Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sadi,
labai grazu thumbup.gif
as tai kazkaip ant vasaros tyngiu rankdarbiais uzsiimineti, man tai kazkaip jie su ziemos vakarais asocijuojasi smile.gif siuvinet tai labai senai nesiuvinejau, bet va megzt ilgais ziemos vakarais visai megztu , bet irgi arba uzeina, arba ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 20:12)
Aš pradėjau nuo apačios ir visiškai susivėliau į galą  doh.gif Iš vienos pusės pamečiau dvi eilutes, iš kitos pridėjau vieną stupelį  doh.gif Paskui labai sunku buvo suvesti bendrą paveiksliuką. Sakau gal reikia kaip nors subraižyt medžiagą?

Čia mano šviežiai baigtas darbelis
user posted image

Einu skalbt ir lygint.

NA va siūvinėt išmokau dabar reikia išmokt vaiką išnešiot o tai nebus kam siūvinėt  cry.gif



Nu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...niekas ten neatrinks kur ką nudarei, bendras vaizdas thumbup.gif , o kryžiukus taikei į vieną pusę?...va įdomu , kaip tavo darbelio antra pusė atrodo blush2.gif ....o aš vakar tik įžengiau per slenkstį, sumečiau maistą į šaldytuvą , nusiploviau rankas ir kibau į darbą...užtai šiandien jau galvoju, ką reikės vyrui pietums pateikti blush2.gif ...berods dešrelių kažkur kameroj užsilikę g.gif ...siaubas, Sadi...užkrėtei, nieko daugiau nenoriu, tik kuo greičiau imtis siuvinėjimo... doh.gif O mano temperatūrą šyryt 36,7 (pakrito nuo 36,75).
Atsakyti
as jau visai pasimeciau.... verysad.gif
mmm veluoja gera savaite,nors taip niekada nebudavo... IR krutine kazkokia keista,labai jautrus speneliai, pilvuka pamaudzia... NUsprendziau,kad gal esu pastojusi. NUsipirkau testuka... bet jis neigiamas. Skaiciau merginu atsiliepimus,kad buna,jog tik antras testas parodo nestuma...
taciau mane kankina kazkoks keistas jausmas...
Tai nusprendziau nueiti pas daktare,kad ji paziuretu.BEt va eile tik po menesio. REikes laukti... O siandien pasirode keistos tamsios isskyros... ir pasiskaiciuosi cia jusu pasisakymu, pagalvojau,kad ir man gali buti persileidimas cry.gif

AS jau visai pasimeciau savo juosmuose ir jauciuosi tokia nesimanele situos reikaluos... blush2.gif
Patarkit man!!!! Kaip zinoti kada tikrai mmm, o kada buna persileidimas... Ar jauciasi kaip nors?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 21, 14:20)
as jau visai pasimeciau.... verysad.gif
mmm veluoja gera savaite,nors taip niekada nebudavo... IR krutine kazkokia keista,labai jautrus speneliai, pilvuka pamaudzia... NUsprendziau,kad gal esu pastojusi. NUsipirkau testuka... bet jis neigiamas. Skaiciau merginu atsiliepimus,kad buna,jog tik antras testas parodo nestuma...
taciau mane kankina kazkoks keistas jausmas...
Tai nusprendziau nueiti pas daktare,kad ji paziuretu.BEt va eile tik po menesio. REikes laukti... O siandien pasirode keistos tamsios isskyros... ir pasiskaiciuosi cia jusu pasisakymu, pagalvojau,kad ir man gali buti persileidimas  cry.gif

AS jau visai pasimeciau savo juosmuose ir jauciuosi tokia nesimanele situos reikaluos... blush2.gif
Patarkit man!!!! Kaip zinoti kada tikrai mmm, o kada buna persileidimas... Ar jauciasi kaip nors?


as tai jeigu nebuciau zinojusi , kad laukiuosi, tai persileidimas, kol padare abrazija, atrode kaip iprastos menesines, tik , kad skaudejo tai tikrai smarkiau, nei per mmm paprastai skauda...
gal pabandyk dar pasidaryti testuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 21, 14:20)
AS jau visai pasimeciau savo juosmuose ir jauciuosi tokia nesimanele situos reikaluos... blush2.gif
Patarkit man!!!! Kaip zinoti kada tikrai mmm, o kada buna persileidimas... Ar jauciasi kaip nors?



Na jei tikrai pastojai, tai tau dabar svarbiausia nesinervinti... 4u.gif
O kas dėl jausmo, tai aš jaučiau žiausrius skausmus pilvo apačioje ir nugaroje, o kadangi pas mane ir taip yra problemų su stuburų, maniau, akd stuburas kaltas ir jį tepiau ... o po 3 dienų nieko manyje neliko cry.gif būčiau susigaudžiusi, būčiau anksčiau pas gydytoją bėgusi...
tad jaučiu tau geriausia būtų bėgti pas gydytoją, jei jai pasakytum tikslią padėti priimtų iš karto, o jei ne tai manau yra ir kitų gydytojų, pas ką gali nueiti...
geriau nelaukti, o įsitikinti, kad viskas ok ...bus ir tau ramiau, ir žinosi, kad viską padarei, kad neatsitiktų nelaimė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 21, 14:20)
as jau visai pasimeciau.... verysad.gif
mmm veluoja gera savaite,nors taip niekada nebudavo... IR krutine kazkokia keista,labai jautrus speneliai, pilvuka pamaudzia... NUsprendziau,kad gal esu pastojusi. NUsipirkau testuka... bet jis neigiamas. Skaiciau merginu atsiliepimus,kad buna,jog tik antras testas parodo nestuma...
taciau mane kankina kazkoks keistas jausmas...
Tai nusprendziau nueiti pas daktare,kad ji paziuretu.BEt va eile tik po menesio. REikes laukti... O siandien pasirode keistos tamsios isskyros... ir pasiskaiciuosi cia jusu pasisakymu, pagalvojau,kad ir man gali buti persileidimas  cry.gif

AS jau visai pasimeciau savo juosmuose ir jauciuosi tokia nesimanele situos reikaluos... blush2.gif
Patarkit man!!!! Kaip zinoti kada tikrai mmm, o kada buna persileidimas... Ar jauciasi kaip nors?


Burbuliuks teisus, nejau nėra kitų gydytojų???....privačios klinikos tikrai greitai priima ir apžiūri....greičiau kreipkis pas gydytoją, jei tau vėluoja mmm...jau per echoskopą matys, ar laukiesi, ar ne, nesėdėk namuose ir nesvarstyk, tai nepadės, net ir tuo atveju, o išskyros gali būti dėl daugelio priežasčių, jei jos rusvos-dar nėra labai blogai, bet jei rausvos....nu betkuriuo atveju marš pas gydytoją dirol.gif
Atsakyti
Blue rose,
patariu daryti antra testuka ir kuo greiciau keliauti pas daktara.. Susirask gydytoja, nors pirmam patikrinimui.. kad ir privacia. Man nieko neskaudejo ir pradejo tepliot vos vos.. kelis lasiukus ir po dienos buvo jau viskas.. cry.gif

Laikykis mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui mergaites....
Stiprybes ir tikejimo jums ir viskas bus gerai....
wub.gif
Atsakyti
Burbuliuks, mažiau skaitinėk apie tokius dalykus. Būna gi, kad mmm ir vėluoja nors ir iki tol kaip laikrodis tiksėjo. Man asmeniškai testai niekada nesumelavo, kai buvo nėštumas-testas rodė II juosteles, o kai užvėluodavo mmm, o nėštumo iš tikrųjų nebūdavo - rodydavo I.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 04 22, 14:20)
Burbuliuks, mažiau skaitinėk apie tokius dalykus. Būna gi, kad mmm ir vėluoja nors ir iki tol kaip laikrodis tiksėjo. Man asmeniškai testai niekada nesumelavo, kai buvo nėštumas-testas rodė II juosteles, o kai užvėluodavo mmm, o nėštumo iš tikrųjų nebūdavo - rodydavo I.



Bet tikrai testai ne visada tiesą rodo....priklauso, kiek hormono organizmas išskiria...
Atsakyti
as irgi nesutikciau, nes man kai buvo nestumas, pirma kart ,jei ziurint pagal nurodymus, rode tik viena juostele, tik gal po 15 min, isryskejo vos vos matoma natra...taip , kad ne visom vienodai...
Atsakyti
mergaites,man labai reik jusu atsakymu 4u.gif
ar galejo ivykt persileidimas..nesidariau nestumo testo,bet menesines velavo 5dienas(mano ciklas~30)menesines buwo labai skausmingos..isgeriau 2nospos ir dar paracetamolio,bet skausmas nepraejo 2 valandas.ar tai galejo but persileidimas?iki tol jokio kraujo nebuwo pasirode....
Atsakyti