Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

ax.gif aš irgi rytoj į kirpyklą eisiu dažytis plaukus, mano irgi gimtadienis arteja blush2.gif o bet to pagalvojau prieš planavimą susitvarkyti plaukučius, nes poto kiek žinau negalima dažyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 18, 16:08)
ax.gif aš irgi rytoj į kirpyklą eisiu dažytis plaukus, mano irgi gimtadienis arteja  blush2.gif o bet to pagalvojau prieš planavimą susitvarkyti plaukučius, nes poto kiek žinau negalima dažyti g.gif


Aišku žiūrint kokie tavo plaukai, jei nori visa būti peroksidinė, tai kenkia, bet jei dažai sruogelėm arba natūraliais dažais-nieko ten nekenkia, tiesiog reikia įspėti kirpėją, jos ten geriau žino, kokios dažų sudedamos dalys ir ar kenkia...man apskritai juokinga, kai kitos nesikerpa nėštumo metu... schmoll.gif O kada tavasis gimtadienis? blush2.gif
Atsakyti
Nius, JurateL ką gero pasakė tavo BT šyrit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 18, 15:59)
Burbuliuks-šauni idėja nueiti į kirpyklą...aš irgi šia savaitę planuoju  drinks_cheers.gif ...o kada tavo šventė  blush2.gif ?


Labukas,
Na nekuklu yra girtis...bet kad šį šeštadienį... blush2.gif
taip nelaukiu...nors vienas geras dalykas tame yra, kad jau visda tą dieną jau būna pavasaris ir beveik visada šilta... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 18, 16:08)
ax.gif aš irgi rytoj į kirpyklą eisiu dažytis plaukus, mano irgi gimtadienis arteja  blush2.gif o bet to pagalvojau prieš planavimą susitvarkyti plaukučius, nes poto kiek žinau negalima dažyti g.gif

O kada šventė tavo?? blush2.gif
gal būsim abi jautukai? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 19 balandžio 2005 - 08:43
QUOTE(Sadi @ 2005 04 19, 07:58)
Nius, JurateL ką gero pasakė tavo BT šyrit?  4u.gif



Tris dienas buvo nukritę iki 36,35, o šyryt 36,6 ????.....o mano vyras vakar sako-ką tu ten rytais su termometru darai, kur tu jį ten po koldra kaišioji thumbup.gif ...teko jam paaiškinti, bet kažin ar ką suprato schmoll.gif ... tiesa, nepaliauja lengvai mausti vieno ir kito šono, čia gal po paskutinio įvykio organizmas sujautrėjo g.gif ...kažkaip labai laukiu mmm...Sadi, po ovuliacijos būtinai temperatūra virš 37 turi būti? Pradedu svarstyti , kad ir man hormonus reikėtų išsitirti, nors tyriausi prieš metus ir buvo pakankamai normaliai, bet ta temperatūra man kažkokia nenormali...aišku, gal čia ir svaigstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 19, 08:41)
O kada šventė tavo??  blush2.gif
gal būsim abi jautukai?  drinks_cheers.gif

ax.gif niu ne as kaip ir dvynuke, mano vasaros antra diena buna blush2.gif , bet vistiek sakau, kad greitai tongue.gif , ka tik gryzau is kirpyklos ir visai patenkinta. Tuo labiau kad ka tik persikeliau i nauja rajona tai pirma karta ejau pas ta kirpeja ir visai patiko biggrin.gif tokia maloni buvo.......... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 18, 17:52)
Aišku žiūrint kokie tavo plaukai, jei nori visa būti peroksidinė, tai kenkia, bet jei dažai sruogelėm arba natūraliais dažais-nieko ten nekenkia, tiesiog reikia įspėti kirpėją, jos ten geriau žino, kokios dažų sudedamos dalys ir ar kenkia...man apskritai juokinga, kai kitos nesikerpa nėštumo metu... schmoll.gif O kada tavasis gimtadienis? blush2.gif

Na as tik sruogelem sviesinu, bet vistiek kai busiu nestuke.gif nerizikuosiu, jeigu kas ...poto vel save kaltinsiu cry.gif . Geriau nerizikuoti, doh.gif o kirpti tai as ganetinai ilgais plaukais vaikstau tad galiu ir nekirpti nors per nestuke.gif atsiauginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 19, 11:27)
Na as tik sruogelem sviesinu, bet vistiek kai busiu  nestuke.gif nerizikuosiu, jeigu kas ...poto vel save kaltinsiu cry.gif . Geriau nerizikuoti,  doh.gif o kirpti tai as ganetinai ilgais plaukais vaikstau tad galiu ir nekirpti nors per  nestuke.gif  atsiauginsiu  ax.gif


Aš irgi su "kasom" drinks_cheers.gif , o į kirpyklą užsirašiau šeštadieniui, mano kirpėja tokia crazy...beleką su mano plaukais išdarinėja... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 19, 11:40)
Tris dienas buvo nukritę iki 36,35, o šyryt 36,6 ????.....o mano vyras vakar sako-ką tu ten rytais su termometru darai, kur tu jį ten po koldra kaišioji  thumbup.gif ...teko jam paaiškinti, bet kažin ar ką suprato  schmoll.gif ... tiesa, nepaliauja lengvai mausti vieno ir kito šono, čia gal po paskutinio įvykio organizmas sujautrėjo  g.gif ...kažkaip labai laukiu mmm...Sadi, po ovuliacijos būtinai temperatūra virš 37 turi būti? Pradedu svarstyti , kad ir man hormonus reikėtų išsitirti, nors tyriausi prieš metus ir buvo pakankamai normaliai, bet ta temperatūra man kažkokia nenormali...aišku, gal čia ir svaigstu  doh.gif


pala pala pala.... Pas tave pradžioj buvo 36,6 paskui tris dienas 36,3 ir dabar vėl 36,6 ??? blink.gif blink.gif Bliamba ..... g.gif Tada laukiam rytojaus. Matuoji tuo pačiu metu, neišlipus iš lovos, tik pabudus?

Šiaip nebutinai turi siekti 37. Svarbu kad skirtumas tarp I ir II faziu nebutu mažesnis nei 0,4 laipsnio. Ta prasme jei pas mane pvz pirmoj fazei visada 36,3 tai antra neturi būti mažesnė nei 36,7. pas mane 36,6 - 36,65. Kaip ir žemutinė riba. o jei pirmoj fazei 36,6 tai jau antra neturi būti žemiau nei 37. Aš kai pastojau, pas mane buvo 36,8 nes ;nestuke būna aukštesnė BT nei įprasta. Bet pas mane ji labai svyravo, ryškiai trūko progesterono.

Laukiam rytojaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 19, 14:23)
pala pala pala.... Pas tave pradžioj buvo 36,6 paskui tris dienas 36,3 ir dabar vėl 36,6 ???  blink.gif  blink.gif Bliamba .....  g.gif Tada laukiam rytojaus. Matuoji tuo pačiu metu, neišlipus iš lovos, tik pabudus?

Šiaip nebutinai turi siekti 37. Svarbu kad skirtumas tarp I ir II faziu nebutu mažesnis nei 0,4 laipsnio. Ta prasme jei pas mane pvz pirmoj fazei visada 36,3 tai antra neturi būti mažesnė nei 36,7. pas mane 36,6 - 36,65. Kaip ir žemutinė riba. o jei pirmoj fazei 36,6 tai jau antra neturi būti žemiau nei 37. Aš kai pastojau, pas mane buvo 36,8 nes ;nestuke būna aukštesnė BT nei įprasta. Bet pas mane ji labai svyravo, ryškiai trūko progesterono.

Laukiam rytojaus  4u.gif


Negąsdink manęs blink.gif blink.gif blink.gif ...matuoju lygiai tuo pačiu metu neiškėlus kojos iš lovos(nors laaabai norisi į tūliką blush2.gif )... blink.gif blink.gif blink.gif tikrai pradėjau nervuotis unsure.gif ...žiūrėsiu , kaip rytoj...
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 19, 15:36)
Negąsdink manęs  blink.gif  blink.gif  blink.gif ...matuoju lygiai tuo pačiu metu neiškėlus kojos iš lovos(nors laaabai norisi į tūliką  blush2.gif )... blink.gif  blink.gif  blink.gif tikrai pradėjau nervuotis  unsure.gif ...žiūrėsiu , kaip rytoj...


Tik nedrisk nervuotis :console

Nėra ko norėti iš to mūsų vargšo organizmo., gal jis dar šoke po persileidimo, cistos ir viso kito. Duok pailsėt 4u.gif

wub.gif
Atsakyti