Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(karl @ 2007 06 25, 20:29)
[b]sutinku ir pritariu!!!!!!!!!!!![/ buna ir tokiu kad neskuba pasiimti vaika ,pamirsta kad ta reikia daryti . schmoll.gif



Mano giminaitei, dirbanciai siame darzelyje, ne karta teko vaikus net namo vestis, nes tevai ju nepasiima is darzelio. Dar suprantama, kai vaikas is asocialios seimos... bet kai tevelis verslininkas, nespejantis atbegti i darzeli po darbo per kamscius, o nedirbanti mamyte sedi namie (gyvena salia darzelio) ir net nesiruosia vaiko pasiimti, nes atseit tegu ta tevas daro (cia is telefoninio pokalbio su ja)... O paskui va tokios MAMOS ateina i darzeli ir skundziasi aukletoju darbu. Nors pacioms savo vaikai nereikalingi, manikiuras svarbiau.
Papildyta:

O buvo atveju, kai vaika pati aukletoja nuveda namo, nes jo niekas nepasiima, o tevai atidare duris ziuri avino akim - pasirodo jie PAMIRSO pasiimti vaika. neblogai, ane? Vaikas toks nepastebimas dalykas, nuvedei, palikai ir pamirsai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 26 birželio 2007 - 07:53
Čia tai bent doh.gif Negalvojau, kad tokių tėvelių atsiranda paprastuose darželiuose g.gif Nors ko čia stebėtis, pažiūrėkit kiek vaikučių vaikų namuose cray.gif


P.s. Čia klausimas truputį ne į šitą temą: - Gal žinote kada direktorė būna rytais darželyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 26 birželio 2007 - 08:47
QUOTE(flamma @ 2007 06 22, 13:51)

Niekada nebus kokybisko darbo su 20-25vaikais, jei norite ugdymo ir dar jo  kokybes maksimumas gali buti 10 vaiku grupeje, tada nebus ir saukimo ar rekimo.
O dabar yra tik darzeliai, kur vaikai sugrusti i grupes, o aukletoja kaip prievaizdas, nes kitaip ir buti negali, o isvedus i lauka, pabandyk suziureti tiek vaiku, kai dar darzelio kieme kas nori, tas vaiksto.Ten turetu buti pasaliniams isvis draudziama i teritorija koja ikelti.

Cia tai tiesa.

QUOTE(kaavka @ 2007 06 22, 20:55)
MIELOS MAMYTES, ar su jumis viskas gerai? Sunku skaityti jusu  pasakas:(((  schmoll.gif Dauguma is jusu jaunos, as suprantu, bet man jusu gaila. Ar jus be darzelio pragyventumet??? Kodel niekas neparaso gero zodzio apie aukletoju darba??? As netikiu, kad visos aukletojos blogos!!! Reikia ismokti ziureti tiesai i akys. Kai negali pats isaukleti savo vaiko - lengviausias budas apkaltinti kitus, pvz. aukl. Bet jeigu jums rytoj pranes, kad darzeliai dirba ir sestadieniais, ir sekmadieniais iki 21.00, tai jus beveik visos labai apsidziaugtumet. VALIO! Koks skirtumas, kad aukletojos blogos, mums laisve! Vaikus vazam i darzeli! AR ne taip? Taip, taip, taip... verysad.gif

Na as tik uz save garantuoju,kad tikrai nevesciau savo vaiko i darzeli savaitgaliais.Maniskiui virs 3m.,bet vistiek dar svarstau ar verta ji leisti darzelin.Bandysim,bet jei nepatiks-nebeleisim.Tikiuosi aukletojos bus nuostabios ir tikrai parasysim geru zodziu apie jas.Nors negarantuoju,kad leisim i si darzeli,dar svarstom.

QUOTE(Nova @ 2007 06 26, 07:51)
Mano giminaitei, dirbanciai siame darzelyje, ne karta teko vaikus net namo vestis, nes tevai ju nepasiima is darzelio. Dar suprantama, kai vaikas is asocialios seimos... bet kai tevelis verslininkas, nespejantis atbegti i darzeli po darbo per kamscius, o nedirbanti mamyte sedi namie (gyvena salia darzelio) ir net nesiruosia vaiko pasiimti, nes atseit tegu ta tevas daro (cia is telefoninio pokalbio su ja)... O paskui va tokios MAMOS ateina i darzeli ir skundziasi aukletoju darbu. Nors pacioms savo vaikai nereikalingi, manikiuras svarbiau.
Papildyta:

O buvo atveju, kai vaika pati aukletoja nuveda namo, nes jo niekas nepasiima, o tevai atidare duris ziuri avino akim - pasirodo jie PAMIRSO pasiimti vaika. neblogai, ane? Vaikas toks nepastebimas dalykas, nuvedei, palikai ir pamirsai  blink.gif

Na cia tai labai blogai.Klaiku girdeti,kad dar ir tokiu tevu buna.
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 06 26, 09:45)
Čia tai bent doh.gif Negalvojau, kad tokių tėvelių atsiranda paprastuose darželiuose g.gif Nors ko čia stebėtis, pažiūrėkit kiek vaikučių vaikų namuose cray.gif
P.s. Čia klausimas truputį ne į šitą temą: - Gal žinote kada direktorė būna rytais darželyje?


Kaip bebutu keista, bet yra tokiu, nors is paziuros visai normalios seimos atrodo.... Kai aukletoja atveda vaika namo, tai teveliai nesiteikia net aciu pasakyti, atseit cia taip ir turejo buti doh.gif
Atsakyti
Man keistas mamyciu poziuris, kad ju vaikai patys geriausi, o aukletojos pacios blogiausios. Jeigu jau pries leisdamos vaikus i darzeli, nusiteiksite, kad aukletojos bus blogos ir jusu vaikui nepatiks, tai taip ir bus, nes dar neatejusios i darzeli, jus jau ieskote darzelio "blogybiu". Normalus tie darzeliai Lietuvoje, ir tikrai geriau vaika leisti i darzeli, nei auginti namuose iki mokyklos, nes pirmiausiai vaikui reikalingas bendravimas su bendraamziais. Pati labai gerai prisimenu, kai i pirma klase ateidavo vaikai, kurie nelanke darzelio ir kaip jiems buvo sunku.
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2007 06 19, 15:09)
Dėl riekimo tai nesuprantu kaip aplamai galima riekt ant svetimo vaiko, nesvarbu už reikalą ar be reikalo. Manau pakanka griežto žvilgsnio arba žodžio, o jei negali suvaldyti vaikų tai ir nereikia dirbti tokio darbo.

pabandyk kokį mėsensiuką TIK su 5 pabūti vaikais visą dieną - maitint, valyt balutes, guosti, dainuoti, piešti......manau greitai stogai nuvažiuotų.
o dėl svetimo - savi gi tie vaikai jom. taip pamasčius jos daugiau su mano vaiku būna darbo dieną nei aš pati smile.gif
o šiaip nėr ko norėt, paskui 10 vaikų taip ensulakstyti, kaip paskui vieną. tai nėr ko ir priekaištauti, kad geriau būtų, norisi visada, bet....yra kaip yra.
Atsakyti
sveikos smile.gif
nu joo..prisiskaičiau aš čia visokių komentarų, bet manau visuose darželiuose yra gerų ir blogų auklėtojų. negali būti garantuotas, kad kituose darželiuose vaikai prižiūrimi geriau schmoll.gif šiandien buvau pas direktorę, pasirodė l. maloni moteris ir su darželio aplinka viskas tvarkoj. tai kad jei pakliūsim į daržą, bandysim eit smile.gif

gal žinot kiek vaikų priima į lopšelio grupę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rama*: 02 liepos 2007 - 11:05
QUOTE(Rama* @ 2007 07 02, 10:39)
sveikos smile.gif
nu joo..prisiskaičiau aš čia visokių komentarų, bet manau visuose darželiuose yra gerų ir blogų auklėtojų. negali būti garantuotas, kad kituose darželiuose vaikai prižiūrimi geriau schmoll.gif  šiandien buvau pas direktorę, pasirodė l. maloni moteris ir su darželio aplinka viskas tvarkoj. tai kad jei pakliūsim į daržą, bandysim eit smile.gif

gal žinot kiek vaikų priima į lopšelio grupę?


Kai mes lopšely buvom, tai sąrašuose berods 16 vaikų buvo, bet lankė apie 8-9 dažniausiai. Tik kad dabar perpildytos grupės visos, kadangi iš naujų namų daug mažų vaikų veda , bet ką darysi ne kiekvienas turi galimybių į kitą miesto galą vaiką vežiot.
Atsakyti
Gal kas gali parasyt, koki ispudi padare grupe uogele ir jos aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 07 05, 16:51)
Gal kas gali parasyt, koki ispudi padare grupe uogele ir jos aukletojos?



Man irgi butu labai idomu, nes kiek zinau mano mazoji eis i sia grupe
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 07 09, 08:09)
Man irgi butu labai idomu, nes kiek zinau mano mazoji eis i sia grupe

Atsakyti
Girdejau, kad dabar aukletojos atostogauja. Grupeje gali dirbti dar ne jusu aukletojos. Manau reikia palaukti iki rugsejo, tada ir suzinosite. Tikrai neverta taip pergyventi, nes esu isitikinusi, kad visos aukletojos super:)))) Galvokite apie GERI, turekite savo nuomone ir viskas bus OK!!!
Atsakyti