Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

sveikos
aciu uz pasisakymus 4u.gif tikiuos ir mano dukrytei jos patiks,bandysim nuo rudens eiti
o ramunes aukletojos,tevelai jus nenorit pasisakyt 4u.gif
aciu butu dar karta
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 19, 14:34)
sveikos
aciu uz pasisakymus 4u.gif tikiuos ir mano dukrytei jos patiks,bandysim nuo rudens eiti
o ramunes aukletojos,tevelai jus nenorit pasisakyt 4u.gif
aciu butu dar karta

Ramunes aukletojos irgi labai geros. VAikai ir teveliai visada sulaukia ju demesio. MANo sunus labai greitai priprato grupeje ir dabar megsta eiti i lopseli.
Atsakyti
QUOTE(Nuodeminga @ 2008 05 15, 00:49)
4u.gif Taip,gyvenkime draugiskai! mirksiukas.gif Taip ,medaliukai labai grazus,girdejau,kad labai daug eilerasciu vaikai sake mirksiukas.gif ,"Uogeliukai", o jus pacios  mamos  ismokinote savo vaikelius? Smalsumas! mirksiukas.gif Suintrigavote,o kodel klausiate apie sia aukletoja ? g.gif



Auklėtojos pačios mokino vaikus eilėraštukų 4u.gif . Aš bandžiau saviškio išklausti kokį eilėraštuką išmoko, tai nedeklamavo irnesakyk.gif , sakė auklėtoja neleido lotuliukas.gif O per mamyčių dieną net nustebau, kad moka, ir dar tokius netrumpus mirksiukas.gif Tik nedrąsiai, turbūt gėdinosi, juk tiek daug mamyčių buvo irnesakyk.gif Ir visos tik blyksi su fotoaparatais hihihi.gif photo.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 05 20, 15:13)
Auklėtojos pačios mokino vaikus eilėraštukų  4u.gif . Aš bandžiau saviškio išklausti kokį eilėraštuką išmoko, tai nedeklamavo irnesakyk.gif , sakė auklėtoja neleido lotuliukas.gif O per mamyčių dieną net nustebau, kad moka, ir dar tokius netrumpus mirksiukas.gif Tik nedrąsiai, turbūt gėdinosi, juk tiek daug mamyčių buvo irnesakyk.gif Ir visos tik blyksi su fotoaparatais hihihi.gif  photo.gif

as kaip laukiu, kada maniskis pirma eilerastuka padeklamuos ax.gif
dabar jau jauciasi, kad kai grizta is lopselio, bando dainuoti kazkokias daineles... suprantu tik zodi "peleeda" arba "Voova" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 05 21, 12:23)
as kaip laukiu, kada maniskis pirma eilerastuka padeklamuos  ax.gif
dabar jau jauciasi, kad kai grizta is lopselio, bando dainuoti kazkokias daineles... suprantu tik zodi "peleeda" arba "Voova"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oi greitai ateis tas laikas irnesakyk.gif , aš net apsižliumbiau iš laimės pirmą kartą kai išgirdau wub.gif blush2.gif Jie vieni iš kitų vaikučiai daug ko pasimoko, ir auklėtojos tikrai labai daug darbo įdeda 4u.gif Aš visada sakiau ir sakysiu, kad darželis vaikui yra labai reikalingas ir naudingas ok.gif Iš samdomos auklės vaikas tiek nepasisemia savarankiškumo, darbo grupėse, disciplinos ir t.t. pioneers.gif
Nu ne man čia aiškinti, ania? irnesakyk.gif - profesija mano visai kitokia, aš tiesiog pagal savo vaiką sprendžiu ax.gif
Atsakyti
Pilnai su Jumis sutinku!!! thumbup.gif
Arteja vasara, idomu, ka darys musu angeliukai? Girdejau, kad grupes bus sujungtos, kiekvienoje grupeje bus po 30 vaikuciu g.gif Kaip aukletoja sugebes priziureti tiek vaiku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2008 05 22, 07:53)
Pilnai su Jumis sutinku!!!  thumbup.gif
Arteja vasara, idomu, ka darys musu angeliukai? Girdejau, kad grupes bus sujungtos, kiekvienoje grupeje bus po 30 vaikuciu  g.gif Kaip aukletoja sugebes priziureti tiek vaiku?  g.gif

vasara ne visi eina... uztai aukletojos klause, ar eisime vasara?.. MEs tai eisim, tik pora savaiciu maizus atostogaus pas mociute.
MAnau susitvarkys, nes didziaja dali dienos praleis lauke. Tikekimes, oras bus geras.
Atsakyti
o sakykit ramunes aukletojos kalba lietuviskai?nes girdejau kad nelabai,man tai niekis as moku rusiskai susisnekesiu su jom o vaikai gal susikalba,jei gi dar mazi ir visom kalbom turbut moka 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip nors jau vasarą pakentėsim ax.gif Kaip gi kitaip auklėtojom paatostogauti? mastau.gif Mes taip pat vasaros didesnę dalį nevesime vaiko į darželį, tai va kitiems bus lengiau ax.gif Po to mes ateisim - kiti eis atostogauti, kaip nors ir išgyvensime vasarėlę rolleyes.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 22, 11:07)
o sakykit ramunes aukletojos kalba lietuviskai?nes girdejau kad nelabai,man tai niekis as moku rusiskai susisnekesiu su jom o vaikai gal susikalba,jei gi dar mazi ir visom kalbom turbut moka 4u.gif

irnesakyk.gif irnesakyk.gif susisnekam...
Tevam manau nera problemos ir rusiskai. As kalbu visaip-kartais rusiskai, kartais lietuviskai. O vaikai irgi susisneka. MAniskis gal kiek veliau pramuse ant kalbos, bet zino ir rusisku zodziu, o tai manau tik pliusas...
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 22, 12:07)
o sakykit ramunes aukletojos kalba lietuviskai?nes girdejau kad nelabai,man tai niekis as moku rusiskai susisnekesiu su jom o vaikai gal susikalba,jei gi dar mazi ir visom kalbom turbut moka 4u.gif

4u.gif Turetu kalbeti lietuviskai ir rusiskai mirksiukas.gif ,bet girdejau nelabai moka blush2.gif ,nes ten pakliuna ir lietuviukai,ir rusiukai mirksiukas.gif Tai kaip dveju,ar net ju neturinciam vaikuciui suprasti ka jos ten kalba g.gif Toks mazas vaikas turetu girdeti savo gimtaja kalba mirksiukas.gif ,o paskui jau mokintis rusiskai mirksiukas.gif Na ,bet ka cia padarysi kai nera tiek darzeliu kiek reikia,musu juk "proto" vyrai apie tai net nemasto schmoll.gif blush2.gif Nebent direktore sumastytu atidaryti lietuviska grupe, manau atsirastu daug norinciu mirksiukas.gif Bet kazin ar nuo jos vienos si problema priklauso g.gif ,manau,kad ne mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinu visus vaikucius 4u.gif

4u.gif Tavo vaikiškas mažas pasaulis
4u.gif Dar apgaubtas stebuklų skraiste.
4u.gif Ir veidukas švyti kaip saulė,
4u.gif Kai miegodamas šypsais sapne.
4u.gif Tu tyra ir trapi asmenybė,
4u.gif Dar nei melo, klastos nežinai.
4u.gif Tavo vaikiškas mažas pasaulis
4u.gif Tegul būna ilgai dar ilgai.
Atsakyti