Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(malyna @ 2005 05 02, 12:54)
Sveikos mergaiciukes,senai buvau cia uzsukus,kaip laikotes?JurateL dar neplanuoji?as tai jau si menesi bandziau tongue.gif bet pagal BT tai turbut nieko neisejo sad.gif


Vat tą ir pagalvojau tave pamačius, kad kažkur dingai...ko tai liūdna, neliūdėk, šį kartą neišėjo, išeis kitą kartą....O aš su vyru ta tema nekalbam....pakyla apetitas tam reikale, nu ir išdykaujam blush2.gif , nesisaugom....širdyje žinau, kad jei ir patapčiau nestuke.gif , kokia 1-2 mėnesius jam tai nesakyčiau....
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 14:32)
Vat tą ir pagalvojau tave pamačius, kad kažkur dingai...ko tai liūdna, neliūdėk, šį kartą neišėjo, išeis kitą kartą....O aš su vyru ta tema nekalbam....pakyla apetitas tam reikale, nu ir išdykaujam  blush2.gif , nesisaugom....širdyje žinau, kad jei ir patapčiau  nestuke.gif , kokia 1-2 mėnesius jam tai nesakyčiau....

Neliudziu smile.gif tik pati juk supranti kaip norisi greiciau pastoti,bet mano vaisingumas nerodo jokiu pozimiu,gleives visai nepasirodo ir teplioja pries mmm pora dienu ir po ju pora dienu,juk taip neturetu buti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 05 02, 13:42)
Neliudziu smile.gif tik pati juk supranti kaip norisi greiciau pastoti,bet mano vaisingumas nerodo jokiu pozimiu,gleives visai nepasirodo ir teplioja pries mmm pora dienu ir po ju pora dienu,juk taip neturetu buti schmoll.gif


O ką gydytoja apie tai?
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 14:58)
O ką gydytoja apie tai?

Kai apziurinejo sake prie gimdos kaklelio truputi yra tu gleiviu,nebutinai jos turi islysti lauk,bet man vistiek neramu,atsimenu seniau oho kiek ju budavo
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 05 02, 14:33)
Kai apziurinejo sake prie gimdos kaklelio truputi yra tu gleiviu,nebutinai jos turi islysti lauk,bet man vistiek neramu,atsimenu seniau oho kiek ju budavo


O kaip BT? Man irgi gal kokia 1,5 mėn po to nebuvo visai gleivių, tai gydytoja sakė, kad tai tiesiog hormonai sutrukę, dabar jau jų vėl yra, bet mano BT grynai pievos, jaučiu prašysiu gyd. kad siųstų mane hormonus išsitirt.
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 15:35)
O kaip BT? Man irgi gal kokia 1,5 mėn po to nebuvo visai gleivių, tai gydytoja sakė, kad tai tiesiog hormonai sutrukę, dabar jau jų vėl yra, bet mano BT grynai pievos, jaučiu prašysiu gyd. kad siųstų mane hormonus išsitirt.

pas mane tos gleives dingo gal jau pries kokius nepilnai metus,BT puse velnio(gali paziureti temperaturos matavime)buvau nunesus gyditojai parodyti,tai jeigu nepastosiu liepe ateit,sake bandysim pakoreguoti
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 05 02, 14:49)
pas mane tos gleives dingo gal jau pries kokius nepilnai metus,BT puse velnio(gali paziureti temperaturos matavime)buvau nunesus gyditojai parodyti,tai jeigu nepastosiu liepe ateit,sake bandysim pakoreguoti



Įdomu kokiais būdais koreguojama ta BT???Nesakė?
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 17:51)
Įdomu kokiais būdais koreguojama ta BT???Nesakė?

Mano antra faze nelabai nori pakilti,tai sake israsys kazkokiu vaistuku
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 05 02, 18:06)
Mano antra faze nelabai nori pakilti,tai sake israsys kazkokiu vaistuku


Pas mane irgi antra fazė -pievos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 17:51)
Įdomu kokiais būdais koreguojama ta BT???Nesakė?


Bijau kad tais pačiais - hormonais..... Pvz Duphastonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 05 03, 10:27)
Bijau kad tais pačiais - hormonais..... Pvz Duphastonu  g.gif



Bet Duphastono irgi skirtingų stiprumų būna, ar mano žinios pasenusios?Jaučiu reikės man jį gerti...bet jau geriau gerti ir turėti viltį, negu negerti ir nervus sau gadinti (kaip dabar vyksta) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 05 03, 11:27)
Bijau kad tais pačiais - hormonais..... Pvz Duphastonu  g.gif

Taip,taip butent sita vaista mano daktare ir minejo
Atsakyti