Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(Sadi @ 2005 04 18, 09:18)
Mano krikštasuniui jau 21  ax.gif
O dėl BT - klausk drąsiai, jau tampu profe  ax.gif


Oho, tikriausiai jauna krikštamotė buvai... g.gif ...kadangi pati turiu nuostabiausią krikštamotę pasaulyje ir pati tokia noriu būti...galvoj netelpa idėjos kaip viską orginaliau padarius, o tik savaitė beliko (vakar tik pakvietė)...

O dėl temperatūros, tai žinau, kad prieš ovuliuojant kiaušinėliui ji turi nukristi...pas mane ji nukrito 3 dalelėm ir laikosi nukritusi jau 3 dienos... g.gif Ir dar su tais pojūčiais, ar šonus maudžia prieš ovuliaciją ar jos metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 18 balandžio 2005 - 10:13
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 18, 10:12)

O dėl temperatūros, tai žinau, kad prieš ovuliuojant kiaušinėliui ji turi nukristi...pas mane ji nukrito 3 dalelėm ir laikosi nukritusi  jau 3 dienos... g.gif Ir dar su tais pojūčiais, ar šonus maudžia prieš ovuliaciją ar jos metu?



man tai ovuliacijos metu sonus maudzia, netgi ne maudzia o skauda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 18, 11:12)
Oho, tikriausiai jauna krikštamotė buvai... g.gif ...kadangi pati turiu nuostabiausią krikštamotę pasaulyje ir pati tokia noriu būti...galvoj netelpa idėjos kaip viską orginaliau padarius, o tik savaitė beliko (vakar tik pakvietė)...

O dėl temperatūros, tai žinau, kad prieš ovuliuojant kiaušinėliui ji turi nukristi...pas mane ji nukrito 3 dalelėm ir laikosi nukritusi  jau 3 dienos... g.gif Ir dar su tais pojūčiais, ar šonus maudžia prieš ovuliaciją ar jos metu?


Man kažkaip su šonais neko nesidaro, bet man diegia ovuliuojančios kiaušidės srityje. Nuo ovuliacijos prasideda ir iki mmmm beveik.

Dar turiu tokį klausimėlį blush2.gif Ar 6 dienos mmm ir dar 2 patepliojimas - normalu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 18, 10:20)
Man kažkaip su šonais neko nesidaro, bet man diegia ovuliuojančios kiaušidės srityje. Nuo ovuliacijos prasideda ir iki mmmm beveik.

Dar turiu tokį klausimėlį  blush2.gif Ar 6 dienos mmm ir dar 2 patepliojimas - normalu?  blink.gif


Kiek žinau 7 dienos mmm yra normalu, pas tave gaunas 8...jei tik pirmas kartas, manau, kad nieko, tavo vietoje nesijaudinčiau.Va jei dvi savaites...tai kitas reikalas.Tai gali būti susiję su kraujo nusilpimu.

Neparašei nuomonės apie mano teparatūrą cry.gif (ot įkyri boba blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 18 balandžio 2005 - 10:40
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 18, 11:37)
Kiek žinau 7 dienos mmm yra normalu, pas tave gaunas 8...jei tik pirmas kartas, manau, kad nieko, tavo vietoje nesijaudinčiau.Va jei dvi savaites...tai kitas reikalas.Tai gali būti susiję su kraujo nusilpimu.

Neparašei nuomonės apie mano teparatūrą  cry.gif (ot įkyri boba  blush2.gif )


geras, pasigyriau kad viską žinau ir nežinau ką pasakyt blush2.gif Šiaip lauk BT pakilimo. Gal pas tave I fazei svyruoja BT? pas mane II faze kažkokia nestabili būna. Lauk pakilimo ir žinosi kad ta diena prieš pakilimą buvo ovuliacija. Tada daugmaž matysi visą grafiką ir galėsim daryti kažkokias prielaidas g.gif matai, tas pakritimas per ovuliacija nėra būdingas dalykas, jis nevisada pasitaiko. Vienžo laukiam BT šuolio.

Man į AZ parašyk savo BT, susivesiu į ovusoftą, kaži ką jis pasakys smile.gif
Atsakyti
smile.gif mergaiciukes smile.gif as su gera naujiena biggrin.gif Ka tik grizau is daktaru, viskas pas mane tvarkoje? gimda svari... tad daktaras sake, sekmingai galiu pradeti vel leliuko gaminima smile.gif kokia as laiminga!!!!

Teks palikti jusu pokalbius.. linkiu visoms sekmes dideliausios, tikekit ir viskas bus gerai.

Tuoj busiu nestuke nestuke.gif , uzsisakiau ovuliacijos testa poliklinikoj thumbup.gif

Tiesiog esu dieviskai laiminga!!! Aciu uz palaikyma visoms, ypac Juratei thumbup.gif

Uoga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldi Uoga @ 2005 04 18, 13:18)
smile.gif  mergaiciukes  smile.gif  as su gera naujiena biggrin.gif  Ka tik grizau is daktaru, viskas pas mane tvarkoje? gimda svari...  tad daktaras sake, sekmingai galiu pradeti vel leliuko gaminima smile.gif kokia as laiminga!!!!

Teks palikti jusu pokalbius.. linkiu visoms sekmes dideliausios, tikekit ir viskas bus gerai.

Tuoj busiu nestuke  nestuke.gif , uzsisakiau ovuliacijos testa poliklinikoj  thumbup.gif

Tiesiog esu dieviskai laiminga!!! Aciu uz palaikyma visoms, ypac Juratei  thumbup.gif

Uoga  ax.gif


Smagu, kad nuotaika šviesi, va su tokiom mintim ir reikia pradėti leliuką, tikiuosi tau viskas klosis puikiausiai ir daugiau niekada neteks sugrįžti į šitą skyrelį su tikrais rūpesčiais, nors aišku, tikimės, kad laiks nuo laiko mus aplankysi su gerom naujienom, nes mes džiaugiamės kiekviena nauja nestuke.gif , o ypač išėjusia iš šito skyrelio.Nedink, duok žinoti, kaip sekasi, sėkmės tau 4u.gif

Sadi, pabaigsiu matuoti BT ir paskui tau atsiųsiu. O dėl ilgesnių mmm...ar tik kartais jų metu ir ne smileysex.gif .....jei taip, tai visai normalu, kad jos prailgėjo, tą procesą aš vadinu "pramušimu" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 18, 10:16)
man tai ovuliacijos metu sonus maudzia, netgi ne maudzia o skauda smile.gif


Kaip tu laikais, dingus buvai. 4u.gif
Atsakyti
Aciu Jurate uz linkejimus, kad is tavo lupu tiesiai dievui i ausi!!!!

Geras naujienas is karto palydejo blogas nuotykis: dabar ka ti vaziavau pasiimti savo mazyles is mokykleles su metro.. ir pinigine su telefonu pavoge.. et galvoju, balansas cia koks ar kas? g.gif

Nu netemdys man niekas musu sventes!!! Korteles uzblokavau, o telefonas maigalai smile.gif

Uoga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 18, 07:49)
Mergytės, kodėl norit eiti į kitą skyrelį? Manau kad nesvarbu ar 30 ar 27  g.gif Aš irgi tvarkiau buitį ir dariau karjerą ir tik dabar galvoju apie 2.gif. neikit niekur, ka?  4u.gif Na nebent pas neštukes  nestuke.gif

4u.gif


Na gerai gerai niekur nebėgsime mes mirksiukas.gif
O bėgsim tikrai kažkada į skyrelį pas nestuke.gif
tik, kad man dar iki rugpjūčio laukti teks.... cry.gif
bet aš vis tikiuosi, kad vasara mane palepins savo gėrybėmis ir būsimam vaikučiui nuo to tik geriau bus 4u.gif
Atsakyti
Nu ką mergaitės lekiu aš šiandien jau. Iki ryt biggrin.gif
Va pasigirsiu, šiandien eisiu pas savo kirpėją, gražinsiuos pavasario proga ir dra savo ateinančio apvalaus jubiliejaus proga wub.gif
tikiuosi tai pakels nuotaiką mirksiukas.gif

Gero vakarėlio visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldi Uoga @ 2005 04 18, 15:33)
Aciu Jurate uz linkejimus, kad is tavo lupu tiesiai dievui i ausi!!!! 

Geras naujienas is karto palydejo blogas nuotykis: dabar ka ti vaziavau pasiimti savo mazyles is mokykleles su metro.. ir pinigine su telefonu pavoge.. et galvoju, balansas cia koks ar kas?  g.gif

Nu netemdys man niekas musu sventes!!! Korteles uzblokavau, o telefonas maigalai smile.gif

Uoga  ax.gif


Kad balansas gyvenime yra, tai tikrai yra...bet juk ta bėda nebėda palyginus su tikrom bėdom(o apie jas tikrai žinom), ane?Tegul tai negadina tau nuotaikos. rolleyes.gif

Burbuliuks-šauni idėja nueiti į kirpyklą...aš irgi šia savaitę planuoju drinks_cheers.gif ...o kada tavo šventė blush2.gif ?
Atsakyti