Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Nuodeminga @ 2008 03 20, 00:51)
mirksiukas.gif Manau "Ksena" gerai padarei,kad pasikalbejai su aukletoja. thumbup.gif 
  As taip pat  ne    aukletoja,tik kadangi tu pati pasiskundei,kad turi problemele,tai susidomejau,nes  mes lankome taip pat si darzeli thumbup.gif Sekmes tau ir tavo mazyliams mirksiukas.gif

girk artimą kaip pats save. jis atsilygins tau tuo pačiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karl: 26 kovo 2008 - 07:25
bigsmile.gif
QUOTE(karl @ 2008 03 26, 08:23)
girk artimą kaip pats save. jis atsilygins tau tuo pačiu thumbup.gif

mirksiukas.gif "Geras zodis - ir katinui mielas." thumbup.gif
Atsakyti
mielos mamos.pradesit tvarkiti soda neismeskit medžiu ir krumu atneskit į darzeli gal10 bus sulauzitos nors vienas isgyvens
aciu musu raionas prazides
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 04 11, 18:39)
mielos mamos.pradesit tvarkiti soda neismeskit medžiu ir krumu atneskit į darzeli gal10 bus sulauzitos nors vienas isgyvens
aciu musu raionas prazides

kaip jums atrodo ar sveika vaikams desreles , ketciupas
g.gif
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 04 15, 12:17)
kaip jums atrodo ar sveika vaikams desreles , ketciupas
g.gif


nemanau, kad sveika... g.gif
o ka?
Atsakyti
Gal ir nera sveika, bet as duodu vaikams smile.gif
Ir darzelyje irgi duoda, man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 04 15, 13:17)
kaip jums atrodo ar sveika vaikams desreles , ketciupas
g.gif

karl visi žinome,kad dešrelės nelabai sveikas maistas ,geriau žinoma gabaliukas grinos mėsos ar kotletukas.Bet nemanau,kad dešrelių reikia visai atsisakyti,taip pat ir darželiose,kaip žinau Karuselėse pirmadieniais buna dešrelės,na ir kas?Mano vaikas irgi mėgsta dešrelės ir noriai valgo jos.Manau apie dešrelės reikia rašyti į atskira tema Supermamų forume "vaiko menių".O jai jus norejot kažka paminėti apie darželio maista tai taip ir rašykit,labai įdomu sužinoti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 15 balandžio 2008 - 21:01
maitinimas geras,
bet musu vaikučiai nemegsta valgit košes ,troš.daržovies ...............
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 04 24, 06:55)
maitinimas geras,
bet musu vaikučiai  nemegsta valgit  košes ,troš.daržovies ...............


Taip maitina daug geriau smile.gif , bet kiekvienas matyt įpratęs prie naminio maisto paruošimo, pavyzdžiui maniškis namie kasdien prašo virti makaronus, o daržely nė šaukšto suvalgyt nenori, nes neskanu jam...... unsure.gif
Atsakyti
LABAS MAMYTES!
Kazkodel nesigirdi jokiu naujienu is darzelio gyvenimo.
Kas nutiko? Truksta temu apkalbom?
Gal atejo laikas geriems zodziams? gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(x25x @ 2008 05 11, 13:59)
LABAS MAMYTES!
Kazkodel nesigirdi jokiu naujienu is darzelio gyvenimo.
Kas nutiko? Truksta temu apkalbom?
Gal atejo laikas geriems zodziams?  gossip.gif

LAbas, mamytes,
noreciau is jusu suzinoti, ar labai sudetinga pakliuti i si darzeli, mes po menesio kraustomes i fabijoniskes, ieskom darzelio, nes maniskei gruodi jau 2 metai, man i darba, taigi, jauciuosi kaip ufonaute, nes vaikas neuzrasytas, kol jis dar buvo mintyse smile.gif PAsidalinkite, kokia ten situacija dabar, o gal kazkas bandete uzrasyti vaikuti? kita savaite lakstysiu po fabų darzelius ir maldausiu doh.gif priimti mano vaika nuo ziemos.
Atsakyti
QUOTE(sare @ 2008 05 11, 19:14)
LAbas, mamytes,
noreciau is jusu suzinoti, ar labai sudetinga pakliuti i si darzeli, mes po menesio kraustomes i fabijoniskes, ieskom darzelio, nes maniskei gruodi jau 2 metai, man i darba, taigi, jauciuosi kaip ufonaute, nes vaikas neuzrasytas, kol jis dar buvo mintyse  smile.gif PAsidalinkite, kokia ten situacija dabar, o gal kazkas bandete uzrasyti vaikuti? kita savaite lakstysiu po fabų darzelius ir maldausiu  doh.gif priimti mano vaika nuo ziemos.

Labas sare mirksiukas.gif Nežinau ką ir pasakyti, jai laaabai pasiseks tai priims vaika. Bet galiu pasakyti ,kad labai daug vaiku lauke savo eilės. Į pvz.Vandenį net nebandik, mano gera pažistoma tenai dirba tai pačios jaunesne dukra negali darželio lankyti, nėra vietų. Bet matai nežinau kaip prašysi, manau jau ir duovanėlės nepadies. O Karuselės lanko mano vyresnisis sūnus, mažiuka irgi užsirašiau 2010 metams į lopšelį eilėje 34. Paraše kad anrtas vaikas ir pirmas lanko jos darželį. Direktore nebloga, visada užrašo vaikus.Yra tokiu kurios net neužrašo, tai liečia butent Vandenį.Dar yra toliau Gandrelis pabandik, nežinau kokia ten situacija doh.gif Fabijoniškėse nemažai yra darželiu, bet vaikų irgi daug. Sėkmės.Parašyk kaip seksis. mirksiukas.gif
Atsakyti