Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Erika-amerika @ 2008 02 20, 18:56)
Na mes irgi sąskaitėlę tokią nemažą gavome unsure.gif Bet auklėtojos kažką minėjo anksčiau, kad pabrangs mokestis už darželį, tai ir nenustebau smile.gif. Iš tiesų, tai man ir negaila tų pinigėlių, kad ir pabrango vistiek palyginus nedaug mokame mastau.gif , nes priežiūrai priekaištų jokių neturiu schmoll.gif

O gera žinia ta, kad rytoj ir vėl kažkoks spektaklis vaikučiams bus thumbup.gif



Tai as nekalbu apie pabrangima. Man keista, kad abu vaikai lanke vienoda dienu skaiciu, o suma skiriasi.
Atsakyti
Mes irgi gavom sąskaitėlę unsure.gif , bet auklėtoja pasakė kad ši sąskaita nėra ta kuri pastoviai bus, kadangi čia susipliusavo kažkokie mokesčiai už praeitą mėnesį. O šiaip realiai turėtų į mėnesį būti apie 170lt. Sakyčiau visai normaliai kai meniu dabar tikrai pasikeitęs į gerąją pusę- ir sūrelių , ir jogurtų gauna, net šakotį prie arbatos valgė bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2008 02 20, 17:57)
Tai gi, gavau saskaiteles uz sausi.
Labai idomu, kad abu vaikai lanke vienoda dienu skaiciu, o suma skiriasi 6 litais.
Buvo pristatyti visi grafikai, prasymai. 20 proc nuolaidos nepritaike. Tai kuriem galam rinkti tuos visus popierius, jei vis tiek jie neduoda jokios naudos?

man irgi gavosi kosmine suma. nes iki siol budvao puse kainos, dabar jau visa...

dar kitas pastebejimas, aukletoja puse lupu prasitare, kad reikia sekti tuos lapukus, nes buhaltere megsta klaideles daryti...
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2008 02 20, 21:12)
Tai as nekalbu apie pabrangima. Man keista, kad abu vaikai lanke vienoda dienu skaiciu, o suma skiriasi.



Tai gal dar ir vienoje grupėje Jūsų abu vaikučiai?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 21, 09:00)
man irgi gavosi kosmine suma. nes iki siol budvao puse kainos, dabar jau visa...

dar kitas pastebejimas, aukletoja puse lupu prasitare, kad reikia sekti tuos lapukus, nes buhaltere megsta klaideles daryti...

blink.gif nu nieko sau, dar audita pravest gal reiktu ??? nu sakes ...
Atsakyti
QUOTE(Persika @ 2008 02 21, 17:06)
blink.gif  nu nieko sau, dar audita pravest gal reiktu ??? nu sakes ...

naaa... manau nepakenktu kiekviename darzelyje audita pravest...
as visai nesupykciau. labai jau idomiai - viename darzelyje pvz renka i metus suma pinigu tipo zaislams, plius dar atnesti reikia nurodytas priemones-skalbimo miltelsiu, muila, tualetini popieriu ir visa kita...(cia kalbu apie musu darzeli). Kitame darzelyje reikalauja kokiu tai tapetu grupems tapetuot, stala, kede nupirkt. Dar kitas darzelis ir be rinklilavu issilaiko ir remontus pasidaro...
Darugo mama yra vieno darzelio Vilniuje direkotre. Kysiu neima. Bet jei tevai nori paaukoti atsidekodami, tuos pinigelius skiria darzeliui. DAugiau kazko pirkineti ten nereikia tevams. Ir labai stebejosi, kaip pvz as nesu i savo vaiko darza 60 Lt uz zaislus ir tas minetas priemones.
Toks vaizdas, kad kiekvienas darzelis varo savo politika, savaip tvarkosi pinigus. Nes juk is biudzeto jie gauna vienodas lesas?..
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 21, 09:00)
man irgi gavosi kosmine suma. nes iki siol budvao puse kainos, dabar jau visa...

dar kitas pastebejimas, aukletoja puse lupu prasitare, kad reikia sekti tuos lapukus, nes buhaltere megsta klaideles daryti...

bigsmile.gif Mums irgi atidave su beprotiskai didele suma g.gif ,bet aukletojos nuramino,kad kita menesi turetu buti maziau mirksiukas.gif O del mokescio,tai mums visada apskaiciuoja gerai thumbup.gif O kokioje jus grupeje, gal musu vaikai lanko ta pacia?
mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 02 21, 12:06)
Tai gal dar ir vienoje grupėje Jūsų abu vaikučiai?



Ne vienoje grupeje, bet as suprantu taip, kad arba vienam nedaskaiciavo, arba kitam per daug priskaiciavo. Ir suma skiriasi 6 litais, tai net maziau negu vienos dienos mokestis. Tai ir suprask kaip nori....
Atsakyti
[quote=Smilla,2008 02 22, 15:26]
pvz renka i metus suma pinigu tipo zaislams, plius dar atnesti reikia nurodytas priemones-skalbimo miltelsiu, muila, tualetini popieriu ir visa kita...(cia kalbu apie musu darzeli).





Kodėl Jūs ***Smilla*** sakote "tipo žaislams" ? mastau.gif Tie pinigai iš tiesų buvo skirti žaislams ir jie yra nupirkti, pati mačiau mirksiukas.gif O jei domina ar visi pinigėliai buvo išleisti žaislams, taigi auklėtojų pasiteiraukite, ten pas jas visi čekiukai į sąsiuvinį susegti mirksiukas.gif . Čia jeigu Jūs lankote "Uogeles" bigsmile.gif
O dėl visokių priemonių - man asmeniškai negaila tų pinigėlių tam, kad pagerinti vaikučių buitį darželyje, be to juk ne tūkstantinės sumos ax.gif Man patinka, kad vaikučiai mokomi visokių darbelių, užsiima įvairia veikla, o ne tiesiog BŪNA darželyje, o tam reikia priemonių topsecret.gif iš kur gi kitur jų paimti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 25 vasario 2008 - 13:47
QUOTE(Aigner @ 2008 02 22, 23:15)
bigsmile.gif Mums irgi atidave su beprotiskai didele suma g.gif ,bet aukletojos nuramino,kad  kita menesi turetu buti maziau mirksiukas.gif  O del  mokescio,tai mums visada apskaiciuoja gerai thumbup.gif  O kokioje jus grupeje, gal musu vaikai lanko ta pacia?
  mirksiukas.gif  thumbup.gif



Maniskis "Ramuneje"
Papildyta:
[quote=Erika-amerika,2008 02 25, 13:44]
[quote=Smilla,2008 02 22, 15:26]
pvz renka i metus suma pinigu tipo zaislams, plius dar atnesti reikia nurodytas priemones-skalbimo miltelsiu, muila, tualetini popieriu ir visa kita...(cia kalbu apie musu darzeli).
Kodėl Jūs ***Smilla*** sakote "tipo žaislams" ? mastau.gif Tie pinigai iš tiesų buvo skirti žaislams ir jie yra nupirkti, pati mačiau mirksiukas.gif O jei domina ar visi pinigėliai buvo išleisti žaislams, taigi auklėtojų pasiteiraukite, ten pas jas visi čekiukai į sąsiuvinį susegti mirksiukas.gif . Čia jeigu Jūs lankote "Uogeles" bigsmile.gif
O dėl visokių priemonių - man asmeniškai negaila tų pinigėlių tam, kad pagerinti vaikučių buitį darželyje, be to juk ne tūkstantinės sumos ax.gif Man patinka, kad vaikučiai mokomi visokių darbelių, užsiima įvairia veikla, o ne tiesiog BŪNA darželyje, o tam reikia priemonių topsecret.gif iš kur gi kitur jų paimti mastau.gif
[/quote]

TAip, taip, as irgi dziaugiuosi, kad jie ten piesia, lipdo ir t.t. BEt norejau pasakyti, kodel vieni darzeliai isitenka i biudzeto lesas, o kiti ne?
MAn irgi negaila tu isleistu papildomu pinigu, ir daviau juos net nemirktelejusi, tik viena sau pasvarsciau, kodel viena direktore sugeba isitiekti vienuose piniguose, o kita tuose paciuose nesugeba.. O gal gauna skirtingai?
DAr vienas pastebejimas... Cia , matyt pasirodysiu kaip burbekle... tokia nesu smile.gif Nesti turejome nosinaiciu. Tvarkoje. Jos skirtos vaiku nosims. O kodel tada papildomai prasoma atnesti sloguojanciam vaikui nosinaiciu pakeli? TAi gal anos nenaudojamos vaiku nosims? smile.gif 4u.gif
Arba skalbimo milteliai... kaip suprantu i biudzeta iskaiciuota skalbimo paslaugos ir t.t. Tai ka aukletojos skalbia? (jokiu budu nieko nekaltinu, tik garsiai mastau)...
Ai, pasiburbejau cia sau, nekreipkti demesio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 02 25, 15:30)
O kodel tada papildomai prasoma atnesti sloguojanciam vaikui nosinaiciu pakeli? TAi gal anos nenaudojamos vaiku nosims? smile.gif  4u.gif

o vat man labai įdomu pasidarė, kodėl išvis sloguojančiam vaikui reikia nešti nosinaites? man atrodo sloguojantis vaikas neturėtų eiti į darželį, kad kitų neužkrėstų..
Atsakyti
QUOTE(Pirania @ 2008 02 25, 17:44)
o vat man labai įdomu pasidarė, kodėl išvis sloguojančiam vaikui reikia nešti nosinaites?  man atrodo sloguojantis vaikas neturėtų eiti į darželį, kad kitų neužkrėstų..

mes viska darome saziningai?
bet moketi reikia, padeti grupei reikia, o biudzetas skyrtas atliginimui ir vaiko islaikimui (apsildimas,vanduo....)
Atsakyti