Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(kvakva @ 2007 12 20, 12:03)
Man lb patiko svente vakar ir mazylis taip pat buvo patenkintas bigsmile.gif  Aciu reikia pasakyti mamytei, kuri paruose nuostabias dovaneles ir aukletojom, kad surenge tokia svente vaikiukams thumbup.gif  Tik Kaledu Senis galetu labiau pasiruosti,nes programa buvo nekokia blink.gif

bigsmile.gif ... mano zuikuciui ir mums su vyru labai patiko svente,net ir K.S. visai nieko,tik gal kai tokiems maziems,truputi per ilgai. g.gif Aciu aukletojoms ir muzikos mokytojai! thumbup.gif
Atsakyti
Is tikruju Kaledine svente vaikams ir man labai patiko. Ir Kaledu senis geras, ir aukletojos tikrai gerai vaikus paruose.
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 12 21, 14:17)
Is tikruju Kaledine svente vaikams ir man labai patiko. Ir Kaledu senis geras, ir aukletojos tikrai gerai vaikus paruose.

smagu kad visi patenkinti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zinau kad aukletojom s svente bus 27 po darba gal anksciau vaikuciu pasiimsim tegul ir jem reikia asipalaiduoti! kaip ar pritaret?
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 12 21, 15:21)
smagu kad visi patenkinti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zinau kad aukletojom s svente bus 27 po darba gal anksciau vaikuciu pasiimsim tegul ir jem reikia asipalaiduoti!  kaip ar pritaret?


Aš pritariu rolleyes.gif , nes turiu galimybę anksčiau pasiimti ax.gif . Bet turbūt ne visos turi mastau.gif Nors, kai labai nori - visada galima surasti išeitį sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 12 20, 18:38)
bigsmile.gif ... mano zuikuciui ir mums su vyru labai patiko svente,net ir K.S. visai nieko,tik gal kai tokiems maziems,truputi per ilgai. g.gif  Aciu aukletojoms ir muzikos mokytojai! thumbup.gif



Mums šventė taip pat labai patiko thumbup.gif , ir visai neilga schmoll.gif , maniškis norėjo dar pasilikti hihihi.gif, labai jam patiko. Ir Kalėdų Senelis buvo nuostabus santa2.gif ir auklėtojos tikros šaunuolės wub.gif ir muzikos vadovė taip pat 4u.gif
Žodžiu viskas labai liuks, ačiū visiems organizatoriams už linksmą renginuką aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 21 gruodžio 2007 - 15:34
QUOTE(karl @ 2007 12 21, 14:21)
smagu kad visi patenkinti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zinau kad aukletojom s svente bus 27 po darba gal anksciau vaikuciu pasiimsim tegul ir jem reikia asipalaiduoti!  kaip ar pritaret?

As irgi pritariu, sventes reikia visiems:)))
27 d. mes busime namuose, gerai pailsekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 12 21, 22:19)
As irgi pritariu, sventes reikia visiems:)))
27 d. mes busime  namuose, gerai pailsekite 4u.gif

GERBIAMIEJI,
SKAIDRIŲ,ŠVIESIŲ , LAIMINGŲ NAUJŲJŲ 2008 METŲ
Atsakyti
Mamytės, kreipiuosi į jus su prašymų. Gal galėtumete suteikti informacijos kiek vaikučių lanko lopšelio grupes? Gal kartais yra laisvų vietų? Gal kas planuojate nebevesti vaikučio nuo sausio mėnesio, kadangi priimtas tas įstatymas leidzianti auginti vaikuti iki 2 metų. Mums labai rekia lopšelio iki rugsėjo menesip, nes poto uzrasyti i kita pagal gyvenamaja vieta. O siuo metu trankomes net i senamiesčio lopšelį, keliones labai išvargina vaiką Aš dirbu, nes man tas palengvinantis įstatymas negalioja unsure.gif Galima į AŽ
Atsakyti
ne tikrai vietu nera, a laikinai neks nepriims,
kodel nestato darželius tek norenčius kitiems metams nebus vietu
Atsakyti
4u.gif Sveikutes! pamaniau,kad reikia parasyti kaip siuo metu maitina mano mazuosius! bigsmile.gif Pasigyre ,kad ir sureli gavo,ir bananus,ir jogurta...,na kiekviena diena ivairiu skanestu! Negaila net ir tiek uz darzeli moketi kai matai,kaip dziaugiasi tavo mazieji! thumbup.gif mirksiukas.gif ACIU!!!
Atsakyti
Tai gi, gavau saskaiteles uz sausi.
Labai idomu, kad abu vaikai lanke vienoda dienu skaiciu, o suma skiriasi 6 litais.
Buvo pristatyti visi grafikai, prasymai. 20 proc nuolaidos nepritaike. Tai kuriem galam rinkti tuos visus popierius, jei vis tiek jie neduoda jokios naudos?
Atsakyti
Na mes irgi sąskaitėlę tokią nemažą gavome unsure.gif Bet auklėtojos kažką minėjo anksčiau, kad pabrangs mokestis už darželį, tai ir nenustebau smile.gif. Iš tiesų, tai man ir negaila tų pinigėlių, kad ir pabrango vistiek palyginus nedaug mokame mastau.gif , nes priežiūrai priekaištų jokių neturiu schmoll.gif

O gera žinia ta, kad rytoj ir vėl kažkoks spektaklis vaikučiams bus thumbup.gif
Atsakyti