Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(ramunele @ 2005 05 01, 14:23)
mergaites,man labai reik jusu atsakymu 4u.gif
ar galejo ivykt persileidimas..nesidariau nestumo testo,bet menesines velavo 5dienas(mano ciklas~30)menesines buwo labai skausmingos..isgeriau 2nospos ir dar paracetamolio,bet skausmas nepraejo 2 valandas.ar tai galejo but persileidimas?iki tol jokio kraujo nebuwo pasirode....


galejo buti persileidimas, bet galejo buti ir siaip pavelavusios menesines... o tau gausiau kraujavo nei paprastai?
Atsakyti
QUOTE(ramunele @ 2005 05 01, 14:23)
mergaites,man labai reik jusu atsakymu 4u.gif
ar galejo ivykt persileidimas..nesidariau nestumo testo,bet menesines velavo 5dienas(mano ciklas~30)menesines buwo labai skausmingos..isgeriau 2nospos ir dar paracetamolio,bet skausmas nepraejo 2 valandas.ar tai galejo but persileidimas?iki tol jokio kraujo nebuwo pasirode....



Aš pritariu Onorai, galėjo ir taip ir taip būti....dabar neverta sukti sau galvos, geriau galvok, kad tiesiog pavėlavo mmm. Kitą kartą, kai vėluos, pasidaryk testuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 09:42)
Aš pritariu Onorai, galėjo ir taip ir taip būti....dabar neverta sukti sau galvos, geriau galvok, kad tiesiog pavėlavo mmm. Kitą kartą, kai vėluos, pasidaryk testuką  4u.gif


Vat labai teisingas požiūris. manau dabar jau nepakeisi nieko, o kad širdelės neskudėtų geriau galvoti kad buvo pavelavusios mmm unsure.gif
Atsakyti
JurateL, kada krasutisies pas planuojančias?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 05 02, 08:47)
JurateL, kada krasutisies pas planuojančias?



Nežinau kur esu (o kur esu-gerai ax.gif ) ir kur kraustysiuos...ten labai plepios merginos, neturiu laiko tiek skaityti ir su jom suspėti blush2.gif ....o dar iš kitos pusės- bijau, kad mane greitai apims neviltis jas veiną po kitos išleidinėjant pas nėštukes.....čia aš ir užspazmavau aplankiusi rugsėjinukes....daugiau sau prisiekiau ten nosies nekišti....kažkaip optimizmas senka galvojant apie pastojimą, užtai geriau liksiu guosti persileidusių....
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 10:36)
Nežinau kur esu (o kur esu-gerai ax.gif ) ir kur kraustysiuos...ten labai plepios merginos, neturiu laiko tiek skaityti ir su jom suspėti  blush2.gif ....o dar iš kitos pusės- bijau, kad mane greitai apims neviltis jas veiną po kitos išleidinėjant pas nėštukes.....čia aš ir užspazmavau aplankiusi rugsėjinukes....daugiau sau prisiekiau ten nosies  nekišti....kažkaip optimizmas senka galvojant apie pastojimą, užtai geriau liksiu guosti persileidusių....


nono.gif reikia eiti toliau mirksiukas.gif

kokie tavo tolesni planai?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 05 02, 09:38)
nono.gif reikia eiti toliau  mirksiukas.gif

kokie tavo tolesni planai?



Žinau.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif ....mano tolesni planai?-pats artimiausias planas yra sulaukti mmm (šiandien jau 37 ciklo diena blink.gif ), o tavo paskaičiavimu jos turėtų būt poryt ( notworthy.gif )...paskui susirenku šmutkes ir varau pas gydytoją....atsiųsiu tau savo BT , pamatysi, koks ten chaosas wacko.gif , tikiuosi pagersiu 3 mėnesius kontraceptikus, o paskui....nebent tu mane savo didele energija užkrėsi ir įvyks stebuklas (susinormalizuos hormonai)...ir dar viena kitą 2.gif užkrėsim....nu tuo atveju viskas aišku nestuke.gif ir susitinkam pas mane obuolių pyrago kepti thumbup.gif ....aišku, jei taip įvyktų- visus vaišinu be eilės drinks_cheers.gif .
Atsakyti
as sia savaite varysiu tyrimu visokiu darytis, tikiuosi, kad viskas gerai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 01, 19:53)
galejo buti persileidimas, bet galejo buti ir siaip pavelavusios menesines... o tau gausiau kraujavo nei paprastai?

na gal ir gausiau nei iprastai...tai ivyko pries pora menesiu,darem leliuka,jau galvojau,kad pastojau,bet prasidejo menesines...bet jos buwo labai skausmingos..net nepagalvojau,kad tai gali but persileidimas.galvojau:nepavyko ir tiek sad.gif tai bandem vel bet... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunele @ 2005 05 02, 11:00)
na gal ir gausiau nei iprastai...tai ivyko pries pora menesiu,darem leliuka,jau galvojau,kad pastojau,bet prasidejo menesines...bet jos buwo labai skausmingos..net nepagalvojau,kad tai gali but persileidimas.galvojau:nepavyko ir tiek sad.gif  tai bandem vel bet... schmoll.gif


manau, kad mmm galejo veluoti ir del psichologiniu priezasciu- tu manei, kad pastojai- tai ir nutolino tavo mmm toks vidinis isitikinimas.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 02, 10:47)
as sia savaite varysiu tyrimu visokiu darytis, tikiuosi, kad viskas gerai bus rolleyes.gif



Aš tikiuosi, kad tikrai viskas bus gerai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes,senai buvau cia uzsukus,kaip laikotes?JurateL dar neplanuoji?as tai jau si menesi bandziau tongue.gif bet pagal BT tai turbut nieko neisejo sad.gif
Atsakyti