Įkraunama...
Įkraunama...

Daujotas

koks idomus ir negirdetas vardas smile.gif bet manau privalumas jo tik toks, kad retas, bet ausiai kazkaip nemielai skamba blush2.gif o gal iprast reikia g.gif man pirma karta perskaicius, tai prisipazinsiu ne kokias asocijacijas sukele blush2.gif
Atsakyti
As irgi tik pavarde girdejusi g.gif
Atsakyti
Na, tikrai labai nemielas kazkoks schmoll.gif
Atsakyti
tikrai nea schmoll.gif
Atsakyti
O man visai nieko rolleyes.gif tik kad tai nera tas vardas kuriuo as isivaizduociau esant savo vaikus.. tongue.gif
o skeptikems pasakysiu kad Daunais niekas nevadina Daujotuku ar Daumantuku smile.gif nebent pacios asmenybes tokio statuso pagal charakteri uzsitarnautu cool.gif va
Atsakyti
Nežinau kodėl, bet man atrodo, kad tokio vardo nešiotojas 'pačiuožęs' turėtų būti... blush2.gif Net negaliu paaiškinti kodėl blush2.gif
Atsakyti
Manyčiau, kad prie trumpos pavardės derėtų smile.gif Visai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Man labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 07 29, 18:20)
Nežinau kodėl, bet man atrodo, kad tokio vardo nešiotojas 'pačiuožęs' turėtų būti...  blush2.gif  Net negaliu paaiškinti kodėl  blush2.gif


Vaikas "pačiuožęs" tikrai nėra. Jis bus septintokas. Ketvirti metai - pirmūnas. Domisi ir žaidžia krepšinį. Protingas, geras vaikas. Tikiuosi, kad šis vardas jam atneš gyvenime didžiulę sėkmę. Tai labai senas vardas, kunigaikštis buvo pavadintas šiuo vardu. Teko būti Ukrainoje ir bendrauti su istoriku. Kai sužinojo mano vaiko vardą, labai daug papasakojo apie vardo kilmę, Lietuvos kunigaikštį Daujotą. Pasirodo jis buvo užėmęs Ukrainos žemes. Aš nieko nežinojau apie šį kunigaikštį, kol mano vyras neperskaitė istorinį straipsnį. Pasiūlė pavadinti sūnų šiuo vardu, aš sutikau. Nesigailiu. Dėl savo vardo sūnus nebuvo patyręs jokių patyčių, jis pats didžiuojasi juo, nes jaučiasi turintis retą ir didingą vardą, o tai jam suteikia pasitikėjimą. Per istorijos pamoką mokytoja papasakojo visai klasei jo vardo kilmę. Sūnui buvo malonu.
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2010 07 31, 17:28)
Vaikas "pačiuožęs" tikrai nėra. Jis bus septintokas. Ketvirti metai - pirmūnas. Domisi ir žaidžia krepšinį. Protingas, geras vaikas. Tikiuosi, kad šis vardas jam atneš gyvenime didžiulę sėkmę. Tai labai senas vardas, kunigaikštis buvo pavadintas šiuo vardu. Teko būti Ukrainoje ir bendrauti su istoriku. Kai sužinojo mano vaiko vardą, labai daug papasakojo apie vardo kilmę, Lietuvos kunigaikštį Daujotą. Pasirodo jis buvo užėmęs Ukrainos žemes. Aš nieko nežinojau apie šį kunigaikštį, kol mano vyras neperskaitė istorinį straipsnį. Pasiūlė pavadinti sūnų šiuo vardu, aš sutikau. Nesigailiu. Dėl savo vardo sūnus nebuvo patyręs jokių patyčių, jis pats didžiuojasi juo, nes jaučiasi turintis retą ir didingą vardą, o tai jam suteikia pasitikėjimą. Per istorijos pamoką mokytoja papasakojo visai klasei jo vardo kilmę. Sūnui buvo malonu.

Na džiugu girdėti 4u.gif Na čia man tik šis vardas taip nuskambėjo, nereikia teisinti vaiko... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Man negrazus...Vis gi matyt reti vardai todel ir reti, nes daugumoj jie specifiskai skamba ir zmones mieliau renkasi labiau nuvalkiotus, bet ausiai malonius vardus...
Atsakyti
Visai nieko skamba, jei tinka prie pavardes wub.gif
Atsakyti