Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sadi, nu fainai kaip thumbup.gif

as tai jau kaip ir galeciau nuo kito men pradet planuot, gydytoja jau leido:)
bet kai jau vasara arteja negaliu atsispirt dar vieniems planams... ax.gif
tikiuosi nieko , kad kelis menesiukus dar ir palauksiu...
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 07:39)
oj oj oj kokia nekantri smile.gif

Aš einu rytoj pas gydytoja, duos man siuntimą. Kaip tik bus antra fazė, gal tirsim iškart progesteroną?  g.gif Jei iškart, tai gal nuo sekančio ir planuot leis? smile.gif už kokių 20 dienų ir pradėt būtų galima  rolleyes.gif O jei ne - tai viskas pagal planą - sekantis ciklas tyrimamas ir nuo birželio berods 16 startuojam  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Rytoj žinosiu daugiau smile.gif

Ką sako tavo BT širyt?


Šyryt 36,75...geriau jau būčiau neprasidėjus su ta temperatūra, nes tik cry.gif cry.gif cry.gif norisi....į neviltį varo...klausia manęs vyras, ko aš tokia susirūpinus...dar matyt ne laikas man nestuke.gif būti...Sadi, aplenksi tu mane su savo atidėjimu...jau taip ir jaučiu...O tie paveiksliukai- thumbup.gif , turėjau pakabuką iš tų meškiukų kolekcijos, kur gausi siuvinėjimo paveiksliuką (kur spalvos sužymėtos), išduok paslaptį, nes aš irgi noriuuuuuuu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 20, 08:57)
Sadi, nu fainai kaip  thumbup.gif

as tai jau kaip ir galeciau nuo kito men pradet planuot, gydytoja jau leido:)
bet kai jau vasara arteja negaliu atsispirt dar vieniems planams... ax.gif
tikiuosi nieko , kad kelis menesiukus dar ir palauksiu...


Aš jau negaliu laukt doh.gif Balandžio 27 bus praėję 4 mėn po abrazijos. Tai jei planuosim kitą ciklą - busiu išlaukusi 4,5 mėn, o jei dar po vieno, tai visus 5,5 doh.gif

nu jau ne schmoll.gif Planuoju liepą pastot thumbup.gif thumbup.gif Ir atostogas praleisti kaime ramiai skaitinėdama thumbup.gif Vyra išleisiu į Kirgiziją blink.gif giminių lankyt o pati su mama ramiai pilvą auginsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 09:22)
Šyryt 36,75...geriau jau būčiau neprasidėjus su ta temperatūra, nes tik  cry.gif  cry.gif  cry.gif  norisi....į neviltį varo...klausia manęs vyras, ko aš tokia susirūpinus...dar matyt ne laikas man  nestuke.gif  būti...Sadi, aplenksi tu mane su savo atidėjimu...jau taip ir jaučiu...O tie paveiksliukai- thumbup.gif , turėjau pakabuką  iš tų meškiukų kolekcijos, kur gausi siuvinėjimo paveiksliuką (kur spalvos sužymėtos), išduok paslaptį, nes aš irgi noriuuuuuuu  blush2.gif


Sakyk paštą - dvidešimt kažkelias schemas atsiusiu drinks_cheers.gif Renku kompaktą siūvinėjimo schemu, kad neštumo metu būtų ką veikt.

O tavo BT gal visai nebloga? panašu kad ovuliacija buvo vakar, ką? Jei dar du rytus laikysis aukštesnė nei 36,6 - valio thumbup.gif Kelinta tau ciklo diena?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 08:23)
Aš jau negaliu laukt  doh.gif Balandžio 27 bus praėję 4 mėn po abrazijos. Tai jei planuosim kitą ciklą - busiu išlaukusi 4,5 mėn, o jei dar po vieno, tai visus 5,5  doh.gif

nu jau ne  schmoll.gif Planuoju liepą pastot  thumbup.gif  thumbup.gif Ir atostogas praleisti kaime ramiai skaitinėdama  thumbup.gif Vyra išleisiu į Kirgiziją  blink.gif giminių lankyt o pati su mama ramiai pilvą auginsiu  wub.gif


Oi kaip fainai tu suplanavai.....oi.....ir aš taip noriu....
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 09:27)
Oi kaip fainai tu suplanavai.....oi.....ir aš taip noriu....


sutarta thumbup.gif Į kaimą pilvų augint varom kartu wub.gif
Atsakyti
as tai is tikruju bijau tiksliai net planuot, nes man kazkaip visada gaunasi atvirksciai ne palnuoju...jei tik ka susiplanuoj is anksto ir laukiu, tai butinai nesigauna sad.gif
tai gal geriau neplanuosiu smile.gif dabar iki rugpjucio is vis neplanuosiu, o po to tegu jau pats atiena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 08:26)
Sakyk paštą - dvidešimt kažkelias schemas atsiusiu  drinks_cheers.gif Renku kompaktą siūvinėjimo schemu, kad neštumo metu būtų ką veikt.

O tavo BT gal visai nebloga? panašu kad ovuliacija buvo vakar, ką? Jei dar du rytus laikysis aukštesnė nei 36,6 - valio  thumbup.gif Kelinta tau ciklo diena?


Šiandien 25 ciklo diena (nu sakiau, kad pas mane jois iiiiilgas mega_shok.gif )...jei sakai, kad viskas normaliai, tai jau aš rami , kaip belgas ax.gif .O su tais meškiukais siųsk jurka20@yahoo.com....labai laukiu. wub.gif

O kur tavo kaimas??????Manasis prie Vištyčio ežero...gaila manasis į Kirkiziją neišvažiuos.... blush2.gif ...ir nieks man atostogų vasarą neduos (užsakovai iš po žemių iškastų) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 09:51)
Šiandien 25 ciklo diena (nu sakiau, kad pas mane jois iiiiilgas mega_shok.gif )...jei sakai, kad viskas normaliai, tai jau aš rami , kaip belgas  ax.gif .O su tais meškiukais siųsk jurka20@yahoo.com....labai laukiu. wub.gif

O kur tavo kaimas??????Manasis prie Vištyčio ežero...gaila manasis į Kirkiziją neišvažiuos.... blush2.gif ...ir nieks man atostogų vasarą neduos (užsakovai iš po žemių iškastų) cool.gif


Na va thumbup.gif 25 ciklo diena, reiškia šiandien pirma diena po ovuliacijos. Apie gegužės 3 iki 5 lauk mmm thumbup.gif Arba dar geriau - nelauk smile.gif mirksiukas.gif

Meškius bandysiu siūst. Tu irgi siūvinėji? drinks_cheers.gif

Mano kaimas tai net ne mano kaimos, tiesiog teta nusipirko sodybą Radviliškio rajone netoli Šiluvos. Tai aš mamą nuvežu mėnesiui ir pati dvi savaiteles pabūnu. labai jau ten smagu - ramu, gera wub.gif

Prie Vištyčio ežero mes buvom pernai žiema slidinėti thumbup.gif Labai buvo smagu wub.gif

Ok, einu laiškų tau siūst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 09:46)
Na va  thumbup.gif 25 ciklo diena, reiškia šiandien pirma diena po ovuliacijos. Apie gegužės 3 iki 5 lauk mmm  thumbup.gif Arba dar geriau - nelauk smile.gif mirksiukas.gif

Meškius bandysiu siūst. Tu irgi siūvinėji?  drinks_cheers.gif

Mano kaimas tai net ne mano kaimos, tiesiog teta nusipirko sodybą Radviliškio rajone netoli Šiluvos. Tai aš mamą nuvežu mėnesiui ir pati dvi savaiteles pabūnu. labai jau ten smagu - ramu, gera  wub.gif

Prie Vištyčio ežero mes buvom pernai žiema slidinėti  thumbup.gif Labai buvo smagu  wub.gif

Ok, einu laiškų tau siūst smile.gif



Kaip suprantu (arba nelabai blush2.gif ) tai mmm nelaukti galiu tik tuo atveju, jei temperatūra 37 ir daugiau (išskyrus tavo atvejį ax.gif ) ane? kaip tu ten tą mmm datą nustatei, aš ir taip ir kitaip skaičiuoji, kitaip gaunasi... g.gif

Dėl siuvinėjimo...nu nelabai aš siuvinėju, daugiau jau gėles auginu (jei pavyksta blush2.gif ), bet tuos meškučius esu kažkur mačius...nu siaubingai man jie patinka, taip kad jei būsiu kad nors nestuke.gif tai per paskutinius nestuke.gif mėnesius tikrai kažką noriu pati savo lelkai padaryti, kad paskui....ai, jau taip toli nusisvajojau...svaiguolė, pirma reikia lelką nuo debesėlio prisikviesti wub.gif

Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 20, 10:59)
Kaip suprantu (arba nelabai  blush2.gif ) tai mmm nelaukti galiu tik tuo atveju, jei temperatūra 37 ir daugiau (išskyrus tavo atvejį  ax.gif ) ane? kaip tu ten tą mmm datą nustatei, aš ir taip ir kitaip skaičiuoji, kitaip gaunasi... g.gif

Dėl siuvinėjimo...nu nelabai aš siuvinėju, daugiau jau gėles auginu (jei pavyksta blush2.gif ), bet tuos meškučius esu kažkur mačius...nu siaubingai man jie patinka, taip kad jei būsiu kad nors  nestuke.gif  tai per paskutinius  nestuke.gif  mėnesius tikrai kažką noriu pati savo lelkai padaryti, kad paskui....ai, jau taip toli nusisvajojau...svaiguolė, pirma reikia lelką nuo debesėlio prisikviesti  wub.gif


Nebutinai turi būi tie 37 doh.gif O mmm skaičiavau taip - jei ovuiacija tau buvo vakar, pridedu 14-16 dienų ir gaunu dieną kai tau buuss mmm. Nebent skaičiuoju neteisingai blush2.gif Vienžo, vėl laukiam rytojaus smile.gif

4u.gif

Išsiunčiau tau kelis laiškus
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 20, 10:34)
Nebutinai turi būi tie 37  doh.gif O mmm skaičiavau taip - jei ovuiacija tau buvo vakar, pridedu 14-16 dienų ir gaunu dieną kai tau buuss mmm. Nebent skaičiuoju neteisingai  blush2.gif Vienžo, vėl laukiam rytojaus smile.gif

4u.gif

Išsiunčiau tau kelis laiškus



Tokį grožį matant ....kaip galima neužsikrėsti...per kiek laiko maždaug vieną paveikslėlį galima išsiuvinėti?(jei siuvinėjimas vyksta grįžus po darbo blush2.gif )
Atsakyti