Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Erika-amerika @ 2008 05 14, 08:44)
Va, pasigrožėkime mūsų uogelėmis 4u.gif
Mamyčių šventė "Karuselėje"


nu grazu bigsmile.gif
maniskis tik i viena foto papuoles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 14 gegužės 2008 - 13:14
Jei aš galėčiau iš naujo auginti savo vaiką...
Pirštus daugiau naudočiau piešimui, o ne rodymui kas ne taip.
Sakyčiau mažiau pastabų, daugiau paaiškinčiau.
Žiūrėčiau ne į laikrodį, o į akis...
Rūpinčiausi žinoti mažiau ir norėčiau daugiau rūpintis.
Dažniau apsikabinčiau ir skraidinčiau aitvarus.
Nevaidinčiau rimto, o rimtai žaisčiau.
Daugiau po pievas lakstyčiau ir į žvaigždes žiūrėčiau.
Vaiką dažniau paimčiau ant rankų ir mažiau tampyčiau.
Rečiau būčiau nepalenkiamas ir daug dažniau pritarčiau.
Mažiau rodyčiau meilės jėgai, o daugiau meilės jėgą.
Atsakyti
sveikos
gal kas turit informacijos apie busima lopseline grupe?galvoju savo mergele nuo rudens leist i lopseline grupe,jai bus 2,2
gal zonot kuri grupe,kokios aukletojos?mano dickiai jau baige si darzeli,trecia vaika irgi patikesiu jo aukletojom
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 14, 14:09)
sveikos
gal kas turit informacijos apie busima lopseline grupe?galvoju savo mergele nuo rudens leist i lopseline grupe,jai bus 2,2
gal zonot kuri grupe,kokios aukletojos?mano dickiai jau baige si darzeli,trecia vaika irgi patikesiu jo aukletojom


As net negirdejau, kad yra logopedine grupe g.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2008 05 14, 16:05)
As net negirdejau, kad yra logopedine grupe g.gif

tai kad Vincia raso apie lopseline grupe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 05 14, 10:38)
Pažiurejau nuotraukas biggrin.gif Medaliukai labai gražus , o kai tai padaro tavo vaikas tai dar maloniau  thumbup.gif Kaip supratau jūsų viena iš aukletoju Alma?

4u.gif Taip,gyvenkime draugiskai! mirksiukas.gif Taip ,medaliukai labai grazus,girdejau,kad labai daug eilerasciu vaikai sake mirksiukas.gif ,"Uogeliukai", o jus pacios mamos ismokinote savo vaikelius? Smalsumas! mirksiukas.gif Suintrigavote,o kodel klausiate apie sia aukletoja ? g.gif
Atsakyti
labas rytelis
alio,kur mamos kurios ruosiates leisti vaikucius i lopseli?arba jau leidziate.kokios nuotaikos grupese,kaip aukletojos?labai smalsu,gal kas zinot kokia info,dalinkites
aisku reiktu nueit i darzeli ir paciai pazuret,bet labai laukiu nesalisku nuomoniu pasisakymu
aciu
geros dienos
Atsakyti
QUOTE(Pirania @ 2008 05 14, 15:35)
tai kad Vincia raso apie lopseline grupe biggrin.gif


doh.gif visai skaityt nemoku smile.gif
mano maziukas vaiksciojo i "Pagranduka"(lopseline grupe), tai buvau labai pantenkinta aukletojomis. Dar ir dabar susitinkam, pakalbam. Del kitos grupes tai nezinau.
Atsakyti
laba
viena aukletoja elvyra,taip?kitos tai vardo nezinau,o kaip su sirgimais buvo ar ne labai sirgo vaikas kia pradejo lankyt lopseli?
ar jau be pamperso budavo?o gerdavo is buteliuko ?viskas labai smalsu tai klausineju tokiu klausimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 17, 14:11)
laba
viena aukletoja elvyra,taip?kitos tai vardo nezinau,o kaip su sirgimais buvo ar ne labai sirgo vaikas kia pradejo lankyt lopseli?
ar jau be pamperso budavo?o gerdavo is buteliuko ?viskas labai smalsu tai klausineju tokiu klausimu smile.gif


Taip, Elvyra ir Lena. Man tai jos super thumbup.gif
As saviski atidaviau 2m.4men, tai jau be pamperso buvo. o siaip maziukai tai su pampersais buna, vienas dar ir su soske vaiksciojo.
Siaip maziukai ziuredami i didesnius greiciau ismoksta ir ant puoduko prasytis, ir valgyt patys.
Kiek dabartines musu aukletojos sake, kad is Pagranduko vaikai buvo geriau paruosti grupei, savarankiskesni, nei is Ramuneles. Tai labai dziaugiuosi, kad maniskiui pasirinkau Pagranduka.

o del sirgimu, tai priklauso nuo vaikelio imuniteto. Is pradziu visi serga. As kai dar nedirbau pradzioj, tai tik slogele ar kosuliukas, iskart imdavausi gydyti, tai rimtesniu ligu neturejom. o siaip, kad ir kiek aukletojos praso nevest serganciu vaiku, bet teveliai vis tiek veda. tai ir greit apsikrecia kiti vaikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 17 gegužės 2008 - 15:36
[quote=incia,2008 05 17, 16:33]
Taip, Elvyra ir Lena. Man tai jos super thumbup.gif
As saviski atidaviau 2m.4men, tai jau be pamperso buvo. o siaip maziukai tai su pampersais buna, vienas dar ir su soske vaiksciojo.
Siaip maziukai ziuredami i didesnius greiciau ismoksta ir ant puoduko prasytis, ir valgyt patys.
Kiek dabartines musu aukletojos sake, kad is Pagranduko vaikai buvo geriau paruosti grupei, savarankiskesni, nei is Ramuneles. Tai labai dziaugiuosi, kad maniskiui pasirinkau Pagranduka.

4u.gif Taip,sios grupes aukletojos tikrai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuodeminga: 19 gegužės 2008 - 00:10
[quote=Nuodeminga,2008 05 19, 01:04]
[quote=incia,2008 05 17, 16:33]
Taip, Elvyra ir Lena. Man tai jos super thumbup.gif
As saviski atidaviau 2m.4men, tai jau be pamperso buvo. o siaip maziukai tai su pampersais buna, vienas dar ir su soske vaiksciojo.
Siaip maziukai ziuredami i didesnius greiciau ismoksta ir ant puoduko prasytis, ir valgyt patys.
Kiek dabartines musu aukletojos sake, kad is Pagranduko vaikai buvo geriau paruosti grupei, savarankiskesni, nei is Ramuneles. Tai labai dziaugiuosi, kad maniskiui pasirinkau Pagranduka.

4u.gif Taip,sios grupes aukletojos tikrai thumbup.gif mirksiukas.gif
[/quote]

Mano dukryte irgi lanke "Pagranduka", tai aukletojos tikrai geros.
Atsakyti