Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(wyshnia @ 2008 02 06, 01:28)
jei kol kas apie techninius dalykus nekalbam - i kuria puse mergaites kunas pasisukes, i ta puse erdves norisi. fotografuodama vaikus stenkis visada , kad tavo akys butu ju akiu lygyje, tik nedaugeliu atveju pasiteisina tas fotografavimas is auksciau.
... ir... ai, pasiskaityk vis tik mirksiukas.gif kol ant auto fotografuosi, nelabai ka kontroliuot nuotraukoj galesi 4u.gif

aciuka tau liabai liabai wub.gif isidejau i makaule
Atsakyti
QUOTE
man kzk toj retro temoj labai painiojasi tie ankstesni laikai (apie 1920-40) ir jau velesni (1980),

as irgi nesupratau, kol jusu pvyz neperziurejau, mat RETRO madoj skaitosi 1950-80 stilius.
Atsakyti
Desiree,nuostabus darbas,nekalbant apie modeliuko grozi. spalvos spinduliuojancios siluma bigsmile.gif Del ko man pradejo patikt cross'as..jis,kaip ir j/b turi kazka tokio,kas paliecia dusia..Labai puikus portretukas.

Aciu visiems uz siandieninio mano kepinio pastebejima.kas pastebejo,kad siektiek kontrasto truksta:buvau padauginus jo,tai siektiek nuiminedama persistengiau..taciau tingejau koreguot.. ax.gif

wyshniuk,negaliu patiket,ka parasei...Kodel bitutes crossas tik CS3?As ji vis kankinu,ir del man nesuprantamu priezasciu kartais jis suveikia! va metu viena rezultata,kuris mano akims siektiek per gelsvas,bet gavos,kaip gavos...Ne mano berniukas,tai ryt isimsiu[aut past. hihihi.gif y lango'svaruma'nekreipti demesio,cia pries tepliones].

user posted image


Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2008 02 05, 17:39)


kai sia ymetei,atsiminiau tavo pirmuosius bandymus,kuriuos koregavau..labai stipriai istobulejus!malacius.Apgalvota kompozicija,apsvietimas,ir aisku fotografija,kuri bando kazka nupasakoti.tai daug daugiau nei buitinis kadras wink.gif gal kiek kontrasto mazinciau,bet visumoj man nemaiso.
QUOTE(westa @ 2008 02 05, 20:54)
,,vonios zviezda"   smile.gif

user posted image

apart sios daugiau nei vienos nematau.turbut isemei.Tai si labai puikiai.Zinant vonioje salygas,kurioje objektyvas rasoja.Ir spalvos man labai svarios,ir atlikimas.malacius.

Zverio cigonka labai buciau norejus papyshkint.Kadrai,kuriuos ymetei mano akims ziurisi taip:Uzsistatei fotoaparata ant Auto ir pyksht kadras yra.O kur antras planas?Kur ieskojimas giliau?Man imant tik modeliuka tai labai dailus.bet norisi to Boke,to gylio,to modeliuko isryskinimo is aplinkos.
Atsakyti
westa, matau tik vieną nuotrauką.. labai šviesos spalvos, skaidru, gražu.. labai gražios akys, šaunuolė.. kada man spalvos tokios išeidinės, a?
beje, priminė californios pastarojo meto portretukus - šlapias vaikis žiūri į viršų..smile.gif ir kokybė einanti link california_girl pasirodė..wink.gif 4u.gif nors dėl akių neaiškumas kokis tai.. lyg ir nevisai ryšku? bet vis tiek labai gražu.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
vvvvv, man kaip ir visiems daugokai kontrasto tavo dukruzes nuotraukoj. Bet momentas ir kadras super.

westa, kokie grazus skuostukai ikaite smile.gif Labai grazu, Tik akytems, jau kaip kazkas minejo siek tiek truksta ryskumo.

Desiree, grozis grozis grozis smile.gif

Zuvialia, grazios spalvos. O ta rankyte uzdengusi veida, dar nesuprantu, ar gerai ar trukdo... Gal kiek nelabai tai, kad puse plaukuciu sviesus, o virsugalvyje jau zali...
Atsakyti
ĖĖėė, kodėl dingo nuotraukos? Įdėti iš naujo?

QUOTE(westa @ 2008 02 05, 23:09)
Rida labai fotogeniški objektai  smile.gif .. kontrtstas man patinka.. nepatinka kompozicija, ypač pirmoje .. paieškočiau kažkokių įdomesnių taškų  smile.gif ,, bet kuriuo atveju šaunu, foto darytos senai, bet matosi, kad turi akį  mirksiukas.gif  tiesa ir retro temai ne tokius darbus įsidaizduoju  blush2.gif


Ačiū už nuomonę labai 4u.gif Pasakysiu atvirai: akies aš neturiu verysad.gif Gal kada ir turėsiu, t.y. prasiplės akiratis ir matysiu daugiau, gal atsiras daugiau fantazijos ir suvoksiu pagaliau, kad fotografuoti galima iš įvairių pozicijų, o ne stovint/tupint prieš objektą. Esu labai tiesmuka (ir gyvenime, ir matau, kad fotografijoje), nemoku interpretuoti nieko - fotografuoju faktą, kad nereiktų nieko galvoti ir viskas būtų aišku, vos užmetus akį foto blush2.gif
Sakyčiau šiose nuotraukose dėkingi objektai mirksiukas.gif

Vat pati akį tai turi tikrai thumbup.gif Tai tikra Dievo dovana smile.gif Aš tiek net nesitikiu pasiekti, nors rankų nenuleisiu labai greitai cool.gif

QUOTE(Desiree @ 2008 02 05, 23:58)
kontrastas čia man tinka. Pirmoje nuotraukoje. Tik norisi vis tik kažko įdomesnio. Kompozicijos gal geresnės, gal kažkokio kampo kitokio paieškojimo...
Šulinys taip pat įdomus fotografavimui. Pasakysiu tiesą, man tokie tonavimai nelabai prie širdies, na bet čia tik man. Fotografuojant nejudančius objektus stenkis ieškoti įdomesnio kampo. Užsilipk kur nors, atsigulk, ore fotografuok. Na kaip nors. Nes sunku sudominti nufotografavus tiesiog taip, kaip yra. norisi kažko kitokio, užkabinančio


4u.gif
Pažadu, kad vasarą vėl ten atsidursiu su dabartine technika, kad jau labiau būsiu su ja susidraugavusi ir būtinai prisiminsiu šiuos patarimus bei pakartosiu smile.gif

QUOTE(wyshnia @ 2008 02 06, 00:35)
Rida_R[/b], pirmoje nuotraukoje man tos sakos is desnes trukdo, bet patinka vertimas i jb. Antrojoj patiesint ta sulini reiktu wink.gif


Dėkui 4u.gif Šiaip labai abejojau dėl vertimo į j/b. Kai namie keli albumai vien j/b nuotraukų, tai man jos per gerklę lenda ir visiškai manęs nežavi ax.gif Tai kontrastas kažkiek gelbėja, nes vis kažkas kitaip. O dėl šulinio. bandžiau jį tiesinti, bet problema ta, kad jis iš tikro yra sukrypęs ir nebesugalvojau, kad yra gerai, todėl palikau, taip kaip yra blush2.gif
Atsakyti
Rida_R, aš irgi nemačiau Tavo nuotraukų, nerodė man vakar nieko.. schmoll.gif gal nori pakartot? wink.gif
Atsakyti
Rida, idek dar kart, nes vakar nemaciau, o siandien nebera...
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 09:44)
Rida, idek dar kart, nes vakar nemaciau, o siandien nebera...


user posted image

user posted image
Atsakyti
Gus, tai sakai, net miegot negalėjai? biggrin.gif o kad taip visos nemigos į tokius malonius dalykus išvirstų thumbup.gif

Vvvv, tavo dukriuko nuotrauka labai faina. žinant, kokia ji yra padūkusi, tai ir tas "murzinumas" čia kaip ir tinka g.gif ir tik vos vos sumažint norėtūsi mirksiukas.gif

Pupeliuk, labai gražus momentas, o ir užfiksuota labai gražiai ir subtiliai thumbup.gif

Desiree, bais gražus cross'as thumbup.gif sutinku, kad kaip pasakoj atrodo wink.gif
tu klausei apie mainų foto. nea. aš dar jos negavau. na gal dar atkeliaus? biggrin.gif

Westa, iš maudynių serijos man antroji patiko ir sutinku, kad tas šviesumas ir spalvos panašėja į california mirksiukas.gif

ZverisKLP, man antroji labiausiai patiko thumbup.gif o kitose labai norėtūsi švaresnio antrojo plano mirksiukas.gif

Vauga, aha. tikrai trūksta kokybės. o ar ne geriau būtų tą dešinę pusę visai nukirpt, a?

Zuvialia, kaip įdomiai gaunasi thumbup.gif man patinka mirksiukas.gif jau užsimaniau ir aš pabandyt. o gal tu galėtum man atsiųsti tą programičką crosinimui, a? ax.gif asta.inciute@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2008 02 06, 09:54)


man šita troba visai tinka.. 4u.gif šulinys kažkaip ne taip.. gal tos žolės trikdo, kito kampo tikrai norisi..
Atsakyti