Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Aigner @ 2007 11 20, 20:08)
:
  mirksiukas.gif ...o ka , negalima aukletoju paklausti? g.gif


Tai paklausiu, kai tik į darželį eisim rolleyes.gif Galvojau, gal kas jau žino šią naujieną, gal mes kažką praleidom mirksiukas.gif
Atsakyti
"uogeles"gr. svente gruodžio 19d. 10.00
"boruželes"gr.- 11.00
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 11 21, 15:40)
"uogeles"gr. svente gruodžio 19d. 10.00
"boruželes"gr.- 11.00


Dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 20, 19:08)
:
  mirksiukas.gif ...o ka , negalima aukletoju paklausti? g.gif

Manau, kad ne tik galima, bet reikia. Man, pvz., paprasciau pakalbeti su aukletojomis. Kodel bijote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 11 23, 10:33)
Manau, kad ne tik galima, bet reikia. Man, pvz., paprasciau pakalbeti su aukletojomis. Kodel bijote?  g.gif


lotuliukas.gif Kodėl nusprendėte, kad bijau? lotuliukas.gif Tiesiog kurį laiką nesilankėm darželyje tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 21, 11:59)
Tai paklausiu, kai tik į darželį eisim rolleyes.gif Galvojau, gal kas jau žino šią naujieną, gal mes kažką praleidom mirksiukas.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 11 23, 10:33)
Manau, kad ne tik galima, bet reikia. Man, pvz., paprasciau pakalbeti su aukletojomis.

sutinku mirksiukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
labas mamytes mirksiukas.gif ar laukiate KALEDU? Kokia vaikuciu nuotaika? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 11 28, 12:48)
labas mamytes mirksiukas.gif ar laukiate KALEDU? Kokia  vaikuciu nuotaika?  smile.gif

4u.gif Labas! Laukiam, laukiam smile.gif Vaikas jau ruosiasi sventems ax.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes! Kokios nuotaikos laukiant nuostabios sventes? mirksiukas.gif Ka nusprendete pirkti savo lelytems? g.gif O po kiek pinigeliu renkate aukletojoms dovanoms,ir ka nusprendete pirkti? g.gif Turiu pasiulyma: mirksiukas.gif ... nupirkti "Sarmos" parduotuves dovanu cekius uz 150 - 200 lt.,vienais metais pirkome,aukletojos buvo labai patenkintos thumbup.gif Juk jos nusipelne uz savo triusa mirksiukas.gif Kaip jums mano pasiulymas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 28, 22:33)
4u.gif Sveikutes! Kokios nuotaikos laukiant nuostabios sventes?  mirksiukas.gif Ka  nusprendete pirkti savo lelytems? g.gif O po kiek pinigeliu renkate aukletojoms dovanoms,ir ka nusprendete pirkti? g.gif Turiu pasiulyma: mirksiukas.gif ... nupirkti "Sarmos" parduotuves dovanu cekius uz 150 - 200 lt.,vienais metais pirkome,aukletojos buvo labai patenkintos thumbup.gif Juk jos nusipelne uz savo triusa mirksiukas.gif Kaip jums mano pasiulymas? g.gif


As turbut labiau laukiu kaledu, nei mazius, kuriam tik dveji...dar ne tas amzius, kad labai suprastu, kas cia desis. Na, aisku, susidomejimas bus, kai puosim eglute ir t.t. idomu, kokia reakcija bus i kaledu seni smile.gif
Vakar kaip tik pagalvojau, ar perkamos dovaneles aukletojoms? Pasirodo, kad perkamos smile.gif ale kaip susiorganizuoti viska, nes as pati grupeje naujoke, yra dar kelios tokios mamytes... kaip jus susitariete del dovanu aukletojoms? Gal kai bus susirinkimas?(jei bus...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 29, 00:33)
O po kiek pinigeliu renkate aukletojoms dovanoms,ir ka nusprendete pirkti? g.gif Turiu pasiulyma: mirksiukas.gif ... nupirkti "Sarmos" parduotuves dovanu cekius uz 150 - 200 lt.,vienais metais pirkome,aukletojos buvo labai patenkintos thumbup.gif Juk jos nusipelne uz savo triusa mirksiukas.gif Kaip jums mano pasiulymas? g.gif

Na nezinau g.gif Kiekvienais metais pirkti "Sarmos" ceki??? Gal ka kito vertingesnio?Gal i aukso centra?O dar as manau, kad direktore ir jos pavaduotoja taip pat reikia pasveikinti su Kaledom smile.gif Kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvakva: 29 lapkričio 2007 - 11:44