Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, tūkstančio šypsenų šalis

Perskaičiau Elinos įspūdžius vienu prisedimu ir dar kartą savo kelionę po Tailandą (buvau liepos mėnesį)prisiminiau thumbup.gif
Nežinau,kaip kitiems,bet mano dūšia ten ir liko,dar atgal neparėjo...Visiems rekomenduoju pamatyti šitą grožįthumbup.gif ,nusivylusių dar neteko sutikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2008 03 11, 17:45)
Perskaičiau Elinos įspūdžius  vienu prisedimu ir dar kartą savo kelionę po Tailandą (buvau liepos mėnesį)prisiminiau thumbup.gif
Nežinau,kaip kitiems,bet mano dūšia ten ir liko,dar atgal neparėjo...Visiems rekomenduoju pamatyti šitą grožįthumbup.gif ,nusivylusių dar neteko sutikti 4u.gif

verysad.gif na matyt busiu pirmasis (ar pirmieji, nes skridom 4-iese), kuriem Tailandas nepateisino lukseciu - kaip mes sakome "Turkija, tik su kitokia gamta, kultura, atstumu ir islaidom biggrin.gif "
Aisku mes buvome pagrinde ten kur didziausi turistu srautai, o kai kuriuose vietose net vietiniu sunku pamatyti mirksiukas.gif tikiu, kad gal yra tokiu vietu Tailande kurios butu idomios ir mum, bet tada kelione reikia organizuotis visai kitais principais. Tikrai matem grazesniu vietu ir tikiu, kad yra pasaulyje ir dar nemazai tokiu vietu kur mes pasijusim zymiai geriau nei Tailande blink.gif
Cia aisku grynai subjektyvus ispudziai, juk kiekvienas turim savita skoni, bet pvz, sri Lanka ar Pietu Amerikos dziungles paliko tikrai didesni ispudi, net ir ta pati pusiaujo Afrika, kuri ziemos menesiais sausa ir isdziuvusi, bet savo gyvunu gausa ir ivairove tikrai neprilygstama. Gal toks subjektyvus poziuris ir del to, kad mum patinka labiau laukiiniai ir maziau turistu paliesti krastai, o Tailande musu kelione vyko pagrinde organizuotais turistu keliais schmoll.gif
Grazi isimtis - Siaures Tailandas (Chian Mai ir Chian Rai), kur turistu tikrai maziau, zmones nuosirdesni ir ne tiek islepinti turistu, kainos protingesnes... bet laikiniu gyvunu vis tiek nera verysad.gif mum pasirode, kad jie ten suvalge viska kas tik yra gyvo, nes valgo viska - pradedant kiaulem ir baigiant kirmelem, vabalais, skuzdem, lervom ir t.t. (nors skonis ir nera labai blogas mirksiukas.gif )
Smagus buvo nulekimas i Laosa, skurdus, bet mielas krastas, zmones paprasti ir mieli.
Visi keturi padarem isvada, kad Tailandas per daug isgirtas ir isliaupsintas, bet is esmes nesiskiria nuo kitu dideliu turistu srautu puolamu kurotiniu saliu doh.gif
Atsakyti
Dar karta perverciau Elinos pasakojima viskas super tiesiog. Gal gali parasyti kaip reikia eiti apsirengus i tas temple? Vienur skaitau kad turi keliai nesimatyti, kitur kad blauzdos, tai isvis sakiau maisa apsimausiu biggrin.gif
Seip musu va lagaminas sukrautas stovi, ryt i i Tailanda isskrendam, tai paskutine akimirka dar bandau info rinkineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2008 05 01, 10:02)

Seip musu va lagaminas sukrautas stovi, ryt i i Tailanda isskrendam, tai paskutine akimirka dar bandau info rinkineti biggrin.gif

Reikia, kad nepersimatytų visos kojos ir pečiai. Aš turėjau tokias permatomas ilgas kelnes, tai į šventyklą manęs neleido, teko bėgti nuomotis kelnes. Ten ( ne visur) yra skarų, kelnių nuoma, nebrangiai išsinuomuoji, išeidamas gražini.
Bet geriausiai pirkti ( labai pigiai) skarą kur nors pliaže, jos labai gražios ir vežtis ją į šventyklas, rūmus. Tiesa, dar netinka tapkės per pirštą, geriau ir visai, kad pirštai nesimatytų, aš aviausi kedus.
Pavydžiu tau kelionės 4u.gif
Atsakyti
o jei su tapkem ir su kojnem? , aisku nelabai patogu, bet kaip ir nesimato pirstai smile.gif Beje galvoju ten nusipirkti kokias laisvas kelnes ar ten normalios kainos? Taip pat kaip ten vaisiai kuriuos pirkot ar nesusuko pilvuku? man taip noresis visko paragauti tik bijau kad speciau WC surasti poto biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Na kai mes ėjom į šventyklas, tai tikrai nereikalavo, kad pirštų nesimatytų blink.gif Aš eidavau ir su šliopkėm ir su atvirom basutėm. Svarbu, kad pečiai būtų uždengti ir kojos iki kelių. Tik tiek. Kaip Elina sakė, prie šventyklų yra nuoma 4u.gif
Vaisiai ten dieviški, mes pirkdavom tiesiog gatvėj, jau nuluptus, arba cielus turguje. Ir nei karto nesupyko ar dar ko nors cool.gif Paragauk visokių, jie ten žiauriai pigūs, o skonis skonis wub.gif wub.gif wub.gif ech...........
Tai pat nesibodėdavom eiti vėlai vakare į vadinamą naktinį maisto turgų. va ten tai egzotika, bet ragavom labai įvairaus maisto, bet tfu tfu......Skanu..... Net dabar seilė tysta prisiminus. ašku grįžę po visko, gramelį lietuviško brendžiuko įkaldavom tongue.gif
Papildyta:
ai, dar drabužių kainos ten juokingos. nesivežk daug.
Atsakyti
aiksumelis, man tai jau dabar seile tysta neragavus nieko biggrin.gif nu ka judam mes , dar iki vilniaus reik nusikakti smile.gif skrydis paryciui i vokietija o is ten i bankoka. ilga kalione bus...
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2008 03 12, 17:38)
verysad.gif na matyt busiu pirmasis (ar pirmieji, nes skridom 4-iese), kuriem Tailandas nepateisino lukseciu - kaip mes sakome "Turkija, tik su kitokia gamta, kultura, atstumu ir islaidom biggrin.gif "
doh.gif


I Tailanda reikejo vaziuoti pries kokius penkerius metus ar dar anksciau. Dabar, manau, tikrai per daug ten viskas turistizuota, suverslinta ir pan. ...bet vistiek kazka pamatet, kazka suzinojot, kazka supratot, tai juk irgi pliusas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 02 17, 16:45)
As pasigirsiu, kad be pirkiniu itilpom dviese i 8500 lt., nors keliavome po visa Tailanda iki pat Ko Lipe, ir net vietiniais lektuvais skraidem biggrin.gif 
Backpackerint man patiko bigsmile.gif  vyrui taip pat toks keliavimo budas patiko , paskutine nakti net pasisove miegot viesbuty uz 15 lt  biggrin.gif


Buvot Ko Lipej??? Kaip ten dabar??? Pries kelerius metus, kuomet ten nukakom, tai buvo mum tikras "wow" - mazai civilizacijos, laukiniai papludimiai, fantastiska gamta, nuosirdus vietiniai ir t.t., ir pan. Sako, kad dabar to nebera visai verysad.gif Kaip yra is tikruju? Maniskis vis savjoja ten dar grizti blink.gif

<...>

O siaip as irgi backpackerinimo fane. Kaifuoju, kai su kuprine keliauju, kai viska patiru pati. Ir be jokiu pagalbininku. Ale cia kiekvienam savaip mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kažkur praleidau informaciją, tai norėčiau paklausti - kaip dėl Tailando vizos, pvz.vykstant iš Vokietijos, ar perkamos tailande oro uoste ar reikalinga išanksto įsygyt?
Atsakyti
QUOTE(Dushke @ 2008 05 01, 18:20)
I Tailanda reikejo vaziuoti pries kokius penkerius metus ar dar anksciau. Dabar, manau, tikrai per daug ten viskas turistizuota, suverslinta ir pan. ...bet vistiek kazka pamatet, kazka suzinojot, kazka supratot, tai juk irgi pliusas  mirksiukas.gif

Skaiciau kazkada nuostabius jusu kompanijos aprasymus apie keliones Azijoje bigsmile.gif tikrai smagu
Gal ir dabar kazkur koki islekima planuojate g.gif na artimiausia rudeni ar ziema 4u.gif budu idomu info susirinkti, nes jau irgi deliojames kita sezona mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(RimPol @ 2008 05 13, 11:07)
gal kažkur praleidau informaciją, tai norėčiau paklausti - kaip dėl Tailando vizos, pvz.vykstant iš Vokietijos, ar perkamos tailande oro uoste ar reikalinga išanksto įsygyt?

Iki dvieju savaiciu trukmes viza oro uoste - be problemu, tik reikia dvi ar tris foto tureti, bet ir vietoj foto padaro jei reikia mirksiukas.gif jei uztrunki ilgiau, po to reikia prasitesti arba griztant bauda uzkala - 500batu/dienai doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Elina, už pasakojimą 4u.gif labai man patiko, o labiausia nuotraukos patiko superinės bigsmile.gif Tailandas tikrai gražus ir man gaila ju šuneliu.
Atsakyti