Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

manau daug kas priklauso nuo simpatijų ir antipatijų. juk ir realiame gyvenime taip, vieni vaikai meilesni - noriau su jais bendrauji, kažkokius klausimus sprendi, kiti siutina vos namų duris peržengę - savo elgesiu, manierom, nors kitą kartą realiai net nepagalvoji, kad nėra tam pagrindo. na čia ne pateisinimas bet negalima atmesti ir to sad.gif Liūdna kad taip vaikus skriaudžia. aš manau kad niekas neturi teisės mušti vaiko sad.gif kažkaip juk tų priėjimų yra visokių, o ir pedagogės jos, turėtų tai suprasti.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2008 03 07, 14:34)
manau daug kas priklauso nuo simpatijų ir antipatijų. juk ir realiame gyvenime taip, vieni vaikai meilesni - noriau su jais bendrauji, kažkokius klausimus sprendi, kiti siutina vos namų duris peržengę - savo elgesiu, manierom, nors kitą kartą realiai net nepagalvoji, kad nėra tam pagrindo. na čia ne pateisinimas bet negalima atmesti ir to sad.gif Liūdna kad taip vaikus skriaudžia. aš manau kad niekas neturi teisės mušti vaiko sad.gif kažkaip juk tų priėjimų yra visokių, o ir pedagogės jos, turėtų tai suprasti.

musti vaika negalima, butinai is pradziu pokalbekite su aukletoja , o ir vaikas gali fantazuoti.
gal padesim nudazyti pavesines savo grupei?
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 03 09, 18:52)
musti vaika negalima, butinai  is pradziu pokalbekite su aukletoja , o ir vaikas gali fantazuoti.
gal padesim nudazyti pavesines savo grupei?

Labas vakaras.Lengviausia pagalvuoti,kad vaikas fantazuoja,tad lyg ir problemos nėra?Kada vaikas nemažas jis aišku moka ir mėgsta fantazuoti,tačiau jis jau skyria kus gėris ,o kur blogis.Jis apie šia nemalionia istorija kalbejo ne vieną kartą.Iš pradžiu aš nebėkeliau problemos,nors tyleti tikrai negalima,tai vaikai,jų psichiką dar labai trapi ir nežynia kokios pasiekmes jų laukia po tokio "auklejimo!". Bet kada jis pradejo tikrai bijoti ir pasakoti apiet tos bausmes,aš labai supikau,o kaip gali būti kitaip?Pažiurekit,kiek dabar visur žiaurumo?Tai dar ir darželije tokis aukletojos,kaip šia pradeda taip žiauriai elgtis su vaikais!Aš nekalbu apie kitas aukletojas,todel,kad jos yra tikrai geros,bet kada yra bausmes faktas,kodel mes tevai dažniausiai nereaguojam į tokius negerus dalikus?Aišku,visada pagalvoji,o kas bus su mano vaikų ,jai aš pradesiu kelti problema ir darome "meškos paslaugą"ir aukletojai ir savo mylimam vaikui.O kalbeti tikrai reikia,gal but ir pati aukletoja nereaguoja į savo elgėsi,todel kad "VISI BIJO PASAKYTI!"Šis pokalbis gali padeti ne tik vaikui,bet ir pačiai aukletojai.Ji prades analizuoti savo elgesio pasėkmias.Reikia ne tik mylėti vaikus,bet gerbti jos. P.S apie kokias pavesines jus rašote?Mes su vyru visada padesim,jai reikia,pinigais tai tikrai.Božena nėko mums nesake. g.gif
Atsakyti
As klausiau savo vaiko apie ta aukletoja, tai jis man neige, kad ji blogai elgiasi su vaikais. Paklausiau, kaip baudzia, jei vaikas prasikalsta, tai pasake, kad pasodina prie stalo pagalvoti (kiek maciau tai visos aukletojos taip daro smile.gif ).
Bet gal tai buvo kazkoks atvejis, tai siulyciau mamytei pakalbeti su ta aukletoja ir issiaiskinti, kokia jos versija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 10 kovo 2008 - 09:42
QUOTE(incia @ 2008 03 10, 11:42)
As klausiau savo vaiko apie ta aukletoja, tai jis man neige, kad ji blogai elgiasi su vaikais. Paklausiau, kaip baudzia, jei vaikas prasikalsta, tai pasake, kad pasodina prie stalo pagalvoti (kiek maciau tai visos aukletojos taip daro smile.gif ).
Bet gal tai buvo kazkoks atvejis, tai siulyciau mamytei pakalbeti su ta aukletoja ir issiaiskinti, kokia jos versija.

butinai reikia pokalbeti asmeniskai su aukletoja tet-a-tet
pavasari visada tvarkom teritorija!
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 03 10, 17:55)
pavasari visada tvarkom teritorija!

užvakar pirmą kartą per 2 metus mačiau išlindusį darželio sargą bigsmile.gif - išvaikė mažus vaikus, kurie žaidė futbolą verysad.gif ... o naktį tai bijo išlįsti, kai jaunimas geria, sysioja, net vemia doh.gif pavėsinėse unsure.gif .
Atsakyti
Labutis.Man tai labai idomu su to teritorijos tvarkymų!?O ką daro darželio tvarkytoja?Kodel tėvai turi tvarkyti teritorija,net jokas ima!Kiekvienas atleka savo darba,tevai turi savo darbus,o žmones dirbantis darželije savo.Pavizdžiui dėl aikšteliu...baisu pažiurėti,o kodel negali darželio direktore skirti pinigelių iš tu 2%kurias mes skireme darželiui aikštelės suremontoti,nudažyti,nupirkti pvz,supynu ar dar kokio inventoriaus.Kaip jus galvojate? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OKSIK.: 11 kovo 2008 - 15:19
QUOTE(OKSIK. @ 2008 03 11, 16:19)
Labutis.Man tai labai idomu su to teritorijos tvarkymų!?O ką daro darželio tvarkytoja?Kodel tėvai turi tvarkyti teritorija,net jokas ima!Kiekvienas atleka savo darba,tevai turi savo darbus,o žmones dirbantis darželije savo.Pavizdžiui dėl aikšteliu...baisu pažiurėti,o kodel negali darželio direktore skirti pinigelių iš tu 2%kurias mes skireme darželiui aikštelės suremontoti,nudažyti,nupirkti pvz,supynu ar dar kokio inventoriaus.Kaip jus galvojate? g.gif


bigsmile.gif Visiskai sutinku! mirksiukas.gif Na tevai neturi tvarkyti,bet ir aukletojos ar seimininkeles neprivalo tai daryti blush2.gif Tarp kitko,kiekvienais metais,net kai ir maniskiai lanke si darzeli,jos tvarke ,daze ,o neziurejo lauke vaikus blush2.gif Gal reiketu susimastyti direktorei kokias pareigas tada uzima aukletojos, seimininkeles g.gif ,ir kas turi siuos darbus atlikti g.gif O apie tuos 2 %,tai tada teveliams reiketu pasidometi kas uz juos buvo perkama ,kad neuztenka sutvarkyti aiksteliu,kurios tikrai atbaido ne viena teveli blush2.gif ,neziurint i tai,kad siame darzelyje dirba savo darba mylincios aukletojos thumbup.gif
Atsakyti
Atsimenu senais laikais darželiuose būdavo ūkvedžiai g.gif , tai jie dažydavo sūpynes, suoliukus, grupėse ten visokius čiaupus taisydavo ir kt. ūkinius darbus atlikdavo construction.gif Kodėl dabar tokių nebūna? mastau.gif
Atsakyti
Ir man idomu kur jie dingo? g.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Na kaip ten reikaliukai "OKSIK" ,ar pakalbejai su aukletoja? Gal ten tikrai buvo kazkoks nesusipratimas? Kazkaip norisi tiketi,kad cia visos dirbancios aukletojos labai geros thumbup.gif ,ir nenuskriaus mazyliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodeminga @ 2008 03 13, 23:41)
mirksiukas.gif Na kaip ten reikaliukai "OKSIK" ,ar pakalbejai su aukletoja? Gal ten tikrai buvo kazkoks nesusipratimas? Kazkaip norisi tiketi,kad cia visos dirbancios aukletojos  labai geros thumbup.gif ,ir nenuskriaus mazyliu g.gif

Labutis.Ne,dar nekalbėjau,vaikas visą savaite nelanke darželio,šiandien tik vyras nuvede.O ryte jis labai skubėjo į darbą,o koks čia pokalbis per skubėjimą? unsure.gif
Atsakyti