Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Rodos sarasai jau yra...tam tik reikia pakambini ar ateiti pas direktore ir ji paiures sarasus ir atsakys ar jusu waikas papuole i sarasa (aisku jeigu jus buwote uzsirase) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 05 30, 20:05)
1. as tai nesuprantu cia reiskiamu nepasitenkinimu - taigi mamos, yra privatus darzeliai, kur grupese po 10 ar net maziau vaiku, sumokesit i menesi virs 1000 Lt, ir vaikas gaus tiek demesio ir rupescio, kad net pamirs, kas yra tevai  biggrin.gif Ir jums bus gerai (ant vaiko niekas balso nepakels), ir vaikui bus gerai - po keliu menesiu bus taip islepintas tokiam darzelyje, kad tevus siuntines i kaire ir i desine  lotuliukas.gif

2, pries pildami purva ant darzeliu, pamastykit apie tai, kaip lengva yra suziureti 25 pyplius, kai kiekvienas is ju vienu metu apie kazka sneka, ar saukianciu tonu kviecia kazka is kito grupes galo - namie su vienu vaiku nesusitvarkot, o cia tokiam triuksme isivazduojat, kad aukletojos yra kazkokie robotai. Net jei ir girdejot aukletoja rekiancia, tai visu pirma isitikinkit,

3 ar tikrai uz nieka rekiama ant vaiko, gal tiesiog per didziuli 25 vaiku klegesi aukletoja bando kazka pasakyti vaikams  biggrin.gif


1 na mes pradėjome lankyti darželį Šeškinėj "Sveikuolį" na žinot jei turėčiau galimybę tikrai vesčiau į privatų ir čia neskaitinėčiau...
Nes daug kas priklauso, nuo požiūrio į vaikus, aplamai abėjoju ar LT yra tokių darželių kurie galietų pilnai atitikti mano lukesčius...
Dabartinis darželis iš dalies atitinka, dėl sveiko gyvenimo būdo skiepijimo vaikams, bet požiūris į vaiką maždaug kaip ir visur...

2 manau nieks purvo čia nepila, tiesiog išsakome nuomonę. Aplamai grupėse negali būti 25 vaikų, jau tai yra rodyklis ir sos signalas... Lopš. gali būti 12, veliau 18 max 20.

3 Dėl riekimo tai nesuprantu kaip aplamai galima riekt ant svetimo vaiko, nesvarbu už reikalą ar be reikalo. Manau pakanka griežto žvilgsnio arba žodžio, o jei negali suvaldyti vaikų tai ir nereikia dirbti tokio darbo.


Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2007 06 19, 14:09)
1 na mes pradėjome lankyti darželį Šeškinėj "Sveikuolį" na žinot jei turėčiau galimybę tikrai vesčiau į privatų ir čia neskaitinėčiau...
Nes daug kas priklauso, nuo požiūrio į vaikus, aplamai abėjoju ar LT yra tokių darželių kurie galietų pilnai atitikti mano lukesčius...
Dabartinis darželis iš dalies atitinka, dėl sveiko gyvenimo būdo skiepijimo vaikams, bet požiūris į vaiką maždaug kaip ir visur...

2 manau nieks purvo čia nepila, tiesiog išsakome nuomonę. Aplamai grupėse negali būti 25 vaikų, jau tai yra rodyklis ir sos signalas... Lopš. gali būti 12, veliau 18 max 20.

3 Dėl riekimo tai nesuprantu kaip aplamai galima riekt ant svetimo vaiko, nesvarbu už reikalą ar be reikalo. Manau pakanka griežto žvilgsnio arba žodžio, o jei negali suvaldyti vaikų tai ir nereikia dirbti tokio darbo.



HMmm... nu taip... negaliu susilaikyti kai matau tą " jei negali tai nedirbk" . Taip galima pasakyti apie kiekvieną darbuotoją bet kokioj srity. Ir man labai įdomu ar ta mamytė taip jau įdealiai atlieka savo kažkoki tai darbą, kad absoliučiai niekas jai priekaištų neturi...
Mano vaikui taip pat dažnai pakanka tik griežto žvilgsnio, bet aš labai norėčiau pamatyti kaip \Nataliukė\ tuo griežtu žvilgsniu visą grupę valdytų g.gif Juk daugelis paklusniais laikomų vaikų neatsispiria pagundai pakartoti viska, kai koks nors lyderis parodo naujų "bajeriukų" kaip galima paišdykauti.
Sutinku kad ne visos auklėtojos yra idealios, bet drįstu abejoti kad kartais pakėlusios balsą jos kažkokią žalą vaikams padaro.
Tiesiog manau, kai kurioms sunku susitaikyti, kad ne visas auklėtojų dėmesys skiriamas vien tik jų vaikui, kaip buvo namuose......
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 06 19, 15:48)
HMmm... nu taip... negaliu susilaikyti kai matau tą " jei negali tai nedirbk" . Taip galima pasakyti apie kiekvieną darbuotoją bet kokioj srity. Ir man labai įdomu ar ta mamytė taip jau įdealiai atlieka savo kažkoki tai darbą, kad absoliučiai niekas jai priekaištų neturi...
Mano vaikui taip pat dažnai pakanka tik griežto žvilgsnio, bet aš labai norėčiau pamatyti kaip \Nataliukė\ tuo griežtu žvilgsniu visą grupę valdytų  g.gif  Juk daugelis paklusniais laikomų vaikų neatsispiria pagundai pakartoti viska, kai koks nors lyderis parodo naujų "bajeriukų" kaip galima paišdykauti.
Sutinku kad ne visos auklėtojos yra idealios, bet drįstu abejoti kad kartais pakėlusios balsą jos kažkokią žalą vaikams padaro.
Tiesiog manau, kai kurioms sunku susitaikyti, kad ne visas auklėtojų dėmesys skiriamas vien tik jų vaikui, kaip buvo namuose......


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 06 19, 16:48)

...labai norėčiau pamatyti kaip tuo griežtu žvilgsniu visą grupę valdyti  g.gif  Juk daugelis paklusniais laikomų vaikų neatsispiria pagundai pakartoti viska, kai koks nors lyderis parodo naujų "bajeriukų" kaip galima paišdykauti.
Sutinku kad ne visos auklėtojos yra idealios, bet drįstu abejoti kad kartais pakėlusios balsą jos kažkokią žalą vaikams padaro.
Tiesiog manau, kai kurioms sunku susitaikyti, kad ne visas auklėtojų dėmesys skiriamas vien tik jų vaikui, kaip buvo namuose......


Labai tu čia viską teisingai pasakei drinks_cheers.gif Kartais mamos tikrai iš auklėtojų reikalauja per daug savo vaikui dėmesio, neatsižvelgdamos į kitus vaikučius. Ne kartą pačiai teko stebėti mamos auklėjimo procedūrą auklėtojai doh.gif
Žinoma, kaip ir visose situacijose - būna ir "nefainų" auklėtojų, kurioms ne vieta darželiuose, bet dažniausiai būna "super reiklių mamyčių" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 06 20, 08:34)
Labai tu čia viską teisingai pasakei drinks_cheers.gif Kartais mamos tikrai iš auklėtojų reikalauja per daug savo vaikui dėmesio, neatsižvelgdamos į kitus vaikučius. Ne kartą pačiai teko stebėti mamos auklėjimo procedūrą auklėtojai doh.gif 
Žinoma, kaip ir visose situacijose - būna ir "nefainų" auklėtojų, kurioms ne vieta darželiuose, bet dažniausiai būna "super reiklių mamyčių" mirksiukas.gif

Lietuvoj aplamai visi is visu reikalauja perdaug-mamos is aukletoju,aukletojos is vaiku ir t.t.Visi tik rekia,rekia ir mano esa teisus.Maziau rekit,ir visi bus ramus!
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 06 19, 14:48)
HMmm... nu taip... negaliu susilaikyti kai matau tą " jei negali tai nedirbk" . Taip galima pasakyti apie kiekvieną darbuotoją bet kokioj srity. Ir man labai įdomu ar ta mamytė taip jau įdealiai atlieka savo kažkoki tai darbą, kad absoliučiai niekas jai priekaištų neturi...
Mano vaikui taip pat dažnai pakanka tik griežto žvilgsnio, bet aš labai norėčiau pamatyti kaip \Nataliukė\ tuo griežtu žvilgsniu visą grupę valdytų  g.gif  Juk daugelis paklusniais laikomų vaikų neatsispiria pagundai pakartoti viska, kai koks nors lyderis parodo naujų "bajeriukų" kaip galima paišdykauti.
Sutinku kad ne visos auklėtojos yra idealios, bet drįstu abejoti kad kartais pakėlusios balsą jos kažkokią žalą vaikams padaro.
Tiesiog manau, kai kurioms sunku susitaikyti, kad ne visas auklėtojų dėmesys skiriamas vien tik jų vaikui, kaip buvo namuose......


Visų pirmą kalba pakripo visiškai ne į temą... tongue.gif
Antra, jei nesuvaldai vaiku tai ne vaikų problema o auklėtojos, riekimas čia nepadės, kaip manot iš kur atsiranda riekenčių žmonių, piktų, suirzusių. Auklėjimas ir aplinka veikia ir formuoja asmenybę. Klaidingai manote, kad esu iš tų mamų kas reikalauja dėmėsio savo vaikui ir auklėja auklėtojas. Dėmesį ir meilę mano vaikas gauna iš manęs, o auklėtojos turietų ne tik prižiūrieti bet ir ugdyti vaikus. Ne noriu, kad mano vaikas galvotu, kad tikslą galima pasiekti riekimu arba jėga.
Bet kiekvienam savo, jei jums tai tinka ir tame ne matote problemos viskas cool, turbūt ir namie staugiat ant savo vaikų, kaip jūsų tevai staugė ant jūsų... mirksiukas.gif

Ne norėjau jūsų ižeist tik atvert akis, kas būna su tokiom auklėjimo sistemom, bet LT visos sistemos panašios ir dar ne vienas 10 metis praeis kol viskas pasikeis.

O jus šiaip dėl įdomumo paskaitikit literatūros šia tema, tikrai pasikeis jusų mastymas...
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2007 06 21, 09:48)
Visų pirmą kalba pakripo visiškai ne į temą...  tongue.gif
Antra, jei nesuvaldai vaiku tai ne vaikų problema o auklėtojos, riekimas čia nepadės, kaip manot iš kur atsiranda riekenčių žmonių, piktų, suirzusių. Auklėjimas ir aplinka veikia ir formuoja asmenybę. Klaidingai manote, kad esu iš tų mamų kas reikalauja dėmėsio savo vaikui ir auklėja auklėtojas. Dėmesį ir meilę mano vaikas gauna iš manęs, o auklėtojos turietų ne tik prižiūrieti bet ir ugdyti vaikus. Ne noriu, kad mano vaikas galvotu, kad tikslą galima pasiekti riekimu arba jėga.
Bet kiekvienam savo, jei jums tai tinka ir tame ne matote problemos viskas cool, turbūt ir namie staugiat ant savo vaikų, kaip jūsų tevai staugė ant jūsų... mirksiukas.gif 

Ne norėjau jūsų ižeist tik atvert akis, kas būna su tokiom auklėjimo sistemom, bet LT visos sistemos panašios ir dar ne vienas 10 metis praeis kol viskas pasikeis.

O jus šiaip dėl įdomumo paskaitikit literatūros šia tema, tikrai pasikeis jusų mastymas...


Nemanau, kad net blogiausia auklėtoja ištisą dieną rėkia ant vaikų. Yra, aišku, tokių kurios dažniau nesusivaldo , bet pvz. mums pasisekė, kad patekom į kantresnių auklėtojų " rankas".
Nesu iš tų , kaip išsireiškei- "staugiančių" ant savo vaiko, bet ir nematau tragedijos tame, kad labai išdykaujantį vaiką auklėtoja nuramins pakėlusi balsą. (Beje -staugiant jokios auklėtojos dar nesu girdėjusi. mirksiukas.gif ) O ugdymą jie iš auklėtojų tikrai gauna, tik gal pas skirtingas auklėtojas -"skirtingom porcijom' smile.gif
sakai, kad LT auklėjimo sistema negera- sutinku, kad iki tobulumo dar laaaabai toli. Bet teko skaityti anksčiau straipsniukų, koks dabar jaunimas pvz. Amerikoj, kur vaikų teisės buvo super saugomos, ginamos ir vaikai vos ne ant pjedestalo statomi, tenkinant visus jų įgeidžius- buvo rašoma kad ta karta išaugo į nesugebančią savimi pasirūpinti, išlepintą ir agresyvią, manančią, kad visas pasaulis turi jiems kristi po kojom be jokių pastangų. Taip kad ne tik rėkimas daro žmogų agresyvų.
galim daug diskutuot šia tema, tik darželiuose nelabai kas nuo to pasikeis tongue.gif . Reikia gal bandyt įsijausti į kito padėtį ir jei kas nepatinka ieškoti kompromisų bendraujant.
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2007 06 21, 09:48)
Visų pirmą kalba pakripo visiškai ne į temą...  tongue.gif
Antra, jei nesuvaldai vaiku tai ne vaikų problema o auklėtojos, riekimas čia nepadės, kaip manot iš kur atsiranda riekenčių žmonių, piktų, suirzusių. Auklėjimas ir aplinka veikia ir formuoja asmenybę. Klaidingai manote, kad esu iš tų mamų kas reikalauja dėmėsio savo vaikui ir auklėja auklėtojas. Dėmesį ir meilę mano vaikas gauna iš manęs, o auklėtojos turietų ne tik prižiūrieti bet ir ugdyti vaikus. Ne noriu, kad mano vaikas galvotu, kad tikslą galima pasiekti riekimu arba jėga.
Bet kiekvienam savo, jei jums tai tinka ir tame ne matote problemos viskas cool, turbūt ir namie staugiat ant savo vaikų, kaip jūsų tevai staugė ant jūsų... mirksiukas.gif 

Ne norėjau jūsų ižeist tik atvert akis, kas būna su tokiom auklėjimo sistemom, bet LT visos sistemos panašios ir dar ne vienas 10 metis praeis kol viskas pasikeis.

O jus šiaip dėl įdomumo paskaitikit literatūros šia tema, tikrai pasikeis jusų mastymas...

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2007 06 19, 16:09)
1 na mes pradėjome lankyti darželį Šeškinėj "Sveikuolį" na žinot jei turėčiau galimybę tikrai vesčiau į privatų ir čia neskaitinėčiau...
Nes daug kas priklauso, nuo požiūrio į vaikus, aplamai abėjoju ar LT yra tokių darželių kurie galietų pilnai atitikti mano lukesčius...
Dabartinis darželis iš dalies atitinka, dėl sveiko gyvenimo būdo skiepijimo vaikams, bet požiūris į vaiką maždaug kaip ir visur...

2 manau nieks purvo čia nepila, tiesiog išsakome nuomonę. Aplamai grupėse negali būti 25 vaikų, jau tai yra rodyklis ir sos signalas... Lopš. gali būti 12, veliau 18 max 20.

3 Dėl riekimo tai nesuprantu kaip aplamai galima riekt ant svetimo vaiko, nesvarbu už reikalą ar be reikalo. Manau pakanka griežto žvilgsnio arba žodžio, o jei negali suvaldyti vaikų tai ir nereikia dirbti tokio darbo.




Na,pasigincysiu-nes visiskai esi neteisi, o uzgaidi mama ir nieko nezinai apie vaiku auklejima.Ir saukti ir rekti galima, jei reikia!!!! Nes kitaip ,,snarglius,, pasijaus virsesnis uz aukletoja ir tada oj oj oj.....visko bus, o po kiek laiko ir su mama taip elgsis.Kol tevai neiskiepys vaikams, kad aukletoja grupeje yra VISKAS ir nelaikys aukletojos atoritetu savo vaikams, taip ir vaikai elgsis, aukletoja jam bus niekas, tad aukletoju darbas sutiek vaiku yra KARZYGISKAS, as niekad nedirbciau tokio darbo,neivertina uz darzeli mokate ,,centus,, prie sitokio pabrangimo, vaiaki pavalge, pamiegoje, o jus dar ieskote siknose kirminu, ar ne per daug reikalaujate nieko nemokedamos uz paslaugas???????
Papildyta:
QUOTE(noanoa @ 2007 06 21, 20:46)



Niekada nebus kokybisko darbo su 20-25vaikais, jei norite ugdymo ir dar jo kokybes maksimumas gali buti 10 vaiku grupeje, tada nebus ir saukimo ar rekimo.
O dabar yra tik darzeliai, kur vaikai sugrusti i grupes, o aukletoja kaip prievaizdas, nes kitaip ir buti negali, o isvedus i lauka, pabandyk suziureti tiek vaiku, kai dar darzelio kieme kas nori, tas vaiksto.Ten turetu buti pasaliniams isvis draudziama i teritorija koja ikelti.
Atsakyti
MIELOS MAMYTES, ar su jumis viskas gerai? Sunku skaityti jusu pasakas:((( schmoll.gif Dauguma is jusu jaunos, as suprantu, bet man jusu gaila. Ar jus be darzelio pragyventumet??? Kodel niekas neparaso gero zodzio apie aukletoju darba??? As netikiu, kad visos aukletojos blogos!!! Reikia ismokti ziureti tiesai i akys. Kai negali pats isaukleti savo vaiko - lengviausias budas apkaltinti kitus, pvz. aukl. Bet jeigu jums rytoj pranes, kad darzeliai dirba ir sestadieniais, ir sekmadieniais iki 21.00, tai jus beveik visos labai apsidziaugtumet. VALIO! Koks skirtumas, kad aukletojos blogos, mums laisve! Vaikus vazam i darzeli! AR ne taip? Taip, taip, taip... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 06 22, 22:55)
MIELOS MAMYTES, ar su jumis viskas gerai? Sunku skaityti jusu  pasakas:(((  schmoll.gif Dauguma is jusu jaunos, as suprantu, bet man jusu gaila. Ar jus be darzelio pragyventumet??? Kodel niekas neparaso gero zodzio apie aukletoju darba??? As netikiu, kad visos aukletojos blogos!!! Reikia ismokti ziureti tiesai i akys. Kai negali pats isaukleti savo vaiko - lengviausias budas apkaltinti kitus, pvz. aukl. Bet jeigu jums rytoj pranes, kad darzeliai dirba ir sestadieniais, ir sekmadieniais iki 21.00, tai jus beveik visos labai apsidziaugtumet. VALIO! Koks skirtumas, kad aukletojos blogos, mums laisve! Vaikus vazam i darzeli! AR ne taip? Taip, taip, taip... verysad.gif

[B]sutinku ir pritariu!!!!!!!!!!!![/ buna ir tokiu kad neskuba pasiimti vaika ,pamirsta kad ta reikia daryti . schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karl: 25 birželio 2007 - 19:30