Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimų kambariai

QUOTE(Babauziukas @ 2013 02 13, 15:16)
Mes ten irgi svesime 1aji gimtadieni smile.gif Parasykite ispudzius po gimtadienio.

Ir sakykit, svesdami zaidimu kambariuose, maista ruosiates tik uzkandzius ar duodate ir ka karsto?


Na štai, mes jau po gimtadienio. Vaikų kambariui priekaištų neturiu. Veiklos vaikams pilnai užteko, buvo septyni vaikai (nuo beveik 2m iki 3,2metų), visi surado ką ten veikti. Vyresniems labiausiai patiko čiuožykla su kamuoliukų baseinu ir batutas, mežesni irgi turėjo ką veiktu su mažyte čiuožykla, supynėmis ir t.t. Džiaugiuosi, kad gimtadienį dariau šiame kambaryje.
O dė patiekalų. Viską vežėmės iš namų, bet karšto nieko negaminau. Namuose prisipjausčiau daržovių lėkštę, įvairių mėsyčių padėklą, krabų lazdelių, sausainių, saldainių ir t.t. Viską su lėkštėmis susukome į maistinę plėvelę, ten nuvažiavus viską nusukome ir viskas. Ruošos nedaug. ir prie puodų neteko pusė dienos prastovėti, kaip kad gimtadieniai namuose būna daromi.
Atsakyti
Sveikutes,

Gal pasidalintumet ispudziais apie zaidimu kambari "Saulute vaikams" PC "Madoje" ir "Meskakoji" Vilniuje?
Atsakyti
Noriu paklausti ne apie pačius žaidimo kambarius, bet ar dar papildomai kuom nors rūpinatėss švęsdami gimtadienį žaidimų kambaryje? Ar tik tortas, šiokios tokios vaišės ir viskas?
NEžinau, kažkaip norėtųsi paįvairinti tą gimtadienio šventimą. Mas mus kolektyve labai daug vaikų, ir jau netgi pabodę tie žaidimų kambariai, bet visgi labai patogu... Ir vaikams smagu ir bardakų namuose nėra. Bet kaip padaryti tą šventę KITOKIĄ ...? Ne tik pasisėdėjimas ir vaikų pasiautimas žaidimų kambaryje? Gal turite kokių minčių ar žinote kur jų ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(Sie_muska @ 2013 03 03, 19:14)
Noriu paklausti ne apie pačius žaidimo kambarius, bet ar dar papildomai kuom nors rūpinatėss švęsdami gimtadienį žaidimų kambaryje? Ar tik tortas, šiokios tokios vaišės ir viskas?
NEžinau, kažkaip norėtųsi paįvairinti tą gimtadienio šventimą. Mas mus kolektyve labai daug vaikų, ir jau netgi pabodę tie žaidimų kambariai, bet visgi labai patogu... Ir vaikams smagu ir bardakų namuose nėra. Bet kaip padaryti tą šventę KITOKIĄ ...? Ne tik pasisėdėjimas ir vaikų pasiautimas žaidimų kambaryje? Gal turite kokių minčių ar žinote kur jų ieškoti?


Nebandete imtis personazu? jie siokia tokia programele turi, praveda vaikams, jeigu neblogas "personazas", tai vaikus sudomina.
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2013 03 03, 00:36)
Sveikutes,

Gal pasidalintumet ispudziais apie zaidimu kambari "Saulute vaikams" PC "Madoje" ir "Meskakoji" Vilniuje?

mes sestadieni kaip tik Meskakojyje sventem smile.gif
TIK PUIKIAUSI ATSILIEPIMAI!
Pirma labai malonus seimininkas, maloniai ir operatyviai bendravo el. pastu. Nuvykus labai patiko aplinka, jaukumas, apgalvojimas. Turejom pasieme ir vienkartinius indukus ir savo vaikiskus CD bet neprireike, buvo ir Cd ir indai ir dar visko smile.gif vaikai liko suzaveti ir nrs issiduko iki negyvumo biggrin.gif nenorejo iseiti ir klause ar ryt vel atvaziuosim biggrin.gif manau tevams organizatoriams o ypac is sveciu tai labai malonu girdeti smile.gif
zinau kad jie siulo kazka del personazu ir nuolaidas lyg daro jei per juos, bet man nebuvo aktualu tai nieko konkretaus ir nepasakysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 15 balandžio 2013 - 18:08
Mes esame buvę vaikų žaidimų kambaryje "Madoje" (Vilniuje), mačiau, kad atsidarė jie ir Š. miestelyje...
Gal kas galėtų pakomentuoti, kur smagiau/erdviau ir visaip kitaip fainiau: Meškakojyje, "Madoje" ar naujajame "Saulutė vaikams" Š. miestelyje? ax.gif 4u.gif

p.s. anksčiau, prieš daug metų, lankydavomės "Išdykėlių sala" (Naugarduko g.) - va ten tai žaidimų kiambarys buvo: didelis plotas, daug veiklos, laipynių ir pan., ne taip kaip dabar tik mažyčius kambarėlius įrengia ax.gif
Atsakyti
Sveiki, skaitau supermamas seniai, vis planavai parsyti, bet niekad nepagalvojau kad pirmas postas bus į šią temą. Bet šiandien, vat, pribrendo reikalas pasisakyti:
Su maziuke (1m 11mėn) žaidimų kambarius lankom senai, nuo 10 mėn, nes vaikas judrus, jai reikia išsilakstyti. Vieni patinka kambariai labiau, kiti mažiau. Šiandien nutariau išbandyti naują pramogų vietą PRISMOJE Jonavos g., Kaune. Iš pradžiu labai džiaugiausi, nes kambarys gražus, daug veiklos, bet gavosi taip kad butent iš čia išėjau pusiau šoko busienoj. Kaip jau rašiau, mergytė judri, drąsiai lipa į labirintą, čiuožia nuo čiuožyklų, Aš daug maž iš paskos po tą labirintą, kad kur įstigus mergytė neišsigąstų. Tai vą, ji pakilo į trečią labirinto aukštą, ir ten yra tok vamzdis pro kuri reikia listi, bet jis užima ne visą taką, o tarp jo ir tiklo yra dar takelis apie 30 cm pločio. Mano vaikas nuspredė praropuoti to takeliu tarp vamzdžio ir tinklo ir nuslydo iš 3 aukšto į 2 nes tinklas toj vietoj buvo atšokes nuo takelio! O aš, kadangi ropinėjau per kelis metrus iš paskos visą tą vaizdą mačiau kaip sulėtintam filme, kaip mano vaikas slysta ir dar bando už vamzdžio rankytėm kabintis! AČIU DIEVUI MERGAITĖ NESUSIŽEIDĖ!!! Ir išgasčio matyt labai stipraus nebuvo, nes po 15 min jau vėl bandė lipt į labirintą. Bet aš iki šiol kratausi nuo streso, žilų plukų +100 vnt blink.gif
Kiek girdėjau paskui mergaitė registratorė su kažkuo kalbėjo tėlėfonų kad tą vietą ryt iš pat ryto sutvarkytų. Va taip kartais nutinka verysad.gif

Pirmoj vietoj pagal mus Mauglio žaidimų kambadys Draugystės g. Maximoj.
Atsakyti
QUOTE(NikaAlexa @ 2013 08 30, 21:23)
Sveiki, skaitau supermamas seniai, vis planavai parsyti, bet niekad nepagalvojau kad pirmas postas bus į šią temą. Bet šiandien, vat, pribrendo reikalas pasisakyti:
Su maziuke (1m 11mėn) žaidimų kambarius lankom senai, nuo 10 mėn, nes vaikas judrus, jai reikia išsilakstyti. Vieni patinka kambariai labiau, kiti mažiau. Šiandien nutariau išbandyti naują pramogų vietą PRISMOJE Jonavos g., Kaune. Iš pradžiu labai džiaugiausi, nes kambarys gražus, daug veiklos, bet gavosi taip kad butent iš čia išėjau pusiau šoko busienoj. Kaip jau rašiau, mergytė judri, drąsiai lipa į labirintą, čiuožia nuo čiuožyklų, Aš daug maž iš paskos po tą labirintą, kad kur įstigus mergytė neišsigąstų. Tai vą, ji pakilo į trečią labirinto aukštą, ir ten yra tok vamzdis pro kuri reikia listi, bet jis užima ne visą taką, o tarp jo ir tiklo yra dar takelis apie 30 cm pločio. Mano vaikas nuspredė praropuoti to takeliu tarp vamzdžio ir tinklo ir nuslydo iš 3 aukšto į 2 nes tinklas toj vietoj buvo atšokes nuo takelio! O aš, kadangi ropinėjau per kelis metrus iš paskos visą tą vaizdą mačiau kaip sulėtintam filme, kaip mano vaikas slysta ir dar bando už vamzdžio rankytėm kabintis! AČIU DIEVUI MERGAITĖ NESUSIŽEIDĖ!!! Ir išgasčio matyt labai stipraus nebuvo, nes po 15 min jau vėl bandė lipt į labirintą. Bet aš iki šiol kratausi nuo streso, žilų plukų +100 vnt  blink.gif
Kiek girdėjau paskui mergaitė registratorė su kažkuo kalbėjo tėlėfonų kad tą vietą ryt iš pat ryto sutvarkytų. Va taip kartais nutinka verysad.gif

Pirmoj vietoj pagal mus Mauglio žaidimų kambadys Draugystės g. Maximoj.


O siaube... Sverbiausia, viskas gerai baigėsi, ypač jei mergaitė vėl lipo. Baisus jausmas, kai krenta vaikas, o tu tik žiūri ir nieko negali padaryti fear.gif
Atsakyti
Gal kas sventet gimtadieni Boruzeliu pieva ( Kaune) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edre: 01 rugsėjo 2013 - 07:10
3-iasis mergytes gimtadienis, pirmas ne namie, dalyvauja 8 suauge ir 2,5 vaiko biggrin.gif

Renkames Kaune - kainos skiriasi, salygu nezinau.

Mauglis Mole http://mauglis.net/p...php?album_id=16
Mazylis Redoje http://www.pramogosmazylis.lt/

Busiu dekinga uz nuomones.
Atsakyti
Kas buvot ir sventet PC Panorama naujam kambary?
Atsakyti
https://www.facebook.com/vaikolaikas

http://vaiko-laikas.lt/
Atsakyti