Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 11:47)
Tokį grožį matant ....kaip galima neužsikrėsti...per kiek laiko maždaug vieną paveikslėlį galima išsiuvinėti?(jei siuvinėjimas vyksta grįžus po darbo  blush2.gif )


Aš tokį mažiuką mažiuką siuvinėju jau antra savaite doh.gif Tikiuosi ryt pabaigsiu, gal parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 10:51)
Aš tokį mažiuką mažiuką siuvinėju jau antra savaite  doh.gif Tikiuosi ryt pabaigsiu, gal parodysiu  mirksiukas.gif


tai lauksim tavojo šedevro...o aš tai tikrai jau šiandien bėgsiu siūlų pirkti...tiesa, kaip tu spalvas atsirinkai, nes ten spalvų kodai?
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 12:17)
tai lauksim tavojo šedevro...o aš tai tikrai jau šiandien bėgsiu siūlų pirkti...tiesa, kaip tu spalvas atsirinkai, nes ten spalvų kodai?


Aha, pagal kodus. Ten būna parašytas siūlų pavadinimas Anchor arba DMC ir pagal kodus pardavėja surenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 14:01)
Aha, pagal kodus. Ten būna parašytas siūlų pavadinimas Anchor arba DMC ir pagal kodus pardavėja surenka  thumbup.gif

ir aš noriu tokių paveiksliukų... cry.gif
gal ir man galima būtų atsiųsti mailu burbuliuks@yahoo.co.uk ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 20, 14:23)
ir aš noriu tokių paveiksliukų... cry.gif
gal ir man galima būtų atsiųsti mailu burbuliuks@yahoo.co.uk ?  4u.gif



Oi faina....ušsikrės panos siuvinėjimu... thumbup.gif ...aš viena atsispausdinau ir su flomkais nusispalvinau, kad aiškiau būtų....oi liks mano vyras be kotletų keliom savaitėm thumbup.gif ...jau taip ir matau, kaip jis šaldytuvan iki pusės sulindęs ...

Sadi, kurį paveikslėlį siuvinėji?
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 15:48)
Oi faina....ušsikrės panos siuvinėjimu... thumbup.gif ...aš viena atsispausdinau ir su flomkais nusispalvinau, kad aiškiau būtų....oi liks mano vyras be kotletų keliom savaitėm  thumbup.gif ...jau taip ir matau, kaip jis šaldytuvan iki pusės sulindęs ...

Sadi, kurį paveikslėlį siuvinėji?


As pradėjau nuo paprastesnio, ne meškis. Tik paskui kai jau pradėjauaną, šituos meškius radau.

He he reikės skyrelį pervardint - siuvinėjančios meškius smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 15:48)
As pradėjau nuo paprastesnio, ne meškis. Tik paskui kai jau pradėjauaną,  šituos meškius radau.

He he reikės skyrelį pervardint - siuvinėjančios meškius smile.gif  tongue.gif



...o pradėti reikia nuo vidurio ar kaip?....aš jau viską susipirkau (siūlus, lankelį,adatas it t.t....)...bandysiu tą kur miega ...Pagalvojau, kad tai būtų puiki dovana artimam žmogui (draugei, puseserei...vyras gal ir nesuprastų g.gif )
Atsakyti
Sveikutes...
As jau seniai cia skaitineju, bet niekaip isiterp negalejau del sirdeleje likusiu skauduliuku...
Jau praejo 4 men po persileidimo...Tai jau antras blogai pasibaiges nestumas....O taip norisi maziuko ir nestuke.gif ....
Dabar bandau visaip tas minteles vit i sali....Tyrimeliu pasidariau daugybe ir visi buvo geri....Tai dabar dar noriu palaukt kol balgsiu mokslus ir nuo liepos pradesiu planuot savo klecka....
Na o iki tol bandau apie tai kas ivyko negalvot ir uzsiimineju kitokia veikla....
Vakarai po darbo ir mokslu siuvineju visokius paveiksliukus... Kaip tik neseniai baigiau meskucius siuvinet savo drauges mazylei...Sau nenoriu, kol neturiu angelelio....
gero vakaro...


Atsakyti
QUOTE(shalnele @ 2005 04 20, 17:23)
Sveikutes...
As jau seniai cia skaitineju, bet niekaip isiterp negalejau del sirdeleje likusiu skauduliuku...
Jau praejo 4 men po persileidimo...Tai jau antras blogai pasibaiges nestumas....O taip norisi maziuko ir  nestuke.gif ....
Dabar bandau visaip tas minteles vit i sali....Tyrimeliu pasidariau daugybe ir visi buvo geri....Tai dabar dar noriu palaukt kol balgsiu mokslus ir nuo liepos pradesiu planuot savo klecka....
Na o iki tol bandau apie tai kas ivyko negalvot ir uzsiimineju kitokia veikla....
Vakarai po darbo ir mokslu siuvineju visokius paveiksliukus... Kaip tik neseniai baigiau meskucius siuvinet savo drauges mazylei...Sau nenoriu, kol neturiu  angelelio....
gero vakaro...



Neliūdėk taip...tikrai žinau, kaip skauda...kai matai kitus vaikus ir galvoji, kur manasis....neliūdėk...galbūt dar ne metas, galbūt reikia išlaukti to stebuklo, mes čia visos nekantrios, bet tiesiog reikia būti stipriom...juk tikrai žinai, kad vieną rytą pabusi, o šalia bus mažas šiltas stebuklas...reikia išlaukti...sėkmės tau wub.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes, matau siuvinejimu "apsikretet", o as tai labiau megstu megzti, sako gerai nervus ramina blush2.gif O ypac dabar kai planuoju Sadi teisingai pastebejo kad si menesiuka jau pradejau planuoti ax.gif . Pas mane nelaime cry.gif ivyko jau galima sakyti labai senai....bet labai dideles komplikacijos buvo tad teko laukti net 2 metus doh.gif . Bet va pastebejau, kad netik fiziskai sustiprejau blush2.gif Suprantu puikiai kurios netenka maziuku ir nori labai greitai ta tustuma uzpildyti, bet tikrai nors tris menesiukus reikia palaukti (zinoma jeigu tokiu klaikiu komplikaciju nebuna kaip pas mane). Tikiuosi kad greitai tapsiu nestuke.gif , o gal as planuosiu planuosiu ir kartu rugseji visos iseisim : mirksiukas.gif
Atsakyti
Shalnele - užjaučių dėl to ką tau reikėjo patirt console.gif

Pati be proto bijau vėl pastot..... Ypač po tų nelaimių verysad.gif
Vis stengiuosi save įtikinti kad man viskas nus gerai.....

BEt patikėkit mergytės, niekur mūsų zuikiai uo tokiū nuostabių mamų nedings wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadi: 20 balandžio 2005 - 19:34
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 17:09)
...o pradėti reikia nuo vidurio ar kaip?....aš jau viską susipirkau (siūlus, lankelį,adatas it t.t....)...bandysiu tą kur miega ...Pagalvojau, kad tai būtų puiki dovana artimam žmogui (draugei, puseserei...vyras gal ir nesuprastų  g.gif )


Aš pradėjau nuo apačios ir visiškai susivėliau į galą doh.gif Iš vienos pusės pamečiau dvi eilutes, iš kitos pridėjau vieną stupelį doh.gif Paskui labai sunku buvo suvesti bendrą paveiksliuką. Sakau gal reikia kaip nors subraižyt medžiagą?

Čia mano šviežiai baigtas darbelis
user posted image

Einu skalbt ir lygint.

NA va siūvinėt išmokau dabar reikia išmokt vaiką išnešiot o tai nebus kam siūvinėt cry.gif
Atsakyti