Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

[quote=Ksėna,2008 05 11, 22:07]
. Į pvz.Vandenį net nebandik, mano gera pažistoma tenai dirba tai pačios jaunesne dukra negali darželio lankyti,nėra vietų.



4u.gif Na visiska nesamone,kad savu darbuotoju vaiku neprima g.gif , kazkaip nesitiki schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Nuodeminga,2008 05 12, 00:27]
[quote=Ksėna,2008 05 11, 22:07]
. Į pvz.Vandenį net nebandik, mano gera pažistoma tenai dirba tai pačios jaunesne dukra negali darželio lankyti,nėra vietų.

4u.gif Na visiska nesamone,kad savu darbuotoju vaiku neprima g.gif , kazkaip nesitiki schmoll.gif
[/quote]
Labas Nuodeminga. Jai rašau reišia žinau. Gal kam ir patinka rašyti nesamoniu, bet galiu jus nusivilti, tai TIESA. O jus tikriausiai nelabai žinote kokia šio metų situacija darželiose, jai žinotumet nerašytum savo nesamones. schmoll.gif O jai mamyte prašo patarimo tai reikia žmogui parašyti kaip yra, o jai pasiseks tikrai labai būtu džiugu. Gal aš ko nežinau g.gif tai prašau rašykit. Geros dienos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 12 gegužės 2008 - 10:05
4u.gif Na pasiziurejus i tavo rasliava,kuri visai neprimena lietuviu kalbos,tai neatrodo,kad tu viska mokanti ir zinanti g.gif ,nors deja,save tokia laikai blush2.gif O del savo geros pazistamos,kurios vaiko nepriima i darzeli,nors pati ten dirba,tai matyt labai prisidirbusi ar uzmynusi direktorei ant nuospaudos,nes jei butu normalus santykiai,tai savos darbuotojos tikrai priimtu vaika,tai manau patvirtintu daugelis mirksiukas.gif / KSENAI/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEFRITAS: 12 gegužės 2008 - 22:07
QUOTE(NEFRITAS @ 2008 05 13, 00:05)
4u.gif Na pasiziurejus i tavo rasliava,kuri  visai neprimena lietuviu kalbos,tai neatrodo,kad tu  viska mokanti ir zinanti g.gif ,nors deja,save tokia laikai blush2.gif O del savo  geros pazistamos,kurios vaiko nepriima i darzeli,nors pati ten dirba,tai matyt labai prisidirbusi ar uzmynusi direktorei ant nuospaudos,nes jei butu normalus santykiai,tai savos darbuotojos tikrai priimtu vaika,tai  manau patvirtintu daugelis mirksiukas.gif / KSENAI/

nesamone prie ko cia santikiai su direktore ir vaikas? schmoll.gif
aisko situacija raione - kosmaras!
bet direktre nekalta kad nestato darzeliu ir yra grupes normos
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2008 05 12, 23:05)
4u.gif Na pasiziurejus i tavo rasliava,kuri  visai neprimena lietuviu kalbos,tai neatrodo,kad tu  viska mokanti ir zinanti g.gif ,nors deja,save tokia laikai blush2.gif O del savo  geros pazistamos,kurios vaiko nepriima i darzeli,nors pati ten dirba,tai matyt labai prisidirbusi ar uzmynusi direktorei ant nuospaudos,nes jei butu normalus santykiai,tai savos darbuotojos tikrai priimtu vaika,tai  manau patvirtintu daugelis mirksiukas.gif / KSENAI/

Truksta žodžiu doh.gif nekada negalėjau pagalvoti kad yra tokiu piktu mamyčių. Man čia labai kvepe nacionalizmu blink.gif . Taip, esu nelietuve, bet tai nereiškia kad neraštiška ir mažai žinančia. Labai norečiau kad argumentotumet kur parašiau kad mama nežinanti ir nemokanti.??? Suteikiau informacija, o prie ko čia kitas žinias? Aš jus neižeidžiau, o jus mane net labai. g.gif Supermamu forume rašo ne tik lietuves ,bet ir kitų tautybiu mamos. Norečiau pažiurėti jūsų rašyba kitokia kalba? Reikia sveikinti tokias mamytes kurios stengėsi rašyti ir kalbėti lietuviškai nors nėra lietuves. O jus savo tokiais ižeidimais visa nora stengtis atbadote. Bet rašysiu taip kaip moku ir manau tobulintis galima visada.
Dar norejau pridurti kad jus tokias nesamones rašot, kad ir kaip gražiai ir "raštiškai" jos parašytos doh.gif Viskas, daugiau net neatsakynėsiu ir ignorosiu jūsu žinutes, manau tai bus labai protinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 13 gegužės 2008 - 10:19
QUOTE(Ksėna @ 2008 05 13, 11:10)
Truksta žodžiu doh.gif nekada negalėjau pagalvoti kad yra tokiu piktu mamyčių. Man čia labai kvepe nacionalizmu blink.gif . Taip, esu nelietuve, bet tai nereiškia kad neraštiška ir mažai žinančia. Labai norečiau kad argumentotumet kur  parašiau kad mama nežinanti ir nemokanti.??? Suteikiau informacija, o prie ko čia kitas žinias?  Aš jus neižeidžiau, o jus mane net labai. g.gif Supermamu forume rašo ne tik lietuves ,bet ir kitų tautybiu mamos. Norečiau pažiurėti jūsų rašyba kitokia kalba? Reikia sveikinti tokias mamytes kurios stengėsi rašyti ir kalbėti lietuviškai nors nėra lietuves. O jus savo tokiais ižeidimais visa nora stengtis atbadote. Bet rašysiu taip kaip moku ir manau tobulintis galima visada.
Dar norejau pridurti kad jus tokias nesamones rašot, kad ir kaip gražiai ir "raštiškai"  jos parašytos doh.gif Viskas, daugiau net neatsakynėsiu ir ignorosiu jūsu žinutes, manau tai bus labai protinga.

Ksena, nesinervink mirksiukas.gif man pvz. netrukdo tavo rasyba.

noriu paklaust, kaip geriau pasiteiraut ar mes patenkam i darzeli - skambint ar geriau nueit pas direktore?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pirania: 13 gegužės 2008 - 12:24
Geriau turbut nueiti pas direktore, bet labai labai abejoju, kad priims. Darzeliai katastrofiskai perpildyti. Nebent paziurekit rusiskuose darzeliuose, ten lengviau papulti.
Atsakyti
QUOTE(Pirania @ 2008 05 13, 13:18)
Ksena, nesinervink mirksiukas.gif man pvz. netrukdo tavo rasyba.

noriu paklaust, kaip geriau pasiteiraut ar mes patenkam i darzeli - skambint ar geriau nueit pas direktore?

Labas Pirania. Aš jau nesinervinu mirksiukas.gif Gali paskambinti ,bet į pvz. Karuselės užeik ir užrašyk vaiką, direktore užrašo ir duoda savo vizitinė kortele ,parašo eilės numeriuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 13 gegužės 2008 - 20:49
[/URL]Mamytės, baikim pyktis, gyvenkime draugiškai mirksiukas.gif

Juk mūsų vaikučiai draugauja, tai draugaukime ir mes wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 14 gegužės 2008 - 07:52
Va, pasigrožėkime mūsų uogelėmis 4u.gif


Mamyčių šventė "Karuselėje"
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 05 14, 08:33)
[/URL]Mamytės, baikim pyktis, gyvenkime draugiškai mirksiukas.gif

Juk mūsų vaikučiai draugauja, tai draugaukime ir mes wub.gif

Pilnai sutinku drinks_cheers.gif Reikia draugauti , tik gaila kad nevisos to nori doh.gif Nevisada išeina ramiai reaguoti į tokias negražius žodžius kurios visai netinka prie mūsų forumo.
Pažiurejau nuotraukas biggrin.gif Medaliukai labai gražus , o kai tai padaro tavo vaikas tai dar maloniau thumbup.gif Kaip supratau jūsų viena iš aukletoju Alma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 14 gegužės 2008 - 09:39
Nea, ne Alma schmoll.gif Ten per šventę keletą grupių buvo sujungtų, gal todėl ir pamatėte Almą mirksiukas.gif Mes "Uogelių" grupėje, labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti