Įkraunama...
Įkraunama...

Daujotas

Mano sunaus vardas - Daujotas. Labai retas, senas lietuviskas vardas. Dabar yra paplitusi pavarde. Kol kas dar nesutikau, netgi niekur nesu girdejusi berniuko ar vyro siuo vardu schmoll.gif Atsiliepkite, jei jusu seimoje ar pazistamu rate yra asmuo siuo retu vardu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2008 02 06, 15:05)
Mano sunaus vardas - Daujotas. Labai retas, senas lietuviskas vardas. Dabar yra paplitusi pavarde. Kol kas dar nesutikau, netgi niekur nesu girdejusi berniuko ar vyro siuo vardu  schmoll.gif  Atsiliepkite, jei jusu seimoje ar pazistamu rate yra asmuo siuo retu vardu  4u.gif
mano kaimynu pavarde tokia 4u.gif bet kaip vardas man taippat grazus smile.gif



Papildyta:
[quote=dia.dia,2008 02 06, 15:05]
Mano sunaus vardas - Daujotas. Labai retas, senas lietuviskas vardas. Dabar yra paplitusi pavarde. Kol kas dar nesutikau, netgi niekur nesu girdejusi berniuko ar vyro siuo vardu schmoll.gif Atsiliepkite, jei jusu seimoje ar pazistamu rate yra asmuo siuo retu vardu 4u.gif





mano kaimynu pavarde tokia 4u.gif bet kaip vardas man taippat grazus smile.gif
Atsakyti
zinau tik pavarde tokia, bet ir vardas Daujotas - neblogas 4u.gif
Atsakyti
Pavardę tai žinau smile.gif, o vardą tik čia pirmą kartą perskaičiau.
Atsakyti
labai gražus vardas. ir labai retas - nuo 1992 m užregistruoti tik 4 Daujotai: 1 - 1997m (čia turbūt taviškis), 1 - 2002 m, 1-2003 m., ir 1 - 2006 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 06 vasario 2008 - 16:28
QUOTE(ingalp @ 2008 02 06, 18:27)
labai gražus vardas. ir labai retas - nuo 1992 m užregistruoti tik 4 Daujotai: 1 - 1997m (čia turbūt taviškis), 1 - 2002 m, 1-2003 m., ir 1 - 2006 m.


Zinojau, kad vardas labai retas, bet kad tik 4 Daujotai uzregistruoti g.gif
Atsakyti
įdomus vardas, tik mano patikimui per ilgas rolleyes.gif
Atsakyti
Vieno profesoriaus VU chemijos fakulteto pavardė Daujotis. Vardo Daujotas negirdėjau, bet problemų su "ach kox populiarus" tikrai nebus. Gražus vardas. Man gražiau už Danielius, Gabrielius ir Matus... 4u.gif
Atsakyti

Daujota, Daujotas (11.29) – lietuvių: dau- (daug) + jot- (joti) – „daug jojęs, nukeliavęs“
4u.gif

Esu girdejusi, vardas retas grazus.
Nebijok yra ir kitu vardu kurie skamba kaip pavardes smile.gif 4u.gif


Atsakyti
Nu retas,tai retas.Man kažkaip neitin skamba,bet gal gerai...
Atsakyti
Vardas gražus, senas, lietuviškas. Viskas su juo gerai thumbup.gif
BET... o kokia temos prasmė? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2008 02 08, 00:13)
Vardas gražus, senas, lietuviškas. Viskas su juo gerai thumbup.gif
BET... o kokia temos prasmė? blink.gif



Suzinoti, ar daug toki varda nesioja Lietuvoje. Man jau kaip ir atsake i si klausima anksciau.
Atsakyti