Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(kvakva @ 2007 11 29, 11:44)
Na nezinau g.gif Kiekvienais metais pirkti "Sarmos" ceki??? Gal ka kito vertingesnio?Gal i aukso centra?O dar as manau, kad direktore ir jos pavaduotoja taip pat reikia pasveikinti su Kaledom smile.gif Kaip manot?

mirksiukas.gif Sutinku,kad reikia ir direktorei,ir pavaduotojai,bet ar uzteks pinigeliu,kai renkame po tiek mazai g.gif Juk nenupirksi po sokoladuka ir viskas blush2.gif Norisi,kad kaip tu ir sakai" vertingesne" dovanele butu bigsmile.gif Gal reikia paskambinti tai mamytei,kuri renka pinigelius,ir pasakyti ? g.gif O del " Sarmos " cekio , geriau nei " Maximos" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man pvz atrodo, kad ir "Maximos" cekis yra neblogai mirksiukas.gif
O direktore ir pavaduotoja butina pasveikinti wink_3.gif Reikia gal pakalbeti su aukletojom? Jos geriau zino kas ir kaip.
Atsakyti
Mano draugei 3 metus is eiles darbe dovanodavo "Sarmos" cekius doh.gif Nu tai nuomone jos - sorry, kaip "Nuolatinis bilietas", ipareigojantis vaziuoti tik su autobusu ARBA troleibusu blink.gif . Jei jau kalba priejo prie cekiu, as siulyciau bent jau "Europos" ceki, tai ten gali ir kosmetikos, ir drabuzeli, ar siaip koki daikta (REIKALINGA) nusipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 30, 13:55)
Mano draugei 3 metus is eiles darbe dovanodavo "Sarmos" cekius doh.gif  Nu tai nuomone jos - sorry, kaip "Nuolatinis bilietas", ipareigojantis vaziuoti tik su autobusu ARBA troleibusu blink.gif . Jei jau kalba priejo prie cekiu, as siulyciau bent jau "Europos" ceki, tai ten gali ir kosmetikos, ir drabuzeli, ar siaip koki daikta (REIKALINGA) nusipirkti g.gif

man tai asmeniskai tie visokie cekiai patinka smile.gif dar juk yra knygyne cekiai... manau aplamai kokia gera grozine ar siaip kokia rimta knyga patiktu bet kuriai aukletojai ar direktorei...butu ivertinta ir liktu grazus prisiminimas.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 11 30, 15:51)
man tai asmeniskai tie visokie cekiai patinka smile.gif dar juk yra knygyne cekiai... manau aplamai kokia gera grozine ar siaip kokia rimta knyga patiktu bet kuriai aukletojai ar direktorei...butu ivertinta ir  liktu grazus prisiminimas.

4u.gif Labutis! Vienais metais padovanojome aukletojos padejejai mezginiu knyga,tai po kazkurio laiko suzinojome,kad ji net nesidomi mezgimu. schmoll.gif Manau ,kad dovanojant knygas ,reikia gerai pazinti zmogu. bigsmile.gif Mano nuomone ,geriausiai dovanoti "Sarmos" cekius,na arba i vokeli pinigelius,tai ka nores ,ta nusipirks. mirksiukas.gif O po kiek renkate aukletojoms ? Ir kaip su vaikuciu dovanelemis: kiekvienas perkate atskirai,ar visiems vienodai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 30, 13:55)
Mano draugei 3 metus is eiles darbe dovanodavo "Sarmos" cekius doh.gif  Nu tai nuomone jos - sorry, kaip "Nuolatinis bilietas", ipareigojantis vaziuoti tik su autobusu ARBA troleibusu blink.gif . Jei jau kalba priejo prie cekiu, as siulyciau bent jau "Europos" ceki, tai ten gali ir kosmetikos, ir drabuzeli, ar siaip koki daikta (REIKALINGA) nusipirkti g.gif

mirksiukas.gif Gerai aisku ir " Europos" cekis,bet ka daryti su "Maximos" blush2.gif Bet po tiek kiek renkam tai uzteks tik sampano buteliui ir sokoladui blush2.gif Galetumem surinkti po daugiau pinigeliu,nes reikia ne tik aukletojoms,bet ir direktorei,ir pavaduotojai kazka nupirkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 30, 21:26)
mirksiukas.gif Gerai aisku ir  " Europos" cekis,bet ka daryti su "Maximos" blush2.gif Bet po tiek kiek renkam tai uzteks tik sampano buteliui ir sokoladui blush2.gif Galetumem surinkti po daugiau pinigeliu,nes reikia  ne tik aukletojoms,bet ir direktorei,ir pavaduotojai kazka nupirkti. mirksiukas.gif


Jei ne paslaptis, tai sakykite, po kiek renkate? nes musu grupeje kol kas tylu...
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 30, 23:26)
mirksiukas.gif Gerai aisku ir  " Europos" cekis,bet ka daryti su "Maximos" blush2.gif Bet po tiek kiek renkam tai uzteks tik sampano buteliui ir sokoladui blush2.gif Galetumem surinkti po daugiau pinigeliu,nes reikia  ne tik aukletojoms,bet ir direktorei,ir pavaduotojai kazka nupirkti. mirksiukas.gif

Galim ir daugiau surinkti mirksiukas.gif Manau jeigu dar nors po 10 lt surinksim bus jau neblogai mirksiukas.gif Ar sutinkate?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 12 03, 08:36)
Jei ne paslaptis, tai sakykite, po kiek renkate? nes musu grupeje kol kas tylu...


Mes grupėje auklėtojoms ir šeimininkėlei dovanoms renkam po 20 Lt nuo žmogaus. Pernai irgi tiek pat rinkom. Nors aišku ne paslaptis, kad visada atsiranda "protingesnių" už visus tėvelių kurie "pamiršta" duoti. O auklėtojoms už jų triūsą ir atsidavimą, manau galima nors kartą metuose ką nors vertingesnio padovanot padėkai išreikšti.....
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2007 12 03, 13:44)
Galim ir daugiau surinkti mirksiukas.gif  Manau jeigu dar nors po 10 lt surinksim bus jau neblogai mirksiukas.gif Ar sutinkate?

mirksiukas.gif Taip, as sutinku dar plius po 10 lt.! Bet kaip suorganizuoti,as kazkur pameciau ta lapeli su telef.,tos mamytes kur renka pinigelius blush2.gif Jeigu kas galite,paskambinkite,ir pasiulykite dar plius 10 lt.surinkti! Ar girdite "Uogelytes"? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aigner: 04 gruodžio 2007 - 00:08
QUOTE(NEFRITAS @ 2007 11 30, 21:42)
4u.gif Labutis! Vienais metais padovanojome aukletojos padejejai mezginiu knyga,tai po kazkurio laiko suzinojome,kad ji net nesidomi mezgimu.  schmoll.gif Manau ,kad dovanojant  knygas ,reikia gerai pazinti zmogu. bigsmile.gif Mano nuomone ,geriausiai dovanoti  "Sarmos" cekius,na  arba i vokeli pinigelius,tai ka nores ,ta nusipirks. mirksiukas.gif  O po kiek renkate aukletojoms ?  Ir kaip su vaikuciu dovanelemis: kiekvienas perkate atskirai,ar visiems vienodai?  g.gif


Na man pinigai vokelyje tai visai nekokia dovana. Aisku jeigu galima ideti didele pinigu suma, tai gal ir nieko kokia vestuviu proga ar labai artimam zmogui, bet ne darzelio aukletojai. As manau, kad gal koks knygyno cekis ir geriausia dovana.
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 12 04, 10:13)
Na man pinigai vokelyje tai visai nekokia dovana. Aisku jeigu galima ideti didele pinigu suma, tai gal ir nieko kokia vestuviu proga ar labai artimam zmogui, bet ne darzelio aukletojai. As manau, kad gal koks knygyno cekis ir geriausia dovana.

4u.gif Na ,man tai atrodo ,kad jus dar nepazistate savo aukletoju,o as vedziau savo angeliukus pas sias thumbup.gif aukletojas,tai ir sakau is patirties mirksiukas.gif , bet kaip sakoma "pagal kriauciu ir suknele". blush2.gif
Atsakyti