Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Kaip sykis, Vivanco, Jūsų pasisakymuose tolerancijos ir trūko. O jeigu Jūsų vaikai darželį tik lankė, kaip pati sakote, bet jau nebelanko, tai , greičiausiai , ir situacijos grupėse gerai nežinote. O kiekvienas sveikai mąstantis žmogus ne puls ieškoti klaidų ar "nesąmonių" visiškai normaliuose, tarp kitko, pasisakymuose. Jis, jei galės, padės išspręsti kilusią problemą patarimu(konstruktyviu, o ne padejavimu apie pašnekovo psichinę būklę ar tariamus "visko" iškraipymus). Jūs, deja, bandote sudaryti vaizdą, kad šalia visų pasisakiusių apie neaiškumus ar bėdeles mamų pati stovėjote, o gal ir namuose kartu gyvenote-jau taip nuodugniai apie visas viską žinote. .. g.gif
P.C. Žodis "daržas"- tipiškas auklėtojų profesinis žargonas....(dirbau- žinau, esu ne kartą girdėjusi)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzne: 08 lapkričio 2007 - 21:02
g.gif Nezinau koks ten aukletoju "zargonas",nes niekada is savo vaiku aukletoju nieko panasaus negirdejau g.gif ,bet ,gal kai jus dirbote,is visko sprendziant,"sovietiniais"laikais",taip ir kalbejo,na kaip sako "su kuo susidesi"... mirksiukas.gif Tarp kitko,pati parasiau nezinodama,kad tai jums sukels tokias asociacijas schmoll.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Atsiliepkite mamos is " Boruzeles " grupes! mirksiukas.gif Paplepame,kaip pas jus reikaliukai,kaip ar jau priprato jusu vaikuciai prie aukletoju? Mano tai nelabai,vis paverkineja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 11 08, 22:52)
g.gif Nezinau koks ten aukletoju "zargonas",nes niekada is savo vaiku aukletoju nieko panasaus negirdejau g.gif ,bet ,gal kai jus dirbote,is visko sprendziant,"sovietiniais"laikais",taip ir kalbejo,na kaip sako "su kuo susidesi"...  mirksiukas.gif Tarp kitko,pati parasiau nezinodama,kad tai jums sukels tokias asociacijas schmoll.gif

Vivanco, atspėk patarlę " duok ....... kelią " mirksiukas.gif praleidžiu. daugiau tavo postų neskaitysiu ir nekomentuosiu.

mamos, papasakokit, kas vedat į lopšiuką vaikus, kaip sekasi, kiek grupėj vaikų būna?

Atsakyti
Na dėl žargonų nieko nežinau, bet kad mano mažius iš darželio grįžęs man porino, kad "duosiu diržo tai žinosi" tai jau tikrai... Namie tokių nei karto nebuvo kol mažius neparsinešė iš darželio... tikriausiai iš ten. Mažai kur keliaujam tai net nėra iš kur tokių frazių prisirankiot...
Atsakyti
As netikiu VIVANCO, man atrodo kad ji visus cia apgaudineja mad.gif Jeigu jos vaikai jau nebelanko darzeli, tai ko ji cia taip rasyneja ir pyksta ant mamyciu?
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2007 11 09, 15:14)
As netikiu VIVANCO, man atrodo kad ji visus cia apgaudineja mad.gif Jeigu jos vaikai jau nebelanko darzeli, tai ko ji cia taip rasyneja ir pyksta ant mamyciu?

g.gif ...cia jau tavo problema,kad netiki blush2.gif Tai atidziau paskaitinek ir pamatysi ,matyt uzgavau skaudama mamyciu vieta,todel ir "varo ",bet gyvenimas parodys kas teisus mirksiukas.gif O tarp kitko,as pati gyvenime nemeluoju,ir nepatinka schmoll.gif ,kai kiti tai daro! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseta @ 2007 11 09, 13:12)
Na dėl žargonų nieko nežinau, bet kad mano mažius iš darželio grįžęs man porino, kad "duosiu diržo tai žinosi" tai jau tikrai... Namie tokių nei karto nebuvo kol mažius neparsinešė iš darželio... tikriausiai iš ten. Mažai kur keliaujam tai net nėra iš kur tokių frazių prisirankiot...

bigsmile.gif O kokia grupe lanko ? Mano tai ismoko ne tik tokiu zodeliu! g.gif
Atsakyti
Sveiki!
Mes lankom „Boruzele“. Ir esam labai patenkintos thumbup.gif
Jeigu teveliai vestu kuo maziau serganciu vaiku i grupe, butu tada visi sveiki. Issigydai namuose, tada gali keliauti i darzeli
Atsakyti
Tai kokiu zodeliu? Labai jau idomu suzinoti g.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Taip,jei nevestu serganciu vaikuciu,tai butu visiems geriau! drinks_cheers.gif O del zodeliu,tai parsinesa visokiu: *****... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 11 12, 21:24)
mirksiukas.gif Taip,jei nevestu serganciu vaikuciu,tai butu visiems geriau!  drinks_cheers.gif O del zodeliu,tai parsinesa visokiu: *****... blush2.gif

Labai idomu, bet matau mamyte irgi naudoja nelabai graz. zodelius...(*****), nuo to ir prasideda... blush2.gif
Atsakyti