Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Mingam, Laukine, mergaitės, nesielvartaukit, ne laikas buvo, ne laikas....žvaigždelės mirga, bus diena, kada viena jų suvirpės po širdele...reikia tikėti ir laukti to stebuklo.... wub.gif
Atsakyti
Labai užjaučiu visas netekusias savo išsvajotųjų. Mano pirmasis prieš beveik 2 metus irgi nustojos vystytis 9 sav., o išnešiojau iki 13. Po to beveik metus nepavyko pastoti.
Tikiuosi šis kartas bus sėkmingas.
Visoms linkiu dvasios stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Mane tokia žiauri depresija užpuolė, tai dabar vienintelis išsigelbėjimas darbas, kadangi kolega atostogauja tai dirbu dar ir jo darbus, krūvis žiaurus, grįžtu namo išsunkta kaip citrina, bet matomai aš taip nesamoningai kabinuos į darbą, kad pamiršt ir negalvot apie nelaimę, dar priedo peršalau, geriu antibiotikus, tai bendra savijauta didedis didelis ššššššššššš. Aš irgi kasdien paskaitinėju vasarinukes, ir po to žliumbiu, vyras pyksta, sakė neleis namuose kompo įsijungt, kad savęs nekankinčiau, man dar biski reik daugiau laiko kad susitaikyčiau, nes gi dar prieš pusantros savaitės praktiškai netilpau į jokias savo kelnes, nes jau ir pilvukas matėsi kiap reikiant, o daba vėl kaip lenta. Labai pasiilgstu savo pilvuko.
Bliamba, kaip blogai. Ir dar man net buvo prdėję vaidentis, kad mažulis spardosi, bet aišku tik vaidenosi, nes mano nėštumas nutruko pagal paskutines mmm buvo 9 sav.4 dienos, pagal vaikelio dydį 6 sav. 5 dienos, tai kad spardytųsi kelių mm kleckiuks nerealu, bet matomai taip labai norėjau tai jausti tai ir jaučiau.
Daba toks klausimas ne į temą, po kiek laiko po abrazijos jūs pradėjote mylėtis su vyru? blush2.gif
Ir dar - ar paimti audiniai, t.y. kas dar buvo likę iš nėštumo, po operacijos kam nors parodė nuo ko nėštumas nutrūko, nes ligoninėj sakė po 10 dienų po operacijos bus atsakymas, t.y. ištirti tie audiniai, tai kitą savaitę važiuosiu į klinikas, įdomu ar jie suteiks kokios nors info.
Atsakyti
verysad.gif pas mane labai panasaus laiko irgi buvo persileidimas, atsakymas buvo bet nieko gero jis neparode itilpau i remus "neaiskios kilmes savaiminis persileidimas", gal tavo labiau bus aiskus. Gydytoju kiek klausiau sake iki 12 savaites ivyksta naturali gamtos atranka.Nors man niekas po pirmo persileidimo, kaip ir daugumai nesiulo, bet as pasidariau visus tyrimus del infekciju.O myletis as su vyru pradejau kazkur po 2 men, nes manes paprasciausia ir netrauke kazkodel, nes buvo labai liudna.Beto reikia saugotis, jeigu pas tave nebuvo komplikaciju atrodo uztenka 3 men, mano atveju prireike 1 metu.........
Atsakyti
Pasakykit dar kartelį kokie turėtų būti tyrimai dėl infekcijų (citomegalo,...), ir ar juos darėtės privačiai, ar gydytoja duoda siuntimą? Ar tiriamas tik kraujas?
Atsakyti
QUOTE(mingam @ 2005 07 22, 21:11)
Pasakykit dar kartelį kokie turėtų būti tyrimai dėl infekcijų (citomegalo,...), ir ar juos darėtės privačiai, ar gydytoja duoda siuntimą? Ar tiriamas tik kraujas?


Labukas 4u.gif
užjaučiu dėl nelaimės 4u.gif
šiaip tiesą pasakius nieko nesiūlo dytytojai po pirmo persileidimo darytis, jokių tyrimų schmoll.gif
man vat tik viena gydytoja siūlė puse metų palaukti, o kitas gydytojas padarė profilaktinius tyrimus (tepinėlį ir pan.) ir liepė su vyru pradėti dirbti kuo greičiau ir atsipalaiduoti wub.gif
taip kad apsigydyk zaizdas ir pirmyn drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
aš va jau apsigydžiau ir tikiuosi greitai sulauksiu savo stebukliuko pas save... kurį šį kartą labai labaaaaaaaaaaii saugosiu ir kalbinsiu nepabėgti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mingam @ 2005 07 22, 18:24)
Daba toks klausimas ne į temą, po kiek laiko po abrazijos jūs pradėjote mylėtis su vyru? blush2.gif
Ir dar - ar paimti audiniai, t.y. kas dar buvo likę iš nėštumo, po operacijos kam nors parodė nuo ko  nėštumas nutrūko, nes ligoninėj sakė po 10 dienų po operacijos bus atsakymas, t.y. ištirti tie audiniai, tai kitą savaitę važiuosiu į klinikas, įdomu ar jie suteiks kokios nors info.


Mūsų embrioniuko tyrimas parodė, kad ten audiniai jau su uždegimu, bet taip ir neaišku, ar tas uždegimas buvo nesivydtymo priežastis, ar uždegimas atsirado vėliau, nes žuvęs vaisius many išbuvo mėnesį. Taigi, tas tyrimas nelabai ką tepasako.
O mylėtis su vyru mes pradėjome jau po mėnesio, o vaikutį daryti po pusės metų.
Neliūdėk, Mingam, laikas užgydo visas žaizdas. Žinau iš patirties. O po pusmečio ar metų, žiūrėk, ir vėl džiaugsies pilvuku. Nors, vistiek bus neramu. Kaip ir man dabar, nors jau esam 16 sav., bet visą laiką bijau, kad kas blogo neatsitiktų.
Atsakyti
QUOTE(mingam @ 2005 07 22, 19:11)
Pasakykit dar kartelį kokie turėtų būti tyrimai dėl infekcijų (citomegalo,...), ir ar juos darėtės privačiai, ar gydytoja duoda siuntimą? Ar tiriamas tik kraujas?


Patariu pasidaryti tyrimą dėl chlamidijų, ureoplazmų ir mikoplazmų.
Atsakyti
Sutinku su Peliuku, siuos tyrimus privalu pasidaryti, bet kokiu atveju pradedant planuoti mazyli. Siuos tyrimus neapmoka ligoniu kasos, bet galima pigiau susirasti Zolyno gatveje.
Atsakyti
Gal kas žinot kur Kaune būtų galima atlikti šuos tyrimus? Nes mano ginekologė tai jaučiu nieko nepasakys.
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 07 25, 14:17)
Sutinku su Peliuku, siuos tyrimus privalu pasidaryti, bet kokiu atveju pradedant planuoti mazyli. Siuos tyrimus neapmoka ligoniu kasos, bet galima pigiau susirasti Zolyno gatveje.


Žolyno gatvėje berods jau nebėra laboratorijos, bet sąlyginai pigiau nei kitose privačiose galima pasidaryti Kauno gt. Odos ir venerinių ligų centre.
Atsakyti
ax.gif Tikrai Zolyno gatveje yra ir niekur nezadejo issikelti as pati pries dvi savaiteles dariausi tyrimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Droka: 26 liepos 2005 - 12:37