Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Aigner @ 2007 11 15, 21:51)
g.gif manau uz darzeli ir taip pigiai mokame,juk kaip aukletojos sake,tik uz maista  blush2.gif ,ir jeigu dabar pakels 7-8 lt.,tai tikrai nedaug. schmoll.gif 
g.gif Idomu,kokias lengvatas panaikins,o kokias paliks? g.gif

Ka daryti, mokesime kiek reikes, o ka daryti? Vistiek pigiau negu samdyti aukle ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 11 16, 10:20)
Ka daryti, mokesime kiek reikes, o ka daryti? Vistiek pigiau negu samdyti aukle ax.gif


tai asiku, kad mokesime. cia kelia matyt kaina del to, kad maistas aplamai brango... o aukletoju atlyginimai stovi vietoje.
MAno vaiko aukle buvo tokia, kad geriau jau jis tegul buna darzelyje smile.gif , cia uzimtas, visko ismoks...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 11 16, 13:27)
tai asiku, kad mokesime. cia kelia matyt kaina del to, kad maistas aplamai brango... o aukletoju atlyginimai stovi vietoje.
MAno vaiko aukle buvo tokia, kad geriau jau jis tegul buna darzelyje smile.gif , cia uzimtas, visko ismoks...

Girdejau, kad atlyg. pakels ir pedagogams (aukletojoms) irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaavka @ 2007 11 16, 15:23)
Girdejau, kad atlyg. pakels ir pedagogams (aukletojoms) irgi thumbup.gif


Nu ir ačiū Dievui rolleyes.gif , nes jau toookį darbą dirbti, tai eina sau, kaip sunku unsure.gif Aš asmeniškai - nesugebėčiau, nervai neišlaikytų schmoll.gif
O atlyginimai auklėtojų tai pašalpos, kitaip nepavadinsi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 16 lapkričio 2007 - 18:38
Labas vakaras visoms ir visiems, atsitiktinai užklydau į forumą ax.gif pasiskaičiau ir... tiesą sakant trūksta žodžių blink.gif juk visos esate suaugę žmonės, o elgiatės t.y. šnekate kaip maži vaikai doh.gif Kažkoks turgus. Aš asmeniškai labai patenkintas "Uogele" thumbup.gif Niekad nekilo problemų bendraujant su auklėtojoms. Juk kiekvienas esame individualus, o kad jos savo darbą atlieka gerai tai faktas. Kiek mažosios beklausinėjau- niekad nieko blogo- kad ant jos rėkė, barė ar pan.- negirdėjau. Visada viskas gerai, visada patiko... (o jei būtų kas ne taip-pasakytų. Žodžio kišenėje neieško biggrin.gif ) ir su malonumu pati keliasi 7 valandą ir žygiuoją į "darbuką". Visada pavalgiusi, visada pamiegojusi; dainuoja, šoka... žodžiu- jokių problemų mirksiukas.gif
Tą patį galiu pasakyti ir apie "Pagranduko" auklėtojas. Jos irgi yra SUPER. Niekad nesigailėjau, kad vedžiau į tokią įvairiakalbę grupę. Dar dabar būna mažoji pareiškia: noriu pas Jeleną ir Elvyrą bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Taip kad baikit peštis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 11 15, 14:40)
As irgi girdejau, kad zada panaikinti, ar gal jau panaikino lengvata vienisoms mamytems, liks tik lengvata dieninio skyriaus studentams.
Ziuriu, cia visos mamytes susirinke is Uogeles grupes. O gal yra kas lanko RAmune?

maniškis lankė, dabar padarėm pertrauką ax.gif nežinau kada pasiryšiu vėl vesti, gal jau tiesiai į didesnių grupę leisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 11 19, 13:18)
maniškis lankė, dabar padarėm pertrauką  ax.gif nežinau kada pasiryšiu vėl vesti, gal jau tiesiai į didesnių grupę leisim  smile.gif


o kodel nebeinate? tikiuosi ne del ten dirbanciu aukletoju?.. smile.gif NEs as pati skustis jomis negaliu, ir sunus eina labai noriai, o vakare atejus jo pasiimti, tenka laukti, kol issibuciuoja, issimojuoja su aukletoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 11 20, 13:06)
o kodel nebeinate? tikiuosi ne del ten dirbanciu aukletoju?.. smile.gif NEs as pati skustis jomis negaliu, ir sunus eina labai noriai, o vakare atejus jo pasiimti, tenka laukti, kol issibuciuoja, issimojuoja su aukletoja doh.gif


Pagranduke aukletojos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , mes pernai lankem
Atsakyti
Laba diena visiems 4u.gif
Gal kas nors žino kada ateis Kalėdų Senelis į darželį? Kurią dieną? O tai jau ne už kalnų Kalėdos, reik ruoštis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 11 20, 13:06)
o kodel nebeinate? tikiuosi ne del ten dirbanciu aukletoju?.. smile.gif NEs as pati skustis jomis negaliu, ir sunus eina labai noriai, o vakare atejus jo pasiimti, tenka laukti, kol issibuciuoja, issimojuoja su aukletoja doh.gif

dėl ligų.
nors dabar matau, kad maniškiui ten ir nepatiko nors kol ėjo tai negalėčiau taip pasakyti, tiek kad visada pasigraudinęs begdavo pas mane, kai ateidavau pasiimti.
o šiaip nustebau kai pradėjo su aukle būti, klausiau ar eisim į darželį - visada purto galvą ir sako kad nenori, o auklės laukia. vaikų jam reikia ir net labai, bet mayt dar per mažiukas buvo visai dienai kolektyve prabūti.
o auklėtojom aš nesiskundžiu smile.gif man mielos pasirodė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 20 lapkričio 2007 - 14:25
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 20, 14:23)
Laba diena visiems 4u.gif
Gal kas nors žino kada ateis Kalėdų Senelis į darželį? Kurią dieną? O tai jau ne už kalnų Kalėdos, reik ruoštis mirksiukas.gif
:
mirksiukas.gif ...o ka , negalima aukletoju paklausti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 20, 14:23)
Laba diena visiems 4u.gif
Gal kas nors žino kada ateis Kalėdų Senelis į darželį? Kurią dieną? O tai jau ne už kalnų Kalėdos, reik ruoštis mirksiukas.gif



Manau kad ne visiem ta pačią dieną bus Kalėdų šventė. Čia tikrai reikia su auklėtojom kalbėt. Mūsų grupėj tai jau šią savaitę bus susirinkimas ta tema, o pati šventė suplanuota gruodžio 20 d.
Atsakyti