Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(carramele @ 2005 07 17, 20:44)
Iš vienos pusės - gerai žinoti nors priežastį, o iš kitos... nuo to turbūt nė kiek ne lengviau  sad.gif


drinks_cheers.gif
Bet gal tik tiek gerai, kad tai pagydoma ir neatimta viltis susilaukti sveiko 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 17, 20:46)
Kas tas citomegalo virusas ir ką jis daro?


Paskaityk puslapyje www.sveikas.lt, ten pakankamai plačiai aprašyta. O ir forume yra nemažai diskutuota.
Atsakyti
Lauryte, užjaučiu tave ir kuo puikiausiai suprantu tavo skausmą, nes aš tai patyriau 2 kartus.Ne tu viena patyrei tą skaudų likimo smūgį, dėl to labai išgyveno ir mano vyras, o aš buvau puolusi į didžiausią depresiją. cry.gif Dabar esu dvasiškai atsitiesusi ir optimistiškai galvoju apie ateitį. smile.gif Rudenį su vyru kreisimės į gydytojus, darysime tyrimus.
Žinau, kad dabar jautiesi bjauriai, bet nenusimink, pasidaryk tyrimus, ir kai jau galėsite, planuokite kitą nėštumą.
Atsakyti
Lauryte, nors ir leido gydytojai po 3 men., bet gal neskubek jeigu dar psichologiskai nepailsejai. Man prireike net 1 metu, pakol asaros nerieda viska prisiminus. Kai pagalvoju kad mano brolio zmonai teko 6 tokie netekimai, net pasiurpstu is kur pas moteri buvo stiprybes nepasiduoti, bet......7 kartas nemelavo rezultatas puikus jau begioja zavi ir labai protinga mergaite. Va ir yra man pavyzdis, kad jeigu labai nori vistiek turi pasisekti mirksiukas.gif O laikas pats geriausias gydytojas.
Atsakyti
Mano tevu drauge turejo 12 persileidimu, kai kurie nutiko vos ne pries gimdyma, 13ta nestuma visa gulejo, nes kazkodel taip reikejo, zinau tik kad nuolat gyd prieziuroj buvo 9 menesius, taip, ir buvo laiminga pabaiga, dabar jau tai mergaitei jos 13 metu, tai ji labai branginama buvo nuo mazu dienu. As irgi neisivaizduoju, kiek moterys jegu gali turet.
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 07 18, 18:06)
Mano tevu drauge turejo 12 persileidimu, kai kurie nutiko vos ne pries gimdyma, 13ta nestuma visa gulejo, nes kazkodel taip reikejo, zinau tik kad nuolat gyd prieziuroj buvo 9 menesius, taip, ir buvo laiminga pabaiga, dabar jau tai mergaitei jos 13 metu, tai ji labai branginama buvo nuo mazu dienu. As irgi neisivaizduoju, kiek moterys jegu gali turet.


Prieš tokias moteris reikia galvą nulenkti, man atrodo, kad aš po tiek nesėkmingų bandymų seniai būčiau į psichūškę išvežta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 07 19, 09:47)
Prieš tokias moteris reikia galvą nulenkti, man atrodo, kad aš po tiek  nesėkmingų bandymų seniai būčiau į psichūškę išvežta  doh.gif


aš irgi esu girdėjusi apie moteriškę, kuri po 9nių persileidimų pagimdė vaiką....
bet man irgi būtų sunku tiek iškentėti... po vieno jau stogas važiuoja cry.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 07 19, 12:21)
aš irgi esu girdėjusi apie moteriškę, kuri po 9nių persileidimų pagimdė vaiką....
bet man irgi būtų sunku tiek iškentėti... po vieno jau stogas važiuoja  cry.gif  doh.gif


Bendroms pastato konstrukcijoms stiprinti papildomai naudojamas preparatas "nervoheel" (čia kad tas stogo nuvažiavimas nesukeltų neatstatomos žalos) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 07 19, 15:46)
Bendroms pastato konstrukcijoms stiprinti papildomai naudojamas preparatas "nervoheel" (čia kad tas stogo nuvažiavimas nesukeltų neatstatomos žalos)  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir aš į jūsų būrelį tiesiai iš vasarinukių. Šiandien lygiai kaip savaitė kaip mano angelėlis sugrįžo atgal į savo žvaigždelę, cry.gif o penktad bus savaitė, kaip padaryta abrazija. Visdar labai labai liūdna, visa laimė kad dabar darbe beprotiškai daug darbo, tai apie mane ištikusią nelaimę net neturiu kada galvot. Ber dar kažkaip nesusitaikiau, negaliu... Juolab kad taip laukėm šio mažylio, taip svajojom... Ir dabar dar apie ją galvoju. Žiauriai skauda širdelę
Atsakyti
console.gif labai uzjauciu, tikrai zinau ka reiskia netekti taip laukto ir svajoto angelelio. Tikekime, kad kita karta tikrai pasiseks.
Atsakyti
jo... po tokių dalykų atsitiesti yra be galo sunku... šiandien jau mėnuo, kai man padarė abraziją. angeliukas išskrido... dažnai dar įlendu pasiskaityt į sausinukes, kaip joms sekasi. vyras sako, kad mėgstu save kankinti, nes po to aišku būna ašaros. neįsivaizduoju kiek reikia laiko, kad bent biški visi tie išgyvenimai pasitrauktų į širdutės kampą.
šiandien pagaliau sulaukiau mmm biggrin.gif
reiškias jau kaip organizmas ir atsistatė. po viso to, su vyru galvojom kad pulsim po 3 mėn planuoti, kad greičiau pasimirštų ta nelaimė... bet dabar nusprendėm, kad jokių "planuoti" nebus, kada ateis, tada, bent jau iki pavasario neskubėsim.

stiprybės visoms 4u.gif
Atsakyti