Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, tūkstančio šypsenų šalis

Saunuole, Elina! Grazus pasakojimas!
As pasigirsiu, kad be pirkiniu itilpom dviese i 8500 lt., nors keliavome po visa Tailanda iki pat Ko Lipe, ir net vietiniais lektuvais skraidem biggrin.gif
Backpackerint man patiko bigsmile.gif vyrui taip pat toks keliavimo budas patiko , paskutine nakti net pasisove miegot viesbuty uz 15 lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 02 17, 23:44)

o kiek laiko skrydis trunka?

iki Maskvos beveik 2 val. ir iš Maskvos į Bankoką apie 10 val. Į Patają reikia važiuoti apie 150 km iš Bankoko. Sunkoka kelionė.
Atsakyti
QUOTE
Palauk, o per kur skridot į Tailandą?

per Kijeva, kas labai nepatiko schmoll.gif . Daugiau tokio ekstrymo nebandysiu..Bambukynas tiek Rusija , tiek Ukraina doh.gif . O jau pakeleiviai biggrin.gif
Ruskes griztant viena kitai sutinusias kojas demonstruot pradejo, man pries nosi kojines nusitraukinedamos, skrendant i prieki, puse keleiviu- prisilupe broliai rusai eiles prie tuliku sudarinejo doh.gif

Tarp kitko, abu sykius skridom prie tuliku ohmy.gif Man pasidare smalsu, ar cia mum taip nesiseke, ar agenturos, uzsakinedamos bilietus, specialiai ima prastas ir pigias vietas, kad uzdirbtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 17, 23:51)
iki Maskvos  beveik 2 val. ir iš Maskvos į Bankoką apie 10 val. Į Patają reikia važiuoti apie 150 km iš Bankoko. Sunkoka kelionė.

o kaip iš orouosto iki Patajos nusigavot? Kažkokį vietinį pasistvėrėt ar kaip?
Įdomu, o kaip kiti planuoja nusigauti nuo orouosto iki reikiamos vietos? Labai norisi tokį keliavimo būdą išbandyti, tik vis nesumąstau, kaip ten iki kokio viešbutuko nusigauti...
Atsakyti
QUOTE
Įdomu, o kaip kiti planuoja nusigauti nuo orouosto iki reikiamos vietos? Labai norisi tokį keliavimo būdą išbandyti, tik vis nesumąstau, kaip ten iki kokio viešbutuko nusigauti...

blink.gif o tai taxais nesinaudojat LT? Be to, pilna knygu, kuriose galima suzinot apie autobusu marsrutus smile.gif mes, pvz. Bankoke i aerouosta ( kai skridom i Krabi) su 3 persedimais vaziavom, ir nieko, davaziavom biggrin.gif Juolab, kad tailandieciai labai malonus zmones, visad pades smile.gif
Pasiklyst ar pasimest Tailande- NEIMANOMA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 02 19, 14:31)
blink.gif  o tai taxais nesinaudojat LT? Be to, pilna knygu, kuriose galima suzinot apie autobusu marsrutus smile.gif mes, pvz. Bankoke i aerouosta ( kai skridom i Krabi) su 3 persedimais vaziavom, ir nieko, davaziavom biggrin.gif  Juolab, kad tailandieciai labai malonus zmones, visad pades smile.gif
Pasiklyst ar pasimest Tailande- NEIMANOMA biggrin.gif

LT naudojamės, bet čia atskira kalba biggrin.gif Patiems teko patirti, kaip turistus tu taksi vežioja užsieniuose, ir daugiau nesinori 4u.gif , vežioja palinkui, belenkiek nuplėšia.

Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 17, 22:11)
Dėkui, ir visiems dėkui už dėmesį 4u.gif


Elina,

puikus fotoreportažas, labai gražios nuotraukos, ačiū! Tavo pasakojimą tikrai įdomiau skaityti nei per TV kelionių pasakojimus žiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2008 02 25, 12:03)
LT naudojamės, bet čia atskira kalba biggrin.gif Patiems teko patirti, kaip turistus tu taksi vežioja užsieniuose, ir daugiau nesinori 4u.gif , vežioja palinkui, belenkiek nuplėšia.

Tailande taxi saziningi, tik reik nezioplinet, aisku biggrin.gif Parodykit zemelapyje taska ir kelia, duodami suprast, kad zinot, kaip vaziuot, priimkit poza, kad salyje esat seniai, kainas zinot. Svarbiausia, reikalaukit ijungt skaitliuka. Kaip jum nuples nerealia suma, jei skaitliukas rodo kitoki skaiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 02 27, 13:49)
Tailande taxi saziningi, tik reik nezioplinet, aisku 

drinks_cheers.gif buvau jau nemažai kur, bet tajai pasirodė mieli ir sąžiningi. Žinoma, žiopliuką visur apsuks:), reikia tarti savo svarų žodį. Ir būtinai viską aptarti iš anksto. Ne po to. Tiesa, tajai mėgsta derėtis, tai, jei jums prie širdies šitas menas smile.gif - pirmyn, tik truputį laiko užima. Bet susiderėsit jums palankia kaina. Tikrai smile.gif
Atsakyti

Grazios foto ir tikrai labai saunus pasakojimas, Elina thumbup.gif
As irgi pries trejus metus buvau Tailande. Labai ispudinga salis savo kontrastais. Teko pamatyti visko ir net paragauti keptu ziurkyciu smile.gif Skonis sakyciau kaip vistytes, tik kvapeli specifini turi cool.gif
Imetu ir as savo nuotraukytes mirksiukas.gif Tik iskart atsiprasau uz kai kuriu kokybe 4u.gif Netilpo visos korteleje, o kitos nebuvau pasiemus, tad teko mazinti rezoliucija verysad.gif

http://picasaweb.goo...zhele/Tailandas
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 27, 13:59)
drinks_cheers.gif  buvau jau nemažai kur, bet tajai pasirodė mieli ir sąžiningi. Žinoma, žiopliuką visur apsuks:), reikia tarti savo svarų žodį. Ir būtinai viską aptarti iš anksto. Ne po to. Tiesa, tajai mėgsta derėtis, tai, jei jums prie širdies šitas menas smile.gif - pirmyn, tik truputį laiko užima. Bet susiderėsit jums palankia kaina. Tikrai smile.gif


Na kas susije su prekyba, tajai man pasirode apsukresni ir uz musulmonus prekybininkus biggrin.gif Su jais reikia gan smarkiai deretis smile.gif Turguje prieskonius sugebejau nusidereti 4 kartus mazesne kaina ax.gif Uz 3 rinkinius prase 2400 batu, o as nusipirkau uz 600 thumbup.gif Tiesa, kai pirkau budukes lauktuvems, pardaveja man jas tokia nepatenkinta pardave, nes nusiderejau labai maza kaina biggrin.gif

Beje, pas juos labai idomus reikalas su tailandietisku drabuzu dydziais
hihihi.gif hihihi.gif Vienam draugui sugalvojom, kad reikia parvezti maikute su tailandietiskais vaizdais. O jis didelis ir platus nestuke.gif lotuliukas.gif ir tikrai nesioja XL dydi. Kai vyrukas istrauke tailandietiska XL dydi, mes jo iskart parasem dar didesnio dydzio, nes jo XL pamasus buvo vos ne i M. Pardavejas labai nustebo blink.gif Ir dar kai mes pradejom rodyti, kad mums reikia va tokiam dideliam i ugi ir vat tokiam dideliam i ploti, vyrukas labai skaniai is musu pasijuoke biggrin.gif
Finale, mes maikutes nenupirkom ir kaip ir visiems kitiems draugams parvezem budukes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 03 10, 10:11)
Na kas susije su prekyba, tajai man pasirode apsukresni ir uz musulmonus prekybininkus  biggrin.gif 

Apsukresni tikrai nėra. Bent jau po Egipto man tajai pasirodė labai naivūs ir tikrai neapsukrūs žmonės smile.gif . Juk jie tuoj lygstasi ir net iš jų išraiškos gali pamatyt kiek nusiderėt pavyks biggrin.gif

O maikių radom tikrai didelių, siuva jie europiečiams jau diiiiideles doh.gif . Aš savo aukštam lieknam sūnui parvežiau per dideles unsure.gif . Tajai visus europiečius lygina stambiems rusams ir liekniems rūbų jau sunku berasti doh.gif
Atsakyti