Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(Saldi Uoga @ 2005 04 05, 15:14)
aciu juratel uz patarimus.

lekiu skambyt daktarei. Ir tikiuosi gausiu kuo greiciau susitikima. Gerai, kad tau viskas jau susitvarke. Niekada anksciau negalvojau, kad tiek daug visokiu problemu buna..

Zodziu laikykites, mergaites 4u.gif


Sėkmės tau 4u.gif ....tiesa, man irgi anksčiau atrodė-šmaukšt, paukšt ir turi vaikelį...netgi guodimas žmonių, kurie to nepatyrė erzino...kuo tolyn, tuo labiau vertinu tą stebuklą wub.gif ...ir suprantu, kad save reikia saugoti, nes tai kas paauglystėje atrodė perdėtas mamos rūpestis (nenušalti užpakalio) dabar atrodo taip rimtas...Aš pati jau žinau, kad jei pradės kas nors darytis-lėksiu sijoną pasikėlus (tiksliau-džinsus užsiraitojus blush2.gif )pas gydytoją...juk betkokia užlaikyta bėda gali skaudžiai kainuoti.
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 05, 16:27)
Sėkmės tau  4u.gif ....tiesa, man irgi anksčiau atrodė-šmaukšt, paukšt ir turi vaikelį...netgi guodimas žmonių, kurie to nepatyrė erzino...kuo tolyn, tuo labiau vertinu tą stebuklą  wub.gif ...ir suprantu, kad save reikia saugoti, nes tai kas paauglystėje atrodė perdėtas mamos rūpestis (nenušalti užpakalio) dabar atrodo taip rimtas...


as irgi ta pati tik dabar supratau... doh.gif

siaip tai lyg ir neblogai laikausi, rytoj bandysiu i aids centra vaziuoti tyrimu prisidarysiu.
Atsakyti
JurateL, smagu kad ta cista ishvaikei!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 05, 14:33)
gydytoja su vaistais man išaukė mmm ir dėkui Dievui su mmm išėjo ir mano cista, dabar lauksiu vėl savo dienų, jei vėl bus kokios nesamonės, skirs arba gydymą arba pagersiu kontraceptikus...va taip...



Oho ho thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokios geros naujieneles thumbup.gif Šaunuolė drinks_cheers.gif taip ir reikejo tai bjaurybei cistai gun_bandana.gif

Tai kokie toliau planai?
Aš vis galvoju gal man sekantį ciklą hormonus ištirt o po jo jau ir nestuke.gif g.gif Nes jau kai pavasaris šviečia pro langus ujjjj kaip norisi to mažo kleckiuko wub.gif
Atsakyti
Sadi,
susitariam,kad kartu issitirsim hormonus, nes as planuoju si menesi tai padaryti,kaip tik mmm mano baiginejasi. As noriu progesterono lygi savo organizme zinoti,kurioje ciklo puseje ji reiketu issitirti?

Atsakyti
Sveikutes
Vakar pasiimiau siuntima UG ir ginekologo konsultacijai. Siandien po pietu eisiu.
O del KMUK specu pasidare dar blogesne nuomone blink.gif
Man po gimdymo tik apziurejo placenta ir ten ikise ranka- sako viskas gerai jokiu atpalisu nera blink.gif
Tai va....
Atsakyti
Oi kiek jūsų vakar susirinko....seniai matytų, girdėtų...Matau, kad visų nuotaikos geros...

Onora, sėkmės tau šiandien tyrimų centre 4u.gif

Taigi, oho kiek savaitėlių...taip neseniai dar planavai....ech, norėčiau tavo kailyje pabūti.... blush2.gif

Sadi....o tau tuos tyrimus gydytoja siųs daryti?????....jaučiu man irgi reikės pradėti su termometru draugauti ax.gif ....O dėl leliuko gamybos, tai ....jau nesisaugom, bet ir nieko ten perdaug neplanuojam...visgi reikės naują termometrą nusipirkti...

Dzineru 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 06, 08:11)
Sveikutes
Vakar pasiimiau siuntima UG ir ginekologo konsultacijai. Siandien po pietu eisiu.
O del KMUK specu pasidare dar blogesne nuomone blink.gif
Man po gimdymo tik apziurejo placenta ir ten ikise ranka- sako viskas gerai jokiu atpalisu nera blink.gif
Tai va....



Nu viršūnė....pasibaisėjau...
Atsakyti
Sveikutės

Dar prieš 2 savaites skaitinėjau skyreli besilaukiančioms, o dabar po visų ašarų jūrų nutariau prisijungti prie jūsų...man prieš dvi savaites padarė abraziją cry.gif
kiek čia skaitinėjau tai supratau iš savo nepatyrimo praradau savo mažylį....ir dabar save užgraušiu negyvai... doh.gif
O mano istorija tai tokia standartinė iki negalėjimo... dvi dienas skaudėjo pilvo apačią ir nugarą...o kadangi turiu stuburo išvaržą, tai kaip ir maniau, kad čia mano nugara kalta ir ją gydžiau.....po to pradėjau kraujuoti, teisingiau tepliojo, ir kadangi esu skaičiusi, kad tai norlau, toliau sau ramiai vaikščiojau...tik po to kai sukraujavau kaip per mėnesines sugalvojau, kad gydytojai reikia pasirodyti...bet vis dar turėjau vilties, kad čia tik truputi blogai...
bet kai nuvažiavau pas gydytoją, jau širdies veiklos nebuvo...o jam jau buvo 10 sav...ir prieš 2 savaites aš jį ir jo širdutę buvau mačiusi...
tiesa mane tikrino 3 skirtingos gydytojos ir su skirtingais UG aparatais, bet visi tą patį rodė, tad....teko tik padaryti abraziją...po to pagulėti ligininėje su daug daug ašarų ir kaltinimų sau, kad aš tokia ir anokia ir nesisaugojau bei laiku pas gydytoją nenuėjau verysad.gif

Vis masčiau, kad tokių nėra daug ... bet kai čia paskaičiau, pamačiau, kad neesu viena tokia ir mūsų čia daug...
labai gerai, kad yra toks skyrelis, bus kam pasiguosti ir kas supras...

visoms stiprybės ir nepykit už padrikas mintis.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 06, 08:31)
Sveikutės

Dar prieš 2 savaites skaitinėjau skyreli besilaukiančioms, o dabar po visų ašarų jūrų nutariau prisijungti prie jūsų...man prieš dvi savaites padarė abraziją  cry.gif
kiek čia skaitinėjau tai supratau iš savo nepatyrimo praradau savo mažylį....ir dabar save užgraušiu negyvai...  doh.gif
O mano istorija tai tokia standartinė iki negalėjimo... dvi dienas skaudėjo pilvo apačią ir nugarą...o kadangi turiu stuburo išvaržą, tai kaip ir maniau, kad čia mano nugara kalta ir ją gydžiau.....po to pradėjau kraujuoti, teisingiau tepliojo, ir kadangi esu skaičiusi, kad tai norlau, toliau sau ramiai vaikščiojau...tik po to kai sukraujavau kaip per mėnesines sugalvojau, kad gydytojai reikia pasirodyti...bet vis dar turėjau vilties, kad čia tik truputi blogai...
bet kai nuvažiavau pas gydytoją, jau širdies veiklos nebuvo...o jam jau buvo 10 sav...ir prieš 2 savaites aš jį ir jo širdutę buvau mačiusi...
tiesa mane tikrino 3 skirtingos gydytojos ir su skirtingais UG aparatais, bet visi tą patį rodė, tad....teko tik padaryti abraziją...po to pagulėti ligininėje su daug daug ašarų ir kaltinimų sau, kad aš tokia ir anokia ir nesisaugojau bei laiku pas gydytoją nenuėjau  verysad.gif

Vis masčiau, kad tokių nėra daug ... bet kai čia paskaičiau, pamačiau, kad neesu viena tokia ir mūsų čia daug...
labai gerai, kad yra toks skyrelis, bus kam pasiguosti ir kas supras...

visoms stiprybės ir nepykit už padrikas mintis.... 4u.gif



Burbuliuk, nusiramink....ir nekaltink savęs...nemanau, kad buvai kalta tu...tiesiog iki 12 savaitės gydytojai net ir nesistengia ką nors daryti...rekomenduoja poilsį...o jei tai turėjo įvykti-įvyko....baisiausia yra matyti savo žirniuką...matyti širdutę ir paskui nieko...tuštuma...betikslė ateitis...bet laikas geriausias gydytojas ir... mūsų skyrelis, gerai, kad pasipasakojai, lik su mumis, visos čia išsilaižom savo žaizdas ir paruosiruošiam naujai gyvybei... wub.gif
Atsakyti
Burbuliuks, tik nekaltink saves ir nesigrauzk, viskas vyksta ne pagal musu plana - jei turejo taip atsitikti - tai taip ir atsitiko. Pagal statistika berods 1 is 4 nestumu baigiasi nesekmingai, taip kad reikia nenuleisti ranku, tiketi ir viskas bus gerai ir kitakart pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(Dzineru @ 2005 04 06, 02:34)
Sadi,
susitariam,kad kartu issitirsim hormonus, nes as planuoju si menesi tai padaryti,kaip tik mmm mano baiginejasi. As noriu progesterono lygi savo organizme zinoti,kurioje ciklo puseje  ji reiketu issitirti?


ok, daromės kartu, Džine mirksiukas.gif Man iki taves atvažiuot, ar tu čia užsuksi? biggrin.gif
Pas mane mmmm turėtu ateiti sekamdiei - antradieni. Sprendžiant pagal spuogų kiekį jos tikrai bus blink.gif
Bliamba, mergos ką daryti su spuogais???? blink.gif Šakės, atrodo kad vėl prasidėjo lytinis brendimas doh.gif Ir veido oda kažkokia dėmėm doh.gif KATASTROFA.

Sakau gal čia hormonai tvarkosi? Nes man po kontraceptikų gerimo (prieš kokis tris metus) spugų iš vis nebūdavo. O dabar blink.gif

O progesteroną reikia tirtis antrą ciklo pusę. Kokius hormonus tirsies?
Atsakyti