Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, tūkstančio šypsenų šalis

QUOTE(maple @ 2008 02 09, 21:17)


P.S. Girdejau, kad siuo metu labai sukasi visokio plaukio zmogiukai apie viesbucius Tailande ir praso pervezti narkotines medziagas uz atlygi...nieko tokio nepastebejote?

Nieko panašau nemačiau, negirdėjau. Nors Egipte tikrai ir siūlė ir ragavom unsure.gif . Žinau tiksliai, kad Tailande už narkotinių medžiagų platinimą yra mirties bausmė. Ten labai griežtai šiuo klausimu karalius Rama užlenkė, kalbama, jog dėl tokio griežto narkotikų prekybos ir platinimo, vartojimo draudimo, vis daugiau taitiečių linko prie alkoholio. Ir tikrai mačiau porą girtų vietinių. Nu juokingi kokie biggrin.gif , taikūs, geruliai šlitiniuoja biggrin.gif
Atsakyti
Butinai parasyk apie Egipta...butu smagu praleisti valandele kita prie kompo ir pasimegauti tavo pasakojimu apie piramidziu sali...

Noredama nors kaip atsidekoti uz info drinks_cheers.gif , galeciau papasakoti, ka girdejome apie Tibeta is jauno tibetiecio, kuri sutikome Indijoje. Jis dabar gyvena Keraloje, nes jam teko begti su seima is Tibeto del ten susiklosciusios situacijos. Abu net apsiverkeme. Jeigu idomu, pranesk...
Atsakyti
QUOTE(maple @ 2008 02 09, 22:57)


Noredama nors kaip atsidekoti uz info drinks_cheers.gif , galeciau papasakoti, ka girdejome apie Tibeta is jauno tibetiecio, kuri sutikome Indijoje. Jis dabar gyvena Keraloje, nes jam teko begti su seima is Tibeto del ten susiklosciusios situacijos. Abu net apsiverkeme. Jeigu idomu, pranesk...

Labai įdomu blink.gif . Būk gera, papasakok, kad ir temoje. Manau, ne vieną mane domina paslaptingasis Tibetas. Kol kas mane atkalbėjo nuo šios kelionės, bet tik todėl, kad noriu vaikus vežtis, o kelionė- sudėtinga daugeliu atžvilgiu. Labai noriu kuo daugiau apie tai sužinoti. Žinai, o Maldyvų salose aš irgi prisikausiau iš šrilankiečių, ariančių paromis mums turistams, mėnesių mėnesiais nematančių šeimos verysad.gif . Vienas vaikinukas, toks, mano sūnaus amžiaus, negalėjo nuvykti į tėčio laidotuves, nes būtų lėkęs iš darbo, o uždirba NET 200 dol per mėnesį doh.gif verysad.gif ( jau 7 ryto jis stovėdavo už baro, o kuomet mes eidavom miegot naktį, jis vis dar nešiodavo italams vyno doh.gif )
Atsakyti
as cia gal ir kvailai paklausiu, bet kodel visi i Tailanda vaziuoja ziema? o vasara ten ka - salta?



sory smile.gif jau radau

"""""""toje šalyje visus metus vyrauja šilti ir švelnūs orai, yra skiriami trys sezonai:
kovo pabaiga - gegužės mėn. - karštasis sezonas („hot seazon“), kuomet neiškrenta beveik nei vienas lietaus lašas ir temperatūra gali pakilti iki 45 laipsnių šilumos. Dažniausia tuo metu į Tailandą beldžiasi itin „karščiui atsparūs“ turistai;
birželio-spalio mėn. - lietingasis sezonas („rainy seazon“), kada beveik kasdien po keletą valandų pila kaip iš kibiro. Tačiau skirtingai! ...gali pasisekti - kiaurai lyti naktimis, bet ne dienomis, arba nepasisekti - pliaupti šviesiuoju paros metu. O gali ir visą savaitę nelyti, čia kaip kam pasiseks...
lapkričio-vasario mėn. - vėsusis sezonas („cool seazon“),kai temperatūra siekia 25-30 laipsnių šilumos (vietomis ji gali nukristi iki +20, vietomis - pakilti iki +35). Tai pats palankiausias sezonas keliavimui. Galbūt kuriame nors Tailando regione pliūptels lietus, bet tai tikrai retas atvejis."""""""""""""
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trampararam: 10 vasario 2008 - 10:53
QUOTE(trampararam @ 2008 02 10, 11:39)

kovo pabaiga - gegužės mėn. - karštasis sezonas („hot seazon“), kuomet neiškrenta beveik nei vienas lietaus lašas ir temperatūra gali pakilti iki 45 laipsnių šilumos.

blink.gif o mes balandyje vėl planuojam unsure.gif . Bet kad ir dabar karštis buvo nerealus, gelbėjo tik tai, kad nuolat vandeny lindėjom. O šventyklas lankėm tik su skėčiais ir kepurėm, kitaip smūgis- garantuotas unsure.gif . Mums išvažiuojant ryte pylė kaip iš kibiro, tokio lietaus dar nesu mačiusi. Verkė Tailandas Eliną išlydėdamas biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, o aš pernai buvau Tailande, per patį taip vadinamą liūčių sezoną..... Birželio mėn. Juokas ten jų tos liūtys..... tongue.gif Lija kokį 20-30min. , aišku pila kiaurai kaip iš kibiro, bet kartis lieka toks pat, staigiai, per 15 min. viskas taip išdžiūsta, kad net žymės nelieka doh.gif Ir per lietų ir po lietaus lieka toks pat tvankus oras kaip ir buvo..... Karšta nerealiai, bet man tiko toks oras. Buvo taaaip gerai, kad grįžčiau ten dar ir dar kartą....
jei Elina nesupyktų, gal galėčiau čia kelias foto įkelti iš kelionės? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū Elina už leidimą. Ech..... sužadinai prisiminimus. NORIU atgal.... doh.gif verysad.gif cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 10, 00:24)
Labai įdomu blink.gif . Būk gera, papasakok, kad ir temoje. Manau, ne vieną mane domina paslaptingasis Tibetas. Kol kas mane atkalbėjo nuo šios kelionės, bet tik todėl, kad noriu vaikus vežtis, o kelionė- sudėtinga daugeliu atžvilgiu. Labai noriu kuo daugiau apie tai sužinoti. Žinai, o Maldyvų salose aš irgi prisikausiau iš šrilankiečių, ariančių paromis mums turistams, mėnesių mėnesiais nematančių šeimos verysad.gif . Vienas vaikinukas, toks, mano sūnaus amžiaus, negalėjo nuvykti į tėčio laidotuves, nes būtų lėkęs iš darbo, o uždirba NET 200 dol per mėnesį doh.gif  verysad.gif ( jau 7 ryto jis stovėdavo už baro, o kuomet mes eidavom miegot naktį, jis vis dar nešiodavo italams vyno doh.gif )


Tibeta as irgi noriu pamatyti...
Pradesiu nuo viesbucio Indijoje, Keraloje, i kuri niekada nevaziuokite, vadinasi Uday Samudra Beach Hotel, 4 zavaigzduciu, bet tiktu tiktai 2... Patekome ten, nes labai norejosi Indijos...ir pigiai...smile.gif Isleidome tiek, kad geriau ...neklauskite...Is visos keliones man labiausiai patiko minetas tibetietis...Jis turejo parduotuvyte salia viesbutuko... Parduotuviu labai daug aplikui, bet tik jo buvo labai svari, o jis niekada nelindo ilyriai...Mes vakarais eidavo pasivaiksciot...Uzejome, nes jis nebuvo indas, atrode panasiai kaip kinietis, bet grazesnis...su zmona ir vaikiuku, kuris nenustygsta vietoje, energijos pilnas...labai grazi seima...Nusipirkome sidabriniu papuosalu ir grizom miegoti...Vyras is ryto ir sako, noriu atgal. Pas ji labai gera energija... o as, tokia skeptike, ir sakau, jis tik geras prekybinkas, ir tiek... Bet grizom...
Nusipirkom, meditacijai skirta puoda (nezinau kaip ji daugiau pavadinti), isgauna labai idomius , stiprius garsus....(jeigu esi pavartojes svaigalu, neveikia)...Ir tada pradejome kalbeti apie TIBETA. Jis turi zemelapi pasikabines ant sienos, ir rodo mums, pasakoja, kaip gera ten buvo gyventi...atejo kinieciai, sugriove simtamecius vienuolynus ir pristate stikliniu dangoraiziu...Jis mums patare, Reikia vaziuoti i Tibeta dabar, kuo greiciau, nes is Tibeto tuoj nieko neliks..Jis pasakoja ir verkia, as irgi susigraudinau...neesu maciusi zmogaus, verkiancio del savo salies...del idejos...del tikejimo...GERBIU...!!!
Todel, Elina, manau reikia keliauti ten be vaiku, nes realybe gali buti per sunki... patys uzauge nuvaziuos, jeigu nores,
Atsakyti
4u.gif Dar....

user posted image

user posted image

Šventykla

user posted image

Turgus viskas namams wub.gif ....

user posted image

user posted image

user posted image

Lija....

user posted image



Papildyta:
kiek aukso

user posted image

gėlių žiedai ten neišpasakyto grožio

user posted image

user posted image

Baldų turguj... thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2008 02 10, 17:06)
NORIU atgal.... doh.gif  verysad.gif  cool.gif



Kokia graži Tailando gamta wub.gif . Lyginu su Egiptu, Ispanija. Kiek daug žalumos wub.gif

QUOTE(maple @ 2008 02 10, 17:10)
Jis mums patare, Reikia vaziuoti i Tibeta dabar, kuo greiciau, nes is Tibeto tuoj nieko neliks..Jis pasakoja ir verkia, as irgi susigraudinau...neesu maciusi zmogaus, verkiancio del savo salies...del idejos...del tikejimo...GERBIU...!!!


verysad.gif Duosiu vyrui paskaityti, gal greičiau pasirašys Tibetan unsure.gif . Apskritai, tamsukai žmonės -labai myli savo šalį. Tajai irgi. Šri lankiečiai- taip pat. Visi labai patriotiški. Net keista. Miela smile.gif ir graudu dėl tos viską griaunančios, visur lendančios grėsmingos civilizacijos
Papildyta:
astisiau, bet čia- ne Pataja. Kur jūs buvot?
Atsakyti
4u.gif Elina, aš buvau tokioj ale verslo kelionėj. doh.gif kelios dienos bankoke, kelios Chang maij, po to poilsis Koh Samui saloj, grįžtat prasukom pro patają.... Keliavom savarankiškai su vietiniu draugu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astisius: 10 vasario 2008 - 16:41
QUOTE(tesa20 @ 2008 02 16, 17:57)
Labai grazios foto  bigsmile.gif  Elina gal gali isduoti su kokiu fotiku fotkinai  blush2.gif

Dėkui, deja, tikrai dar nemoku išnaudoti gero fotiko galimybių schmoll.gif . Kelionės nuotraukos tikrai nesigavo, kaip tikėjausi unsure.gif . Fotikas Canon 400D, veidrodinukas
Atsakyti