Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(OKSIK. @ 2008 03 14, 12:29)
Labutis.Ne,dar nekalbėjau,vaikas visą savaite nelanke darželio,šiandien tik vyras nuvede.O ryte jis labai skubėjo į darbą,o  koks čia pokalbis per skubėjimą? unsure.gif



Lauksim žinių ax.gif
Atsakyti
Yra įtarimas,kad žynių laukia ne tik šio darželio mamytės,bet ir pačios darželio auklėtojos?!Ar ne?Aišku niekas neprisipažins! g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OKSIK.: 15 kovo 2008 - 21:49
QUOTE(OKSIK. @ 2008 03 14, 13:52)
Yra įtarimas,kad žynių laukia ne tik šio darželio mamytės,bet ir pačios darželio auklėtojos?!Ar ne?Aišku niekas neprisipažins! g.gif



Na aš, tai tikrai ne darželio auklėtoja schmoll.gif , ir mano vaikas ačiū Dievui lanko kitą grupę (nei Jūsų vaikutis), bet vistiek įdomu, nes darželis tas pats cool.gif
O be to būtų teisinga (kitų mamyčių atžvilgiu) paviešinti tokius dalykus (jei jie iš tikrųjų yra) g.gif Galbūt kitos mamytės nežino apie tai, o turėtu g.gif Nemanau, kad kuriai nors patiktų toks auklėtojų elgesys, auklėjimo būdas nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 03 17, 09:54)
Na aš, tai tikrai ne darželio auklėtoja  schmoll.gif , ir mano vaikas ačiū Dievui lanko kitą grupę (nei Jūsų vaikutis), bet vistiek įdomu, nes darželis tas pats cool.gif
O be to būtų teisinga (kitų mamyčių atžvilgiu) paviešinti tokius dalykus (jei jie iš tikrųjų yra)  g.gif Galbūt kitos mamytės nežino apie tai, o turėtu g.gif  Nemanau, kad kuriai nors patiktų toks auklėtojų elgesys, auklėjimo būdas nono.gif

Labas rytas Erika-amerika. smile.gif Galiu drasiai sakyti,kad viska ką parašiau neišgalvota,dėl to ir norejau pranešti tėveliams.Negaliu reikšti,kad šį aukletoja taip elgėsi su visais vaikais,bet,kad mano vaikas patyre jos "auklėjomo metodą" tai faktas schmoll.gif .Sūnus minejo man dar keliata vaikų vardus su kuriais ji irgi panašiai elgėsi.Žinoma vardus neminėsiu,manau tai būtu jau per daug iš mano pusės.Labai norečiau ,kad tokiu nemalonu įvykių būtu ko mažiau,o dar gėriau niekada nebebūtu : schmoll.gif
Atsakyti
Manau Jums reikėtų susirinkimo mastau.gif . Pasišnekėti akis į akį, kad visi pasireikštų, vieni išsakytų savo nepasitenkinimus, kiti pasiaiškintų kodėl taip elgiasi vienu ar kitu atveju (kame priežastis?). Nes čia yra didelė problema ir ją reikia būtinai kažkaip spręsti g.gif
O Jūs pati klausėte kodėl ant Jūsų vaikučio taip sakant "dantį padėjo"? Ar taip ir nebuvo progos pasišnekėti?
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 03 17, 12:11)
Manau Jums reikėtų susirinkimo  mastau.gif . Pasišnekėti akis į akį, kad visi pasireikštų, vieni išsakytų savo nepasitenkinimus, kiti pasiaiškintų kodėl taip elgiasi vienu ar kitu atveju (kame priežastis?). Nes čia yra didelė problema ir ją reikia būtinai kažkaip spręsti g.gif
O Jūs pati klausėte kodėl ant Jūsų vaikučio taip sakant "dantį padėjo"? Ar taip ir nebuvo progos pasišnekėti?

Kalbėjo vyras su kitą auklėtoja,ji pagrindinė šios grupės,žinoma ji nieko nežinojo,sakė irgi pakalbės su auklėtija ir pasiulė irgi pasišnekėti su auklėtoją.Tos auklėtojos nebuvo tą dieną,o pokalbis tikrai būs g.gif Problėma tame ,kad dauguma tėvelių nelabai nori aiškintis,jiems kažkaip atsiprašau už žargona "visiškai dzin".O kada nėra vienyngumo,apie ką galima kalbėti? schmoll.gif
Atsakyti
Nu nežinau kaip čia gali būti dzin ant savo vaiko ? g.gif Aš naktimis nemiegočiau, jei man būtų tokia problema g.gif Neįsivaizduoju koks turi būti argumentas tokiam poelgiui pateisinti dry.gif Būtinai eičiau, klausčiau, aiškinčiausi g.gif Iš pradžių gražiuoju bandyčiau, o jei ne - yra visokių priemonių tikslui pasiekti cool.gif
Dėl vaiko ir kalnus galima nuversti mirksiukas.gif Tačiau į viską reikia žiūrėti pozityviai, neišsiaiškinus iki galo negalima pradėti karo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 03 17, 12:56)
Nu nežinau kaip čia gali būti dzin ant savo vaiko ? g.gif Aš naktimis nemiegočiau, jei man būtų tokia problema  g.gif Neįsivaizduoju koks turi būti argumentas tokiam poelgiui pateisinti  dry.gif  Būtinai eičiau, klausčiau, aiškinčiausi g.gif Iš pradžių gražiuoju bandyčiau, o jei ne - yra visokių priemonių tikslui pasiekti cool.gif
Dėl vaiko ir kalnus galima nuversti mirksiukas.gif Tačiau į viską reikia žiūrėti pozityviai, neišsiaiškinus iki galo negalima pradėti karo mirksiukas.gif

Aš irgi iš tu mamų kuriai labai svarbu vaiko gyvenimas,ką jis jaučia,apie ką svajoja ir t.t.Patikėkit manim yra tokiu tėvų kurie labai užimti savo darbais,problemom ir supranta kad vaikas jau turi rimtu psichologiniu problemu,kai tikrai akivaizdu,o kad vaikas 100 kartu norejo pasakyti,kad jam blogai,jie kažkodel negyrdėjo schmoll.gif Dabar labai rėtai kada mamos skaito vaikams pasakas,kalbasi su vaikų kaip su savo draugų,kartu spriandžia gal ir vaikiškos problemas,bet vaikui tai labai svarbu! Žinoma norisi tykėtis,kad tokiu tėvelių mažai.O dėl pasikalbejimo su auklėtoja,tai dar karta noriu pasakyti,kad pokalbis įvyks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OKSIK.: 17 kovo 2008 - 15:44
Sveikos.Pagaliau pasikalbėjau su auklėtoja. biggrin.gif Esu labai patenkinta mūsų pokalbiu,nenoriu labai gylintis į dėtalias tėgul tai lieka tarp manęs ir auklėtojos,parašysiu tik tai ,kad auklėtoja atsiprašė .Supratau dar karta,kad nereikia tylėti,reikia kalbėti ir civilizuotai aiškintis.Visi mes žmonės ir galim suklysti.Noriu tikėtis,kad daugiau nereikės aiškintis su auklėtoja dėl tokiu nemalonių daliku.Dabar esu rami. 4u.gif
Atsakyti
Na ir šaunu tada, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif Žinoma niekada nereikia tylėti (ypač tokiose situacijose), reikia išsiaiškinti, rasti kompromisą ax.gif

Va kaip viskas gerai "Ir vilkas sotus ir avys liko sveikos" lotuliukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Manau "Ksena" gerai padarei,kad pasikalbejai su aukletoja. thumbup.gif
As taip pat ne aukletoja,tik kadangi tu pati pasiskundei,kad turi problemele,tai susidomejau,nes mes lankome taip pat si darzeli thumbup.gif Sekmes tau ir tavo mazyliams mirksiukas.gif
Atsakyti