Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(JurateL. @ 2005 05 03, 09:45)
Pas mane irgi antra fazė -pievos  doh.gif

JurateL,gal galetum atsiust savo BT man i az blush2.gif labai noreciau palyginti su savo
Atsakyti
Sveikos... Nebezinau su kuo ir bepasitarti... Padekite man.. bekalbedama su jumis jauciuosi geriau.. Manau daug kas skaite mano klausima ginekologei.. Trumpai aprasysiu..
Su vyru bandem, darem leliuka beveik metus. Gal tai turejo itakos, bet pati pamasciusi ir paskaitinejusi cia pokalbius, pastojau po to kai skalavausi su sodos tirpaliuku, maniau kad neatitinka rugstingumas... Labai apsidziaugem kai suzinojom gera naujiena... Ultragarsu tyriausi kai jau buvau septinta savaite nescia, viskas buvo gerai , plake mazute sirdute... Po to ultragarsu manes nieks netyre, o siaip sake kad viskas gerai, gimdute augo, pati apvalejau, stengiausi nepervarkti, gerai,sveikai maitinaus... Gryzus is atostogu Lietuvoje(gyvenu Vokietijoj) nuejau pas gyditoja jau buvo 18 nestumo savaite ir isgirdau baisia naujiena-mano kudikelis mire 9-10nestumo savaite...
Gyditojai itikino mane kad taip pasitaiko, kad nieks del to nekaltas ir kad kita kart viskas pasiseks....
Bet man baisu... Nors leido vel planuoti ir kad po 3 men. galiu vel pastoti, bet as bijau, bijau nusivilti antra kart...
Atsakyti
Nusiramink wub.gif Suprantamas tavo nerimas.Nors paciai man neteko to isgyventi, bet patarciau negalvoti tiek daug apie tai jog situacija vel pasikartos schmoll.gif Gal atidekit mazylio planavima ilgeliau nei 3 men. Duok pailseti savo organizmui, ir pati atsipalaiduok.Nespesi net pastebeti kaip vel busi nestuke.gif Is visos sirdies as jums to linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryte 24 @ 2005 07 15, 15:46)
Sveikos... Nebezinau su kuo ir bepasitarti... Padekite man.. bekalbedama su jumis jauciuosi geriau.. Manau daug kas skaite mano klausima ginekologei.. Trumpai aprasysiu..
  Su vyru bandem, darem leliuka beveik metus. Gal tai turejo itakos, bet pati pamasciusi ir paskaitinejusi cia pokalbius, pastojau po to kai skalavausi su sodos tirpaliuku, maniau kad neatitinka rugstingumas... Labai apsidziaugem kai suzinojom gera naujiena... Ultragarsu tyriausi kai jau buvau septinta savaite nescia, viskas buvo gerai , plake mazute sirdute... Po to ultragarsu manes nieks netyre, o siaip sake kad viskas gerai, gimdute augo, pati apvalejau, stengiausi nepervarkti, gerai,sveikai maitinaus... Gryzus is atostogu Lietuvoje(gyvenu Vokietijoj) nuejau pas gyditoja jau buvo 18 nestumo savaite ir isgirdau baisia naujiena-mano kudikelis mire 9-10nestumo savaite... 
  Gyditojai itikino mane kad taip pasitaiko, kad nieks del to nekaltas ir kad kita kart viskas pasiseks....
  Bet man baisu... Nors leido vel planuoti ir kad po 3 men. galiu vel pastoti, bet as bijau, bijau nusivilti antra kart...


Reikia susitaikyti ir svarbiausia tikėti, kad viskas bus gerai. Po pirmos nelaimės irgi galvojau taip pat, kad daugiau nerizikuosiu, nes bijau nusivilti vėl. Man 20 savaitę nubėgo vandenys ir aišku sūnaus netekau cry.gif Po to turėjau daug problemų ir bijojau vėl nusivilti. O paskui netikėtai pastojau. Buvau devintame danguje, nes šventai tikėjau, kad šį kartą viskas bus gerai. Bet deja, likimas nusprendė, kad dar mažai prisikentėjau ir mažius maždaug 8 savaitę nustojo vystytis, nors aš išnešiojau nieko nežinodama iki 12 savaičių, o tada persileidau. Dabar vėl bandysiu nelaukdama jokių 3 mėnesių. Kaip tik baigėsi pirmosios mmm po persileidimo ir pradėsim planuoti vėl. Šį kartą įgavau dar daugiau optimizmo ir manau, kad trečias kartas bus sėkmingas, nors žinau, kad kitos ir po 5-6 persileidimus patiria ir tik tada išnešioja.
Svarbiausia tikėk 4u.gif wub.gif ir viskas bus gerai.
Atsakyti
O ka sake tau, dute1, gyditojai.... Na man Vokietijoj visi nuteikinejo kad taip buna ir nieko nesiule daryti, na jokiu tyrimu... O va gyditoja cia pasiule pasidaryti tyrimus, del kazkokio sindromo, virusu, ir lytiskai plintanciu ligu... O tau ar tavo gyditojas ka siule.... Ir ar tu tai dareisi.....
Atsakyti
LAbas Lauryte24,
perskaiciau tavo klausima gydytojai ir jau norejau rasyti tau i AZ 4u.gif
Labai suprantu tave, pati apturejau netgi 2 tokias nelaimes. Neprarask vilties - viskas bus gerai mirksiukas.gif

Po pirmo nesivystancio nedariau jokiu tyrimu, o po antro darausi visus:
citomegalo, chlamidiju, mikoplazmu, uroplazmu, antifosfolipidinio sindromo, genetinius.

Cia forume yra tema Nesivystantis nestumas- ten daug apie tai kalbejome,
dabar tesiam temas linksmesneje temoje- ATIDEJUSIOS PLANAVIMA.

Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Lauryte 24 @ 2005 07 15, 15:46)
Sveikos... Nebezinau su kuo ir bepasitarti... Padekite man.. bekalbedama su jumis jauciuosi geriau.. Manau daug kas skaite mano klausima ginekologei.. Trumpai aprasysiu..
  Su vyru bandem, darem leliuka beveik metus. Gal tai turejo itakos, bet pati pamasciusi ir paskaitinejusi cia pokalbius, pastojau po to kai skalavausi su sodos tirpaliuku, maniau kad neatitinka rugstingumas... Labai apsidziaugem kai suzinojom gera naujiena... Ultragarsu tyriausi kai jau buvau septinta savaite nescia, viskas buvo gerai , plake mazute sirdute... Po to ultragarsu manes nieks netyre, o siaip sake kad viskas gerai, gimdute augo, pati apvalejau, stengiausi nepervarkti, gerai,sveikai maitinaus... Gryzus is atostogu Lietuvoje(gyvenu Vokietijoj) nuejau pas gyditoja jau buvo 18 nestumo savaite ir isgirdau baisia naujiena-mano kudikelis mire 9-10nestumo savaite... 
  Gyditojai itikino mane kad taip pasitaiko, kad nieks del to nekaltas ir kad kita kart viskas pasiseks....
  Bet man baisu... Nors leido vel planuoti ir kad po 3 men. galiu vel pastoti, bet as bijau, bijau nusivilti antra kart...

LAURYTE Tau dideles stiprybes,svarbiausia susitaikyti su tuo kas jau prarasta tiketi naujo stebuklo, tikek ir pasiseks!
gal gali parasyt trumpai apie sodos tirpaliuka, kaip ji naudojai.
sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryte 24 @ 2005 07 15, 16:11)
O ka sake tau, dute1, gyditojai....  Na man Vokietijoj visi nuteikinejo kad taip buna ir nieko nesiule daryti, na jokiu tyrimu... O va gyditoja cia pasiule pasidaryti tyrimus, del kazkokio sindromo, virusu, ir lytiskai plintanciu ligu... O tau ar tavo gyditojas ka siule.... Ir ar tu tai dareisi.....


Pirmą kart nesiūlė jokių tyrimų ir gydžiausi krūvas komplikacijų. Dabar lankiausi privačiai ir gydytoja pasiūlė atlikti tyrimus dėl citomegalo viruso, ureoplazmos, mikoplazmos, toksoplazmos, chlamidijų. Dalį jau atlikau, bet jie visi geri ir priežastis lieka neaiški, o dar vieno citomegalo viruso atsakymo laukiu. Kaip tik netrukus turėtų būti.
Atsakyti
Na va ir sužinojau priežastį kodėl lelius nustojo vystytis cray.gif cry.gif Citomegalo viruso rezultatas teigimas verysad.gif
Atsakyti
Iš vienos pusės - gerai žinoti nors priežastį, o iš kitos... nuo to turbūt nė kiek ne lengviau sad.gif

Atsakyti
Kas tas citomegalo virusas ir ką jis daro?
Atsakyti
Labai labai uzjauciu del to, ka teko isgyventi...Zinau, kad nera zodziu, kuriais galima butu nuraminti, nes to skausmo nieks neistrins, reikes gyventi toliau ir susitaikyti su gyvenimo isbandymais. Buk stipri, atgauk jegas, vidine ramybe, cia svarbiausia, per daug nesiskubink, svarbu, kad visuj butum rami. As esu tikra, kad Jus butinai susilauksit graziu, sveiku vaikuciu, ir netgi ne vieno, tik reikia tiketi. Kartais nezinia, kokie mums isbandymai siunciami, ir kokios to priezastys, belieka islikti stipriam, geram ir mylinciam. Viskas bus geriau, pamatysi. Isivaizduoju, kad turi buti baisu pradeti vaikuti po viso to, taciau ta baime yra labai naturali, taciau gi sansu, kad gali pasikartoti panasi nelaime nera daug...Linkiu sekmes, tikrai, is visos sirdies
Atsakyti