Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Sveikutes,
aciu jum kad atraset cool.gif pagalvojau kad gal pasielgsiu kaip DarNeMama ir gal kuri laika cia nebesilankysiu ir bandysiu kazkuo uzsimt..Ir jusu visu neliudinsiu planuojanciu greit but nestuke.gif
Su maniskiu apgalvojom kad geriau dar kuri laika atidesim kita vaikuti..gal net metams,nes kai pagalvojom siuo metu tikrai ne pacios geriausios salygos ateiti vaikuciui..labai daug streso ir permainu siuo metu buvo ir turetu dar but musu gyvenime.Kitam vaikeliui pasirinksim pati tinkamiausia laika.kad si kart butu viskas tikrai gerai(per mano nervus greiciausiai ir nutiko taip sad.gif )
pacios dideliausios sekmes jums visoms laikykites thumbup.gif
Tikiuos greit visos busit nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 13, 10:39)
Sveikutes,
aciu jum kad atraset cool.gif pagalvojau kad gal pasielgsiu kaip DarNeMama ir gal kuri laika cia nebesilankysiu ir bandysiu kazkuo uzsimt..Ir jusu visu neliudinsiu planuojanciu greit but nestuke.gif
Su maniskiu apgalvojom kad geriau dar kuri laika atidesim kita vaikuti..gal net metams,nes kai pagalvojom siuo metu tikrai ne pacios geriausios salygos ateiti vaikuciui..labai daug streso ir permainu siuo metu buvo ir turetu dar but musu gyvenime.Kitam vaikeliui pasirinksim pati tinkamiausia laika.kad si kart butu viskas tikrai gerai(per mano nervus greiciausiai ir nutiko taip sad.gif )
pacios dideliausios sekmes jums visoms laikykites thumbup.gif
Tikiuos greit visos busit nestuke.gif

Sekmes ir tau 4u.gif
Tik pati turi nuspresti kaip geriau uzsimirsti ir kada leliukui geriausia ateiti ax.gif
Man tai sunkiausia SM skaityti savo buvusiuose liepinuku pokalbiuse, todel ten ir neinu ax.gif
O dar mieste pazistamu pasirodo daug gimdys siais metais sad.gif Ir liepa sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 13, 10:42)
Sekmes ir tau 4u.gif
Tik pati turi nuspresti kaip geriau uzsimirsti ir kada leliukui geriausia ateiti ax.gif
Man tai sunkiausia SM skaityti savo buvusiuose liepinuku pokalbiuse, todel ten ir neinu ax.gif
O dar mieste pazistamu pasirodo daug gimdys siais metais sad.gif  Ir liepa  sad.gif


Kokere, nenusimink, kai man tokios mintys užplūsta, pradedu galvoti, kad viskas gyvenime turi du galus...jei kažkur atima, kitur duoda...galbūt mūsų tokios netektys ir pergyvenimai ateityje bus kompensuoti kuo nors labai teigiamu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 13, 10:42)
Sekmes ir tau 4u.gif
Tik pati turi nuspresti kaip geriau uzsimirsti ir kada leliukui geriausia ateiti ax.gif
Man tai sunkiausia SM skaityti savo buvusiuose liepinuku pokalbiuse, todel ten ir neinu ax.gif
O dar mieste pazistamu pasirodo daug gimdys siais metais sad.gif  Ir liepa  sad.gif

Kokere, kazkaip ir man labai sutampa, kad daug pazistamu gimdys liepa arba rugpjuti... O as irgi juk iskritau is liepinukiu saraso... tik beveik pacioje pradzioje cry.gif
Atsakyti
Merginos, neraudokit to, ko jau nėra...pagalvokit apie tai, kas bus...ir tikrai bus 2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

as buvau pas daktariuka siandien, sake lyg ir viskas ciki smile.gif dar reikia padaryti kazkokia escografija.. nieko nesupratau, liepe isgerti litra vandens, nesiusioti ir tada patikrins... gal kas zinot apie ka cia? sad.gif nieko nesupratau.. su tais ispanais.

ar gimda ne echoskopu ziuri, o gal cia ta pati reiski? bet tai kam to vandens?

Uoga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldi Uoga @ 2005 04 13, 14:08)
sveikos mergaites,

as buvau pas daktariuka siandien, sake lyg ir viskas ciki smile.gif dar reikia padaryti kazkokia escografija.. nieko nesupratau, liepe isgerti litra vandens, nesiusioti ir tada patikrins... gal kas zinot apie ka cia?  sad.gif  nieko nesupratau.. su tais ispanais.

ar gimda ne echoskopu ziuri, o gal cia ta pati reiski? bet tai kam to vandens?

Uoga ax.gif


Jei echoskopuoja, reikia ateiti pilna pūsle, kad geriau matytų...va kam tą litrą vandens liepė išgerti rolleyes.gif
Atsakyti
supratau... aciu uz patarima.

Jau iskart ramiau smile.gif duok dieve, kad viskas butu tvarkoje.. thumbup.gif

Uoga ax.gif
Atsakyti
Kamelja, negalvok kad po metu viska pamirsi .........man jau praejo du metai, o vistiek kai prisimenu cry.gif , ypac kai pamatau vaikucius ir pagalvoju kad ir mano toks jau begiotu.... unsure.gif , bet gyvenime kartais tenka pakovoti ir su savo jausmais, tad as dabar galvoju kad neverta buvo laukti taip ilgai ir tikrai daugiau nelauksiu kad ir kaip baisu ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos
As vakar beveik issiaiskinau priezasti kodel netekau savo vaikelio sad.gif
Jos gali buti 2: arba kalta infekcija visada gyvenanti manyje ir tik kartais pasireiskianti
Arba gimdos kaklelis kuris nestumui didejant neislaiko apkrovu ima ir atsidaro sad.gif
Tai va kai kada nors pastosiu jau priklausysiu rizikos grupei ir busiu itin atidziai sekama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 14, 11:15)
Sveikos gyvos
As vakar beveik issiaiskinau priezasti kodel netekau savo vaikelio sad.gif
Jos gali buti 2: arba kalta infekcija visada gyvenanti manyje ir tik kartais pasireiskianti
Arba gimdos kaklelis kuris nestumui didejant neislaiko apkrovu ima ir atsidaro sad.gif
Tai va kai kada nors pastosiu jau priklausysiu rizikos grupei ir busiu itin atidziai sekama smile.gif



Labas,

O tai kokius tau tyrimus atliko, kad nustatė būtent šias priežastis?
Būtų įdomu sužinoti...
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 14, 12:44)
Labas,

O tai kokius tau tyrimus atliko, kad nustatė būtent šias priežastis? 
Būtų įdomu sužinoti...

Kad virusas as gyvena tai paeme tepineli po vandenu nutekejimo nustate...
O del kaklelio nepakakkamumo tai del to kad su pirma jis didesniame nestume buvo prasiveres. Tiksliau bus aisku per sekanti nestuma
Atsakyti