Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(karl @ 2008 02 28, 09:30)
sveikstos musu vaikuciams!!!!!!!!
bet aukletoja nenori konfliktoti su teveis yra visokiu čudu...



taip, tikrai, reikia tik tiketis, kad ir tie, kurie daznai serga, ir tie, kurie retai serga, sirgs kuo maziau... Gyvenimas nera vien baltas ir juodas...

Taip, ir aukletojos nenori pyktis, ir galbut teveliai nenori su jomis pyktis. MAn pvz yra momentu, del kuriu noretusi pasiskusti direktorei... bet nutyliu, nes zinau, kad ir pati elgiuosi ne visada tinkamai ar idealiai... pvz atvesdama ir tartum priversdama jas priimti sloguojanti vaika... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 28, 10:08)
Gal kiek nusivylusi musu valdzia ir aplinkiniu poziuriu i vienisus tevus.
bye1.gif  friends.gif

o aš esu šiek tiek nusivylusi kitų tėvų požiųrių į svetimų vaikų problemas, maždaug ne nuo mano, o nuo kitos užsikrės, tai tiek to ir aš vesiu. aš pvz savo aplinkoje saugau kitų vaikus, jei maniškis kosčioja ar sloguoja baisiai , visada įspėju ir patariu nesilankyti - bet kai vaikai ne pažįstamų tai dzin ania.
ir aplamai toks pasakymas aš vieniša mama aš neturiu kur padėti, tai kiti kentėkit.....jaučiuosi net kalta kad vyra turiu doh.gif tai va vieniši tėvai tokiom kalbom ir apie save požiūrį suponuoja - kaip galima kitaip į juos žiūrėti jei tiesiai drebia į akis - dzin man tavo vaiko sveikata, man svarbu kad man gerai.
netikiu, kad situacija pasikeistų, bet kažkaip būtų maloniau jei bent kalbos tonas būtų pasirinktas kitas.
o darželio auklėtoja nėra prašiusi nevesti savo vaiko? priversti ji aišku, kad negali, bet ar nėra prašiusi kitų vaikų labui?
Papildyta:
QUOTE(Smilla @ 2008 02 28, 10:08)
Dievulis matyt pagailejo gyvenimo su tevu, bet dave stipru imuniteta... 

tai maniškiui nepagailėjo tvelio, o pagailėjo imuniteto mastau.gif bet kad ne dievulis, o va aplinkinų mamų veiksmai tam įtakos turi, sloga dar sloga, o gi veda ir su temperatūra ir su vaistais wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultys: 28 vasario 2008 - 12:15
QUOTE(sultys @ 2008 02 28, 12:19)
o aš esu šiek tiek nusivylusi kitų tėvų požiųrių į svetimų vaikų problemas, maždaug ne nuo mano, o nuo kitos užsikrės, tai tiek to ir aš vesiu. aš pvz savo aplinkoje saugau kitų vaikus, jei maniškis kosčioja ar sloguoja baisiai , visada įspėju ir patariu nesilankyti - bet kai vaikai ne pažįstamų tai dzin ania.
ir aplamai toks pasakymas aš vieniša mama aš neturiu kur padėti, tai kiti kentėkit.....jaučiuosi net kalta kad vyra turiu  doh.gif tai va vieniši tėvai tokiom kalbom ir apie save požiūrį suponuoja - kaip galima kitaip į juos žiūrėti jei tiesiai drebia į akis - dzin man tavo vaiko sveikata, man svarbu kad man gerai.
netikiu, kad situacija pasikeistų, bet kažkaip būtų maloniau jei bent kalbos tonas būtų pasirinktas kitas.
o darželio auklėtoja nėra prašiusi nevesti savo vaiko? priversti ji aišku, kad negali, bet ar nėra prašiusi kitų vaikų labui?
Papildyta:

tai maniškiui nepagailėjo tvelio, o pagailėjo imuniteto mastau.gif bet kad ne dievulis, o va aplinkinų mamų veiksmai tam įtakos turi, sloga dar sloga, o gi veda ir su temperatūra ir su vaistais wacko.gif


Na, su temperatura neteko vesti, ant manes visu shunu nekarkit ax.gif
Ir jaustis, kad turite vyra kaltai irgi nereiketu smile.gif
Taip, gal ir grubiai pripazinau, kad nerupi man kiti vaikuciai ax.gif , bet ir meluoti negaliu, kad rupi taip pat, kaip maniskis. Pasakiau savo nuomone-ka galvoju. NEbutinai turi cia nuomones visu sutapti, ar ne?
JEi tureciau pasirinkima, vaiko sloguojancio nevesciau.
Jei jau ateinam i darzeli su sloga, aukletoja paklausia, ar gydomes kazkaip...kita diena klausia, kaip jauciames, ar sloga jjau praeina? Kad prasytu, nera buve...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 28, 14:18)
Na, su temperatura neteko vesti, ant manes visu shunu nekarkit  ax.gif

nu kad pasirodei viena su tokia griežta nuomone tai ir kariu, kitos pasirodytų ir ant kitų karčiau - padalinčiau krūvį laugh.gif
Nuomonės neturi būtinai sutapti, žinoma, tik man priklauso kokiu klausimu tos nuomonės išsakomos mirksiukas.gif ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 27, 10:56)
Taip, man vienodai, ar kiti uzsikres. Sakykite ka norite. Kol yra leidziama palikti sloguojanti vaika, tol taip ir darysiu.

doh.gif doh.gif doh.gif slogojancio vaiko palikti darzelyje tau neuzdraus, taciau as lb pribloksta blink.gif gal pakeisk darba, kad galetum buti su vaikiuku namuose kol jis serga? Arba surask aukle savo serganciam vaikeliui.
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2008 03 03, 14:59)
doh.gif  doh.gif  doh.gif slogojancio vaiko palikti darzelyje tau neuzdraus, taciau  as lb pribloksta blink.gif gal pakeisk darba, kad galetum buti su vaikiuku namuose kol jis serga? Arba surask aukle savo serganciam vaikeliui.

O pasakykit, prasau, kuriam darbe toleruos kassavaitini nedarbinguma???
O del aukles... tarkim alga per savaite 500 Lt i rankas, o auklei reiks moketi uz ta savaite 300 Lt. Tai ka tas vaikas valgys???

As jau ne karta cia sakaiu-jei butu galimybe, ta ir nevesciau sloguojancio vaiko.

Dabar klausimas pvz Jums: Jusu darbe itempta savaite, Jus PRIVALOTe buti darbe. Jusu vyrui taip pat, tarkim komandiruote. NIEKAIP negali nedalyvauti darbe... Jusu mamos, tetos, drauges gyvena kituiose miestuose, pacios dirba ar augina maziukus vaikus... Aukles neturite, kuria galetumet issikviesti extra atveju... O jusu vaikas sloguoja. TEmperaturos nera. KA jus darysit? kaip pasielgsit? VEsit vaika i darzeli?
Papildyta:
QUOTE(sultys @ 2008 02 29, 09:26)
nu kad pasirodei viena su tokia griežta nuomone tai ir kariu, kitos pasirodytų ir ant kitų karčiau - padalinčiau krūvį laugh.gif
Nuomonės neturi būtinai sutapti, žinoma, tik man priklauso kokiu klausimu tos nuomonės išsakomos  mirksiukas.gif ir kaip  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif O gaila, kad kitos nedrista prisipazinti garsiai, kad bent karta yra nuvede sloguojanti vaika i darzeli ...gauciau mazesni kruvi cia... biggrin.gif
O kad issakiau savo tokia nuomone gana staciokiskai,,, tai atsiprasau ax.gif , tuo momentu buvo tokia nuotaika...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 03 03, 17:25)
O pasakykit, prasau, kuriam darbe toleruos kassavaitini nedarbinguma???
O del aukles... tarkim alga per savaite 500 Lt i rankas, o auklei reiks moketi uz ta savaite 300 Lt. Tai ka tas vaikas valgys???

As jau ne karta cia sakaiu-jei butu galimybe, ta ir nevesciau sloguojancio vaiko.

Dabar klausimas pvz Jums: Jusu darbe itempta savaite, Jus PRIVALOTe buti darbe. Jusu vyrui taip pat, tarkim komandiruote. NIEKAIP negali nedalyvauti darbe... Jusu mamos, tetos, drauges gyvena kituiose miestuose, pacios dirba ar augina maziukus vaikus... Aukles neturite, kuria galetumet issikviesti extra atveju... O jusu vaikas sloguoja. TEmperaturos nera. KA jus darysit? kaip pasielgsit? VEsit vaika i darzeli?
Papildyta:

lotuliukas.gif O gaila, kad kitos nedrista prisipazinti garsiai, kad bent karta yra nuvede sloguojanti vaika i darzeli ...gauciau mazesni kruvi cia...  biggrin.gif
O kad issakiau savo tokia nuomone gana staciokiskai,,, tai atsiprasau  ax.gif , tuo momentu buvo tokia nuotaika...



mielos mamos! nepykit!!!
su pavasari ir moteru diena! bukite laimingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2008 03 05, 13:51)
mielos mamos! nepykit!!!
su pavasari ir moteru diena! bukite laimingi  4u.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Ar ne per anksti sveikintis su moteru deina ? smile.gif

Ir si viso, keiciam sita tema, nes yra atskira tema apie tai... MEs juk nieko nenuspresim wink.gif.
Atsakyti
Labas mamytės.Mano vaikas lanko Gintarėlio grupė.Šios grupės pagrindinė aukletoja Božena,aukletoja labai gera,super.Mano vaikas labai patenkintas,ko negaliu pasakyti apie kita aukletoja.Vaikas jau keleta kartu skundėsi to,kad kita aukletoja,jos vardas Marjana stato vaikus į tualeta tik su kelnaičiais už tai kad jie nemiega,o vakar pasake,kad ta aukletoja dave jam per užpakaliuką.Jis jos labai bijo,šiandien vyras eis pakalbėti su ją.Aš suprantu,kad su vaikais sunku,bet tai ne mėtodas taip bausti vaikus.Auklėtoja pirmiausiai turetu pasakyti tėvams apie vaiko elgėsi,čia jos darbas.Rašau tai tam,kad jus žinotumet.Aš tikrai netylėsiu jai skriaus mano ir kitus vaikus.
Atsakyti
Mes salimais gyvenam tai rinktis yra is ko "vandenis","karusele". gandriukas ir privatus yra dar, na i si tikrai peskaiciu atsiliepimus nenoreciau vaiko vesti, na paskutinej eilej nebent vietu kitur nebutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriokliukas @ 2008 03 06, 19:13)
Mes salimais gyvenam tai rinktis yra is ko "vandenis","karusele". gandriukas ir privatus yra dar, na i  si tikrai peskaiciu atsiliepimus nenoreciau vaiko vesti, na paskutinej eilej nebent vietu kitur nebutu smile.gif


Taip, rinktis yra is ko, bet eiles ten zinokit irgi jau yra sudarytos porai metu i prieki. Dabar net sako, vos gimus leliukui, reikia uzsirasyti...
Atsakyti
O mums labai patinka darželis ir auklėtojos abi, ir šeimininkė labai miela wub.gif Mes labai patenkinti, ir sūnus labai noriai eina. Maniškis tai toks užsispyręs truputį, tai tariu, kad nevisada klauso auklėtojų mastau.gif , bet jos kažkokiu būdu sugeba gražiai išspręsti tas problemas netraumuodamos nei vaikų, nei tėvelių 4u.gif Nesuprantu nieko g.gif čia mums su grupe pasisekė ar kaip? Negi kitose grupėse auklėtojos tokios blogos? mastau.gif
Atsakyti