Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Mielos mamos! Darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00, kada gi Jus dirbate? Pastebejau, kad rasote darbo metu - NEGERAI!!! O jeigu nedirbate, tai kodel Jusu leliukai ne su Jumis, o darzelije, kur dirba ne aukletojos, o ,,Pabaisos". Nerasykite nesamoniu, geriau nupirkite aukletojoms geliu arba kavos, arba saldainiu thumbup.gif Gal Jusu aukletojoms truksta butent Jusu demesio, nors abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2007 11 06, 15:07)
Labas mamytes! Na lyg ir issprendem su maziu musu problemele.
VIVANCO , man lb idomu kokiu as turiu problemu??? Gal jus ju turite? Man atrodo, kad jus pati tam darzelyje dirbate, nes viska apie visus zinote. g.gif Veltui tik mus visas cia klaidinate.


g.gif Na, vis delto jusu protui nieks neprilygsta! g.gif


QUOTE(kaavka @ 2007 11 06, 17:21)
Mielos mamos! Darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00, kada gi Jus dirbate? Pastebejau, kad rasote darbo metu - NEGERAI!!! O jeigu nedirbate, tai kodel Jusu leliukai ne su Jumis, o darzelije, kur dirba ne aukletojos, o ,,Pabaisos".

g.gif Matyt taip ir dirba! blush2.gif Ka cia daug kalbeti,gerai parase viena protinga mamyte,apie ju intelekta galima spresti is ju rasliavos blush2.gif
Atsakyti
[quote=kaavka,2007 11 06, 18:21]
Mielos mamos! Darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00, kada gi Jus dirbate? Pastebejau, kad rasote darbo metu - NEGERAI!!! O jeigu nedirbate, tai kodel Jusu leliukai ne su Jumis, o darzelije, .....




blink.gif Na, čia turbūt Jūsų darbo laikas biggrin.gif , būna ir kitoks darbo laikas mirksiukas.gif O be to ne visos mamytės dirba kasininkėmis-pardavėjomis, kurios net į WC negali nueiti kada nori unsure.gif Dar būna darbuose pertraukėlės, pietūs ten visokie ir t.t. ax.gif Čia mano pasiteisinimas, jeigu į mano daržą buvo akmuo mestas mirksiukas.gif
O, kad negaliu su savo leliuku būti namie, tai man iš tiesų labai labai gaila verysad.gif Labai norėjau bent jau iki 3-4 metukų paauginti, bet dėl visiems aiškių priežasčių turėjau eiti darban aggressive.gif

Ir dar labai džiaugiuosi, kad mano vaikučio auklėtojos tikrai nėra "pabaisos" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 07 lapkričio 2007 - 09:04
Vivanco, , nors mano dukros jau ne darželinio amžiaus, bet lankė Karuselių darželį. Visko buvo: ir keletą kartų auklėtojos riksmus per langą vaikų miego metu( unsure.gif ) iš miegamojo tekdavo išgirsti( ramino, atseit, nemiegančius vaikus), ir lauke be kepurėlės saulėkaitoje besikapstančią savąją pupą rasti. Bet visi mes žmonės, kam ko nepasitaiko, nes su vaikis tikrai buvo labai pasiaukojamai dirbama. O ir mamyčių buvo tokių, kad neduok Dieve. Joms viskas netikdavo, lėkdavo pas direktorę dėl smulkmenų su vėjeliu. Pamenu, kaip teko prieš tėvus ginti garsiakalbę šeimininkę- mamos buvo ketinusios ją iš darbo išėsti. O šeimininkė- gal ir ne barbiško charakterio, ir balsas- ne iš tyliųjų, bet ji vaikus tikrai mylėjo. Mergaitės namo grįždavo tokiomis šukuosenomis, kad net pavydas suimdavo. Grupėje švara- it operacinėje. Savo pupoms išaiškinau apie skirtingus žmonių balso tembrus, palyginau jų šukuosenas po mano ir po šeimininkės triūso- ir visos bėdelės dingo. Tikiuosi, ji ir dabar sėkmingai dirba.
Bet aš ne apie tai, [COLOR=red]Vivanco
. Yra jau taip ant žemės, kad kai žmogus, net būdamas labai teisingas, savo tiesą gina, žemindamas kitus, tai ta jo tiesa melu pradeda išrodyti. Norisi tikėti, kad neprastai žinote, kaip ir kas vyksta šiame darželyje, bet, mieloji, venkite tokio kategoriško tono, atviro tyčiojimosi ir diagnozių kitoms mamoms dalinimo. Tai atrodo nesolidžiai.Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzne @ 2007 11 07, 20:35)
Bet visi mes žmonės, kam ko nepasitaiko, O ir mamyčių buvo tokių, kad neduok Dieve.


schmoll.gif Nereikia ,gerbiamoji,manes aukleti,nes jau isaugau is tokio amziaus! schmoll.gif Bet "pikta darosi" bash.gif ,kai rasineja visokias nesamones! Pati daug kartu maciau,kaip vedami ir pasiimami vaikeliai is darzelio.Na,vienu zodziu "klaiku" doh.gif ! Ju "zuikuciai", "meskuciai" ... stumdomi,aprekiami,nesigedinant net kitu teveliu,aukletoju,praeiviu (lauke). O koks tas vaikas isaugs,aisku ir taip...Taigi ,reziume: nereikia aiskinti,nurodineti, kaip joms dirbti,bet pacioms mamytems daugiau gerbti ir myleti savo atzaleles! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 10 29, 18:40)
O tai toks yra?  lens.gif Ką saugoja? Gal kastuvus rūsyje?  lotuliukas.gif

teritorija prieziureti reikia kvesti spec.grupe ARAS kadangi net policija nepadeda, sargas tai ne lukinis suo ir vienas jis neko ne padaris. zmogui givenimas dodamas viena karta
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 11 08, 09:18)
teritorija prieziureti reikia kvesti spec.grupe ARAS kadangi net policija nepadeda, sargas tai ne lukinis suo ir vienas jis neko ne padaris. zmogui givenimas dodamas viena karta



Nu baisu tiesiog aggressive.gif Tai, kaip su tuo kovoti ? box.gif Žinoma sargas vienas nieko nepadarys pomidorai2.gif

Mūsų kaimyną, žmonių akivaizdoje, prie parduotuvės "Aulė" sumušė 16-17 m. paaugliai mega_shok.gif , nes vyriškis parduotuvėje užsistojo (žodžiais, ne kumščiais nono.gif ) įžeidinėjamą paauglių kasininkę huh.gif Tai kas čia dabar darosi ant mūsų svieto? Kažkoks košmaras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 08 lapkričio 2007 - 08:44
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 11 08, 08:42)
Nu baisu tiesiog aggressive.gif  Tai, kaip su tuo kovoti ? box.gif Žinoma sargas vienas nieko nepadarys pomidorai2.gif

Mūsų kaimyną, žmonių akivaizdoje, prie parduotuvės "Aulė" sumušė 16-17 m. paaugliai  mega_shok.gif , nes vyriškis parduotuvėje užsistojo (žodžiais, ne kumščiais  nono.gif ) įžeidinėjamą paauglių kasininkę  huh.gif Tai kas čia dabar darosi ant mūsų svieto? Kažkoks košmaras g.gif

dėl tų sumušimų tai išvis baisu, mano brolį prieš savaitę būtent prie darželio irgi pacaniokai užkabino doh.gif

Vivanco, bandžiau tave ignoruot, bet ..šiaip tu gal geriau įsiskaityk ką čia mamos rašo. viena parašė, kad kažkuri auklėtoja garsiai kalba, kita, kad vaikui nepatinka auklėtoja, ir čia jau skaitosi varymas ant auklėtojų?? ir dar labai įdomu, jei tu ten nedirbi iš kur sužinai apie visų vaikų ir mamų problemas? auklėtojos išpletkavoja?? bigsmile.gif o tu forume paskelbi kas kokių problemų turi, labai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif As taip pat manau, kad cia mes galime pasisakyti apie darzeli, aukletojas ir musu vaikuciu problemas unsure.gif Bet ne apie mamyciu santykius su vaikais ir ju problemas namuose bei darbe. schmoll.gif
Atsakyti
mano manymu, didziausia problema, kad teveliai veda i darzeli sergancius vaikus. Siandien Uogelej mergaite su tokiu laringitiniu kosuliu atvesta blink.gif , kad net kraupu, apie ka tevai galvoja.

P.S. Panasu, kad pas Vivanco kazkokios problemos yra, o ne pas kitas mamytes...
Atsakyti
oi oi kokios aistros cia verda lotuliukas.gif

Vivancio neturinti kitu argumentu pradeda listi i asmeniskumus fui kaip zema bebe.gif , jei tokio lygio zmonies dirba tam darzelyje....tai SOS SOS SOS.... help.gif help.gif help.gif

Nenori, kad tave aukletu tai ir pati nekisk nosies ne i savo reikalus... tongue.gif Skaudinti ir izeidineti kitas mamas toks sio darzelio atstoves Vivancio kredo...fu fu fu....Ignoroju tave, nes jau bjauru skatyti tavo postus...
Atsakyti
bigsmile.gif Galiu nuraminti,as tikrai nedirbu darze,tik kaip anksciau rasiau,mano vaikiukai lanke si darzeli. mirksiukas.gif O kiekvienas sveikai mastantis zmogus,tikrai is jusu kai kuriu pasisakymu,supras kas yra kas. smile.gif Taigi,kaip sakoma "kiek zmoniu ,tiek nuomoniu",bet juk galima tas nuomones issakyti neiskraipant visko.Manau,paciom reikia buti tolerantiskom kitu atzvilgiu! g.gif
Atsakyti