakėliau, nieko nedariau, tiesiog pradėjo skaudėti pilvą, o aš net neįtariau kad tai sąrėmiai. Paguldė į ligoninę, dvi dienas lašėjo lašalines, bandė sustabdyti. Sąrėmiai lygtai nustojo, tačiau gimdos kaklelis neužsivėrė.
Taip sunkiai pastojau, labai laukiau savo vaiko, o teko dukrytę palaidoti.  verysad.gif Ji dabar danguje -mano angeliukas. Daviau jai vardą Paulina - tai reiškia "mažytė".
Dabar nenuleisiu rankų ir stengsiuos padaryti viską, kad galėčiau pastoti. Labai, labia noriu vaikelio.  nestuke.gif

console.gif buk stipri,nenusimink.Dievulis atseikes su kaupu jusu skausma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liince @ 2005 12 08, 00:19)
console.gif  buk stipri,nenusimink.Dievulis atseikes su kaupu jusu skausma 4u.gif



Stengiuosi būti stipri. Tačiau vis tiek širdį skauda, kai gyveni su vyro sesers šeimą, kuri turi 4 mėnesių dukrytę. Nuolat girdi jos verksamą, imi ant rankų, ar matai kai kas nors ateina ją aplankyti. Pagalvoji, kodėl pas mano vaiką niekas neateina (ateis tik prie kapo). Šiandien turėjau išeiti dekretinių atostogų.
Atsakyti
Gal kas nors patars, kada galima plauot pastojimą po priešlaikinio gimdymo? Jau praėjo mėnuo. Gydytoja sakė, kad po pusmečio, bet mano giminaitei irgi taip buvo ir gydytoja sakė galima po pusmečio o kai po pusmečio nuėjo pasitikrinti, tai jau buvo per vėlu ir negalėjo turėti vaikų.
Atsakyti
gėle, manau po priešlaikinio gimdymo reikia palaukti tiek pat , bent jau ne mažiau kaip po normalaus gimdymo. Organizmas yra išnaudojęs savo atsargas, jas reikia vėl sukaupti. O dar kur patirtas stresas dėl netekties, jis irgi sveikatos nepridėjo verysad.gif rekomenduočiau palaukti visus metelius, per tą laiką stiprinto organizmą, vitaminus gerti. Ujaučiu ir linkiu susilaukti sveiko vaikiuko 4u.gif
Atsakyti