Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sveikutes 4u.gif
kazkaip paskaitineju, kad viskas gerai cia (aisku ne visada sad.gif ), svarbu , kad kuo reciau ateitu nauju i si skyreli...nebent seip su gerom naujienom smile.gif
mano tyrimai, kiek dare pasirodo visi geri thumbup.gif , tai labai apsidziaugiau , net biski nustebau, nes kazkaip tikiesi blogiausio...tai va, bet dabar atidejom planavima iki rugpjucio, nes biski kitu planu turim smile.gif
bet vistiek as su jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 19, 15:14)
Tik nedrisk nervuotis :console

Nėra ko norėti iš to mūsų vargšo organizmo., gal jis dar šoke po persileidimo, cistos ir viso kito. Duok pailsėt  4u.gif

wub.gif



....ilsėtis...ilsėtis...užteks jam ilsėtis, marš į darbą...kai pasens-pailsės...nėr čia ko umn.gif ...

O kaip tavasis, jau dareisi hormonų tyrimus?
Atsakyti
Asticus 4u.gif svarbiausia kad visi tyrimai pas tave geri thumbup.gif , ir dar kiek pazystu is cia nestuke.gif kurios zadejo palaukti ir........tapo nestuke.gif tikiuosi kad ir tau taip bus mirksiukas.gif As dabar tikiu kad nieko nera smagiau kaip "netyciukas" wub.gif
Atsakyti
JurateL tikiuosi nors 3 menesius leisi savo organizmui pailseti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 19, 15:57)
Sveikutes  4u.gif
kazkaip paskaitineju, kad viskas gerai cia (aisku ne visada  sad.gif ), svarbu , kad kuo reciau ateitu nauju i si skyreli...nebent seip su gerom naujienom smile.gif
mano tyrimai, kiek dare pasirodo visi geri  thumbup.gif , tai labai apsidziaugiau , net biski nustebau, nes kazkaip tikiesi blogiausio...tai va, bet dabar atidejom planavima iki rugpjucio, nes biski kitu planu turim smile.gif
bet vistiek as su jumis  4u.gif



Sveikutė : smile.gif
Sveikinu tave su geromis naujienomis 4u.gif
aš irgi atidėjau planavimą iki rugpjūčio, tad yra tikimybė, kad kartu žygiuosim į nestuke.gif skyrelį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Burbuliuks, o kodel atidejai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 19, 17:18)
JurateL tikiuosi nors 3 menesius leisi savo organizmui pailseti?  mirksiukas.gif


Jau nori nenori tie 3 gausis, nors planavau po pirmų mmm, bet ta cista viską pamaišė...baisia nekantri, jau taip noriu nestuke.gif ...jau taip noriu... doh.gif ...net galva svaigsta, kaip noriu wub.gif blush2.gif ...o kada tu planuosi?
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 19, 17:35)
Sveikutė  : smile.gif 
Sveikinu tave su geromis naujienomis  4u.gif
aš irgi atidėjau planavimą iki rugpjūčio, tad yra tikimybė, kad kartu žygiuosim į  nestuke.gif skyrelį  drinks_cheers.gif


kaip faina butu thumbup.gif
tikiuosi taip ir bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 19, 18:04)
Burbuliuks, o kodel atidejai  blush2.gif


Labas smile.gif

Na atidėjau, tai labai noriu pasidaryti tyrimus...
na ir gydytoja man neleidžia..nors jaučiu mėnesį nusuksiu nuo jos rekomenduojamo laukimo... mirksiukas.gif
Nes man reiktų bandyti tik rugsėjį, o kaip tyčia tada vyro nebus cry.gif
tai ir bandyti neišeitų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 19, 18:12)
....ilsėtis...ilsėtis...užteks jam ilsėtis, marš į darbą...kai pasens-pailsės...nėr čia ko  umn.gif ...

O kaip tavasis, jau dareisi hormonų tyrimus?



oj oj oj kokia nekantri smile.gif

Aš einu rytoj pas gydytoja, duos man siuntimą. Kaip tik bus antra fazė, gal tirsim iškart progesteroną? g.gif Jei iškart, tai gal nuo sekančio ir planuot leis? smile.gif už kokių 20 dienų ir pradėt būtų galima rolleyes.gif O jei ne - tai viskas pagal planą - sekantis ciklas tyrimamas ir nuo birželio berods 16 startuojam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Rytoj žinosiu daugiau smile.gif

Ką sako tavo BT širyt?
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 20, 07:00)
kaip faina butu  thumbup.gif
tikiuosi taip ir bus  ax.gif


aš irgi tikiuosi...nes prieš tai iš pirmo karto gavosi...tad jei ne ta nelaimė cry.gif jau būčiau su pilvuku...ir nestuke.gif skyrelyje....

bet tikiuosi, kad rugsėjį žygiuosim susikibę už rankučių į nestuke.gif skyrelį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 19, 19:28)
Jau nori nenori tie 3 gausis, nors planavau po pirmų mmm, bet ta cista viską pamaišė...baisia nekantri, jau taip noriu  nestuke.gif ...jau taip noriu... doh.gif ...net galva svaigsta, kaip noriu  wub.gif  blush2.gif ...o kada tu planuosi?


Droka jau mačiau pas planuojančias mirksiukas.gif

Dėl norėjimo tai ir man jau stogas nuvažiavo doh.gif Prisirinkau kokių nuostabių paveiksliuku siūvinėjimui wub.gif Susigalvojau kad savo zuikiui išsiūvinėsiu krūvą pagalvių su meškiais wub.gif
Va tokiais user posted image

Jau visai nusvaigau doh.gif
Atsakyti