Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(austra @ 2007 05 31, 08:23)
As sutinku, kad darzelis geras. Bet apie tai galiu spresti tik is dabartiniu vaiko aukletoju, kuriu darbu, rupesciu vaikais ir demesiu jiems tikrai tiek as, tiek mano dukryte esam patenkintos (Net siek tiek gaila, kad manoji pereina i darzelinuku grupe, o aukletojos lieka su lopselinukais) . Ir manau, kad normalu, jog tiek as, tiek kitos mamos nerimauja, kai vaikas pereina i kita grupe ir pas kitas aukletojas.


Pritariu. O gal is tiesu cia ispustas burbulas. Gal normalios aukletojos bus, paziuresim. Kiekviena motina jaudinasi ir vaikui stresas, kai pereina i kita grupe.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 05 31, 11:16)
Pritariu. O gal is tiesu cia ispustas burbulas. Gal normalios aukletojos bus, paziuresim. Kiekviena motina jaudinasi ir vaikui stresas, kai pereina i kita grupe.


Tikiu , kad kiekvienai mamai del savo leliuko sirdele skauda, bet patikekit - darzelis kaip darzelis, niekuo jis nuo kitu nesiskiria. Zinau daug aukiletoju, ir daug darzeliu esu aplankius - tai net galiu pasakyti, kad Karuseles patinka labiausiai, grupes ispuostos, yra ivairus kampeliai grupese su atskirom tematikom, aukletojos irgi mieli zmones.

Cia kazkas minejo, kad daug aukletoju jau senyvo amziaus ir tai blogai. Mielosios, pamastykit, ka snekat, jus manot kokiai studijas baigusiai ir net savo vaiku dar neturinciai mergickai labai jusu vaikai rupetu? O kad dirba moterys jau savo vaikus isauginusios ir net anukus turincios, tai tik dziaugtis reikia, kad zmones jau patirties turi tiek.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 05 31, 15:12)

Cia kazkas minejo, kad daug aukletoju jau senyvo amziaus ir tai blogai. Mielosios, pamastykit, ka snekat, jus manot kokiai studijas baigusiai ir net savo vaiku dar neturinciai mergickai labai jusu vaikai rupetu? O kad dirba moterys jau savo vaikus isauginusios ir net anukus turincios, tai tik dziaugtis reikia, kad zmones jau patirties turi tiek.



As tai neturiu nieko pries vyresnes aukletojas, jos be abejo turi daugiau patirties, bet jaunesnes aukletojos galbut turi daugiau entuziazmo. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 05 31, 15:30)
As tai neturiu nieko pries vyresnes aukletojas, jos be abejo turi daugiau patirties, bet jaunesnes aukletojos galbut turi daugiau entuziazmo. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Cia turbut nuo zmogaus priklauso... Kiek girdejau apie studentes, ateinacias i praktika darzelyje, tai valandos issedet negali, skuodzia namo biggrin.gif as asmeniskai grupeje galiu isbut 15 min, paskui pradeda galva skaudet nuo sitokio triuksmo doh.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad geriau vyresnes aukletojos, negu jaunos tik mokslus baigusios
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 05 31, 15:23)
As irgi manau, kad geriau vyresnes aukletojos, negu jaunos tik mokslus baigusios


Mano sūnaus grupėje viena auklėtoja jauna , kita jau pagyvenusi. Šiaip vaikas gerai sutaria su abiem, kai paklausi kuri labiau patinka, kažkurios vienos niekad neišskiria. Bet pati pastebiu, kad jaunesnioji daugiau su vaikais užsiima, daugiau idėjų turi, labiau pakanti judriems vaikams. O vyresnioji pyksta ant lakstančių, daugiau bėgioti mėgstančių vaikų, mieliau sėdi grupėje, nei išveda juos į lauką, jaučiasi kad pavargsta greičiau nuo vaikučių, kurių labai daug grupėse unsure.gif Bet ir ją vaikai myli tongue.gif . Amžius tikrai nėra rodiklis, svarbu kad mylėtų vaikus biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Buba,2005 04 03, 18:03]
Gal kas gali papasakot apie darželį Karuselės. norėjau ten užrašyti vaiką nuo rudens, bet girdėjau labai įvairių atsiliepimų. parašykit kas žinot:kokios ten auklėtojos, ar gerai prižiūrimi vaikai, kokia vedėja?
[/quote


Si darzeli lanke mano 3 waikai.labai maloni direktore o aukletojos labai rupestingos ir mielos.
Atsakyti
[quote=karl,2007 06 05, 08:08]
[quote=Buba,2005 04 03, 18:03]
Gal kas gali papasakot apie darželį Karuselės. norėjau ten užrašyti vaiką nuo rudens, bet girdėjau labai įvairių atsiliepimų. parašykit kas žinot:kokios ten auklėtojos, ar gerai prižiūrimi vaikai, kokia vedėja?
[/quote
Si darzeli lanke mano 3 waikai.labai maloni direktore o aukletojos labai rupestingos ir mielos.
[/quote]

cool.gif taip su auklėtojom mums pasisekė mirksiukas.gif , mes jau baigėm antrus metus šiam daržely mirksiukas.gif thumbup.gif vasarą truputi pailsės, ir toliau lankys šį darželį.
Atsakyti
Direktore tai labai faina, visalaik pasiruosusi padet, issiaiskint, jei kas negerai.
Aukletojos, su kuriom bent jau susiduriau, kurios priziuri mano vaikus, irgi labai geros, mums pasiseke. Bet dabar mazius is lopselio pereis i grupe, tai net vietos nerandu sau, neisivaizduoju, pas kokias aukletojas papuls. Nes, girdejau, yra ir fruktu ten.
Atsakyti
FRUKTU YRA VISUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAS NESPEJO Į DARŽELI TAS JAU PAVELAVO
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Gal zinote ar jau yra kokiu ziniu del priimtu vaikuciu (3 m.) ?
Gal jau kokie sarasai yra ka priims? aciuks.gif
Atsakyti
Tai pasiskambinti reikia, arba nueiti. Manau, kad sarasai tikrai turi buti, tik gal dar i grupes nesuskirstyta.
Atsakyti