Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Nataliukė @ 2007 05 14, 14:52)
Sveikos mamos. Pamaniau, kad mano nuomonė irgi kam nors bus įdomi. Gyvename šalia abėju darželių, Vandenio ir Karusėles... Einame pasivaikščiuoti į abėjų kiemus. Kadangi tema apie Karuselę tai ir parašisiu apie ją...

Mano mažiui 3m, greitai eis į darželį Šeškinėj, bet kadangi tas darželis šalia, pamaniau, kad reikia pagalvoti apie jį, bet perskačiusi čia tiek daug įvairių nuomonių + savo pačios nuomonė apžiūrėjus aplinką + įntuicija =  schmoll.gif

Kiemas išties skurdus, nors ir gana tvarkingas, bet labai daug pavoingų vietų, kur mažas vaikas gali susižaloti būdamas neatsargus. Galia kiemo užuodžiau šlapimo kvapą, taip ir nesupratau iš kur sklinda, bet įtariau, kad gal šlapinasi kas tenai, nes tikrai kvapas buvo.... Dėl vaikų lauke, tai irgi retai tenka pamatyti... Ir aplamai kaip jau kažkas rašė vaizdelis adbaidantis... unsure.gif

Vesčiau tik tuo atvėju jei neturėčiau kitos išeitės. O mačiau daug darželių. Apvažiavau 7 kol radau Artūrui tai ko reikia. smile.gif

Mes ir daznai pro Karusele einam,bet nepatinka ji mums,mes irgi i Seskines Paparti eisim,o Jus i koki?Gal netycia i ta pati.Tik toloka.
Atsakyti
zmogus gariai atrodantis ne visada buna geras!!!! g.gif
Atsakyti
As tai kazkaip nesureiksminu darzelio aplinkos, nes man atrodo, kad svarbiausia geros aukletojos, prieziura ir vaiko uzimtumas bei sugebejimas sudominti. Maniske lanko lopseli, kuriuo ir ji, ir mes tikrai patenkinti, o nuo rudens pereis i darzelio grupe. Dabar ji mielai eina i darzeli, tai truputeli baisoka del rudens, nes bus kitos aukletojos ( na tikiuosi, kad nepapuls pacios blogiausios) ir kiti vaikai. Tikiuosi, kad mazoji sugebes rasti su jais bendra kalba.
Atsakyti
Gal kas zino, kokia grupe is lopselio paims 3-metinukus? oi, jaucia mano sirdele, kad tai bus piene. Tada issipildys baisiausia, kas tik galejo nutikt. Ten ta seimininkele rekia ir rekia, mano vaikas ir taip bijo svetimu, o cia jei dar reks ant vaiku pastoviai. Nzn, gal reik ieskot kt darzelio. Ar bandyt vest ir ziuret, jei kas blogai, imtis priemoniu. juk yra kazkokios instancijos, kurios atsakingos uz si reikala.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 05 27, 09:53)
Gal kas zino, kokia grupe is lopselio paims 3-metinukus? oi, jaucia mano sirdele, kad tai bus piene. Tada issipildys baisiausia, kas tik galejo nutikt. Ten ta seimininkele rekia ir rekia, mano vaikas ir taip bijo svetimu, o cia jei dar reks ant vaiku pastoviai. Nzn, gal reik ieskot kt darzelio. Ar bandyt vest ir ziuret, jei kas blogai, imtis priemoniu. juk yra kazkokios instancijos, kurios  atsakingos uz si reikala.


Mano dukra isrgi trimetinuke, tai bent lietuviu vaiku grupe tai ir bus piene, bent man taip sake. Bet kaip minejo, tai lyg ir aukletojos bus kitos nei anksciau buvo Pienej. Pabandysiu siandien darzelio direktorei paskambinti ir issiaiskinti.
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 05 29, 09:23)
Mano dukra isrgi trimetinuke, tai bent lietuviu vaiku grupe tai ir bus piene, bent man taip sake. Bet kaip minejo, tai lyg ir aukletojos bus kitos nei anksciau buvo Pienej. Pabandysiu siandien darzelio direktorei paskambinti ir issiaiskinti.


O tau Pienės auklėtojas kur dės? bandys į kitas grupes įkišt blink.gif ? Kai turėsit informacijos šia tema būtinai parašykit .
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 05 29, 11:09)
O tau Pienės auklėtojas kur dės? bandys į kitas grupes įkišt  blink.gif ? Kai turėsit informacijos šia tema būtinai parašykit  .


Skambinau direktorei, tai trimecius lietuvius vaikus, bent jau is Pagranduko grupes, zada kelt i Uogele. Ir ta grupele, kaip supratau, bus ne misri, o lietuviska. Na bet direktore sake, jog viska pasakys aukletojos, tai turbut ju reikia klausti, nors praejusia savaite, tai jos pacios dar nieko nezinojo.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 05 27, 10:53)
Gal kas zino, kokia grupe is lopselio paims 3-metinukus? oi, jaucia mano sirdele, kad tai bus piene. Tada issipildys baisiausia, kas tik galejo nutikt. Ten ta seimininkele rekia ir rekia, mano vaikas ir taip bijo svetimu, o cia jei dar reks ant vaiku pastoviai. Nzn, gal reik ieskot kt darzelio. Ar bandyt vest ir ziuret, jei kas blogai, imtis priemoniu. juk yra kazkokios instancijos, kurios  atsakingos uz si reikala.


Mamkos baikit rasyti nesamones!!!!Darzelis ir kollektiwas GERAS!O jus ka nesaukiat ant savo vaiko?o jeigu grupeje 20-25 waikai ir puse ju labai islepintu ir net tevu yra tokiu daug!
blink.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu cia reiskiamu nepasitenkinimu - taigi mamos, yra privatus darzeliai, kur grupese po 10 ar net maziau vaiku, sumokesit i menesi virs 1000 Lt, ir vaikas gaus tiek demesio ir rupescio, kad net pamirs, kas yra tevai biggrin.gif Ir jums bus gerai (ant vaiko niekas balso nepakels), ir vaikui bus gerai - po keliu menesiu bus taip islepintas tokiam darzelyje, kad tevus siuntines i kaire ir i desine lotuliukas.gif

pries pildami purva ant darzeliu, pamastykit apie tai, kaip lengva yra suziureti 25 pyplius, kai kiekvienas is ju vienu metu apie kazka sneka, ar saukianciu tonu kviecia kazka is kito grupes galo - namie su vienu vaiku nesusitvarkot, o cia tokiam triuksme isivazduojat, kad aukletojos yra kazkokie robotai. Net jei ir girdejot aukletoja rekiancia, tai visu pirma isitikinkit, ar tikrai uz nieka rekiama ant vaiko, gal tiesiog per didziuli 25 vaiku klegesi aukletoja bando kazka pasakyti vaikams biggrin.gif
Atsakyti
pritariu,jei tik kam nepatinka,ieskokit kitur:)arba mokekit nemazus pinigus ir eikit i privacius,o cia palikit laisvas vietas
Atsakyti
[COLOR=red]privatus darželis "DUZGINELIS" L.Giros g.-siaubas. "labai gera vieta, priežiuras ir pinigai"
visi nori pagerintti žmoniją, tik niekas nepradeda nuo savęs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 05 30, 20:14)
Mamkos baikit rasyti nesamones!!!!Darzelis ir kollektiwas GERAS!O jus ka nesaukiat ant savo vaiko?o jeigu grupeje 20-25 waikai ir puse ju labai islepintu ir net tevu yra tokiu daug!
blink.gif


As sutinku, kad darzelis geras. Bet apie tai galiu spresti tik is dabartiniu vaiko aukletoju, kuriu darbu, rupesciu vaikais ir demesiu jiems tikrai tiek as, tiek mano dukryte esam patenkintos (Net siek tiek gaila, kad manoji pereina i darzelinuku grupe, o aukletojos lieka su lopselinukais) . Ir manau, kad normalu, jog tiek as, tiek kitos mamos nerimauja, kai vaikas pereina i kita grupe ir pas kitas aukletojas.
Atsakyti