Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 17:08)
Nesake tiksliai kada o gal sake net neprisimenu viskas kaip per sapna vakar vyko  sad.gif istisai cry.gif  cry.gif
bet ten ne mano gydytoja buvo,nes viskas ivyko vakare ir mano gydytoja  jau nebedirbo tai kazkokia KMU klinikose viska ziurejo

Kamelja, butinai eik is karto pas savo gydytoja.
Atsakyti
Kamelija console.gif Dieve, kaip norėčiau kad į šį skyrelį daugiau niekada neateitu naujų mergaičių verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadi: 12 balandžio 2005 - 17:47
Kamelja, kai baiks kraujuoti, nes kraujuojant gimda valosi, todėl gali viskas dar išteškėti...kai baigsis kraujavimas nueik pas gydytoją...stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
O ka jus daret kad negalvot apie tai,kad pasimirstu ir palengvetu.Man tai nieko neiseina tiktais verkti sad.gif jokiu pazistamu kuriom tai butu nutike neturiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 12, 09:15)
Kokere, kas ten pas tave per bėdos, antrą kartą darė abraziją? unsure.gif



QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 17:08)
Nesake tiksliai kada o gal sake net neprisimenu viskas kaip per sapna vakar vyko  sad.gif istisai cry.gif  cry.gif
bet ten ne mano gydytoja buvo,nes viskas ivyko vakare ir mano gydytoja  jau nebedirbo tai kazkokia KMU klinikose viska ziurejo

Man visai nedare abrazijos KMUK-e blink.gif Nors iki 28 savaites tai patartina daryti blink.gif
Kamelija, geriau nueik pas savo gydytoja ir pasikalbek apie persileidima.
Man KMUK irgi nedare abrazijos, o pasirodo kad audiniu like ir teko ja veliau daryti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 13:57)
O ka jus daret kad negalvot apie tai,kad pasimirstu ir palengvetu.Man tai nieko neiseina tiktais verkti sad.gif  jokiu pazistamu kuriom tai butu nutike neturiu verysad.gif


As pasakysiu, kas man asmeniskai padejo. Pora savaiciu tik pagalvojus, kas nutiko man, apsiverkdavau. Po to kitas dvi savaites jau lengviau pasidare, nes vis pagalvodavau, kad gal kaip tik gamta padare paslauga man: gal tas vaikas butu gimes koks nesveikas, o gal butu gimes negyvas (kaip ivyko mano tetai), tai isivaizduok, koks tada skausmas. cry.gif . Kazkaip man padeda toks pasakymas, kad gamta/gyvenimas sudesto viska i vietas kaip lemta. Man buvo sokas, nes tikrai netikejau, kad BUTENT as patirsiu persileidima. Kad kitoms moterims taip gali atsitikti, tikejau, nes girdejau daug liudnu istoriju, bet kad man taip ivyks - buvo siaubingas siurprizas. Ir vyras padejo moraliskai nelaimes metu. Tiesa, si karta, kai pasakiau esu nestuke.gif , tik pasveikino mane, bet sake nepirks geliu, kad vel nepersileisciau. Visai nenuliudau del to. Svarbu nebutu daugiau persileidimu. smile.gif

Kamelija, laikas pades, stenkis nukreipti demesi ir negalvoti apie kudikius dabar. Gal koki hobi turi, kad atimtu tavo laika nuo liudnu minciu. Pvz: as meciau skaityti apie nestuma, o persimeciau i finansine literatura: sausa informacija ir man i nauda. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeMamaDar: 12 balandžio 2005 - 22:32
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 19:57)
O ka jus daret kad negalvot apie tai,kad pasimirstu ir palengvetu.Man tai nieko neiseina tiktais verkti sad.gif  jokiu pazistamu kuriom tai butu nutike neturiu verysad.gif


O man labiausia padėjo mintis, kad turiu kuo greičiau sutiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai, kad galėčiau naują gyvybę pradėti...va tokiom mintim vedina ir padrūškių čia padedama esu stipri po 2 mėnesių ir pasiruošusi visokiems siurprizams...Svarbiausia žinoti, kad tas mažas angelėlis visada bus šalia...visada atmintyje...matyt dar ne laikas buvo, o galbūt ta dūšelė persigalvojo ir nori kuo greičiau sugrįžti mirksiukas.gif ...tad turi savo mintis įveikti ir ruoštis naujam žygiui...būti mama wub.gif

Kokere, siaubas, tai ką, jie nematė echoskopu, kad ten ne viskas blink.gif ...tikiuosi tas uždegimas ne didelis buvo. unsure.gif

NeMamaDar, va tas , kad suvaldei savo mintis ir negraužei savęs...jau turi rezultatą nestuke.gif ....o prabėgo gal pusantro mėnesio...čia pavyzdys Kameljai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 19:57)
O ka jus daret kad negalvot apie tai,kad pasimirstu ir palengvetu.Man tai nieko neiseina tiktais verkti sad.gif  jokiu pazistamu kuriom tai butu nutike neturiu verysad.gif

O man asmeniškai labai padėjo su viena drauge pasišnekėjus, nors jos atvejis geriau pasibaigė, ji sunkiai pastojo, o dabar turi gražų 8 mėnesių sūnelį 4u.gif
O šiaip laikas geriausias gydytojas...na ir aišku šalia esantys žmonės, kurie tave supras ir paguos rolleyes.gif
Tiesą pasakius aš ir dabar kai pagalvoju ašaros akyse susikaupia, bet stengiuosi, galvoti kaip ir NeMamaDar, kad taip gamta mane apsaugojo nuo negandų ir kitą kartą tapus nestuke.gif , mano lialius bus sviekas ir sėkmingai augs ir stiprės manyje. Ir į pasaulį išeis sveikas ir stiprus .. ir būsiu gera soske.gif
ech...užsisvajojau.. wub.gif

Kamelija, stiprėk ir eisim kartu į nestuke.gif puslapį mirksiukas.gif
Beje o kas dėl gydytojos, tai būtinai dar šią savaitę pas ją pasirodyk, turi jie patikrinti ar tau viskas gerai
Atsakyti
O man laukimo laikotarpis sutrumpėjo 10 dienų thumbup.gif thumbup.gif Liko tik 20 mėnesiukai wub.gif

Tiesa aš vakar per žinias klausiau apie gydytojų streiką. O tai ginekologai irgi streikuos blink.gif blink.gif O tai kas tada mus prižiūrės? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 13, 07:45)

Tiesa aš vakar per žinias klausiau apie gydytojų streiką. O tai ginekologai irgi streikuos  blink.gif  blink.gif O tai kas tada mus prižiūrės?  blink.gif

Labas rytas!
Sadi, mus priziures ginekologai, kurie dirba privaciuose kabinetuose smile.gif
NeMamaDar, musu vyrai panasus.... Maniskis - vis sakydavo, kad labai nori mazu koju. Tai as jam sugalvojau originaliai pranesti gera zinia. Nupirkau maziukus batukus, parasiau "Mazom kojom - mazi batai" ir i vieno vidu idejau teigiama testuka. Jis pasiziurejo, nusisypsojo, pabuciavo mane ir elgesi labai santuriai. man buvo taip keista, nes jis tikrai labai norejo to nestumo... Tik nakti pajausdavau, kai uzdeda ranka man ant pilvo. Kai as persileidau ir mes snekejomis, jis pasake, kad nelabai jam patiko, kad as pirkau tuos batukus. Kad taip anksti negalima TAIP tuo dziaugtis... Ir dabar jis tos pacios nuomones.. Tai net nezinau, kaip reiks dziaugtis savo kitu nestuke.gif
Kamelja, visai uzsimirsti gal pades tik naujas nestumas, nes tada galvosi tik apie ta, kuris pilvuke gyvena. Man jau praejo beveik 5 menesiai, o negalvoti ir neasaroti dar negaliu... O, kai pamatau panasius pilvukus, koks maniskis butu buves... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 13, 07:45)
O man laukimo laikotarpis sutrumpėjo 10 dienų  thumbup.gif  thumbup.gif Liko tik 20 mėnesiukai  wub.gif

Tiesa aš vakar per žinias klausiau apie gydytojų streiką. O tai ginekologai irgi streikuos  blink.gif  blink.gif O tai kas tada mus prižiūrės?  blink.gif

Sadi, nesigasdink... Tau liko ne 20, o 2 menesiukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ignė @ 2005 04 13, 09:40)
Sadi, nesigasdink... Tau liko ne 20, o 2 menesiukai  smile.gif


Oj doh.gif Iš to džiaugsmo net pirštai dreba tongue.gif Žinoma kad tik du thumbup.gif

Kai man sakė palaukt 6 mėn, o jei labai norisi tai bent jau tris - sakiau aišku kad po trijų mėn pradėsim. o paskaičiavus tris ciklus - ir gaunasi kad ne dviejų savaičių bus išlaukti tie šeši mėn.
Atsakyti