Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(kvakva @ 2007 10 30, 00:17)
Labas visom mamytems! Stai ir as prisijungiu prie jusu. smile.gif Mano mazius lanko gr UOGELE. Nauja grupe, gal visai ir nieko. Bet meskinukui mano nepatinka viena aukletoja, nzn kodel? Ar yra tokiu mamyciu pas kurias situacija tokia buvo ar yra?

Nezinau,kas tau ten nepatinka,bet mano vaikai ejo ir buvo viskas gerai thumbup.gif
Rasai,kad nezinai kodel nepatinka,tai siulau daugiau pabendrauti su savo vaikeliu.Ir daugiau bendrauk su aukletojom! bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Vivanco,2007 10 29, 22:56]
schmoll.gif Ne toks (tvora) ,o tokia: yra ,ir ne viename darzelyje! blush2.gif
O jusu ka vaikas eina ne i darzeli ,o i kazkoki rusi g.gif


*Vivanco* žiūriu ne taip mane suprato hihihi.gif Juk pati rašei, cituoju "O del sargo,jo,nedirba savo darbo !!! ", tai vat aš apie sargą ir rašau, kad tokio apskritai darželyje neteko matyti lens.gif

O vaikas mano eina į darželį, ir manau, kad labai gerą darželį thumbup.gif Nes jam labai patinka thumbup.gif Ir auklėtojos labai šaunios, ir vaikui, ir man jos labai patinka rolleyes.gif Vaikai nešliaužioja be darbo grupėje schmoll.gif , o piešia, darbelius visokius lipdo, spalvoja, mokosi būti savarankiški, auklėtojos pasakas seka ir t.t. ax.gif Maniškis dainelių visokių naujų prisimokinęs, skaičiuoklių tongue.gif Ir jau kelis rusiškus žodžius pramokęs (mes visiški lietuviai cool.gif ), manau, kad tas irgi neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 30 spalio 2007 - 08:54
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 10 30, 08:51)
O vaikas mano eina į darželį, ir manau, kad labai gerą darželį thumbup.gif  Nes jam labai patinka thumbup.gif Ir auklėtojos labai šaunios, ir vaikui, ir man jos labai patinka rolleyes.gif Vaikai nešliaužioja be darbo grupėje  schmoll.gif , o piešia, darbelius visokius lipdo, spalvoja, mokosi būti savarankiški, auklėtojos pasakas seka ir t.t.  ax.gif Maniškis dainelių visokių naujų prisimokinęs, skaičiuoklių tongue.gif  Ir jau kelis rusiškus žodžius pramokęs (mes visiški lietuviai cool.gif ), manau, kad tas irgi neblogai rolleyes.gif

faina, kad patinka darželis thumbup.gif o jūs į lopšelinę grupę einat ar jau darželinukas tavo vaikas? o auklėtojos lietuviškai bendrauja?

Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 10 30, 11:20)
faina, kad patinka darželis thumbup.gif  o jūs į  lopšelinę grupę  einat ar jau darželinukas tavo vaikas? o auklėtojos lietuviškai bendrauja?


Maniškiui 3 metai, tai jis jau į darželinukų grupę "Uogelė" eina ax.gif Auklėtojos lietuvės, o šeimininkėlė turbūt ne (bet gerai lietuviškai kalba rolleyes.gif ). Vaikučių yra ir rusakalbių, ir lietuvių, bet nematau čia nieko blogo, nes papildoma kalba vaikui tik į naudą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 10 30, 09:35)
Maniškiui 3 metai, tai jis jau į darželinukų grupę "Uogelė" eina ax.gif Auklėtojos lietuvės, o šeimininkėlė turbūt ne (bet gerai lietuviškai kalba  rolleyes.gif ). Vaikučių yra ir rusakalbių, ir lietuvių, bet nematau čia nieko blogo, nes papildoma kalba vaikui tik į naudą thumbup.gif

Aišku į naudą, dėl to nepergyvenu smile.gif tik galvojau jeigu tik rusiškai šnekėtų, mano zuikis nieko nesuprastų ax.gif
tai kaip suprantu darželinukai skaitosi nuo 3 metų. maniškis turėtų pradėt eit nuo 2,5m., mus užrašė į lopšelinę grupę. bet taip gal ir geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2007 10 30, 01:17)
Labas visom mamytems! Stai ir as prisijungiu prie jusu. smile.gif Mano mazius lanko gr UOGELE. Nauja grupe, gal visai ir nieko. Bet meskinukui mano nepatinka viena aukletoja, nzn kodel? Ar yra tokiu mamyciu pas kurias situacija tokia buvo ar yra?


Mes taip pat lankom "Uogelę" friends.gif O tai jūs tik dabar pradėjote lankyti, ar nuo rugsėjo? Nes jei nuo rugsėjo lankot, tai turbūt buvote susirinkime susipažinti su auklėtojom mirksiukas.gif ? Aš asmeniškai labai patenkinta abiem thumbup.gif
Pagalvojus, maždaug įtariu kokia auklėtoja Jūsų vaikučiui nelabai patinka hihihi.gif Iš tiesų ji labai labai faina, ir su humoru, ir organizuota tokia, įdėjų pilna thumbup.gif , tik garsiai kalba hihihi.gif Jeigu Jūsų vaikutis augo labai ramioje aplinkoje, gal jį tas glumina mastau.gif Maniškis, kai pripratęs nuo mažų dienų po koncertus, krepšinio varžybas, visokias šventes ir t.t. lankytis, tai jam gerai mirksiukas.gif
Be to gerai viena mamytė pakomentavo - pasikalbėkite su vaikučiu (kas jam nepatinka) ir su auklėtoja, ir tada viskas bus gerai ir aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 31 spalio 2007 - 12:53
Na nezinau. :hmPaziuresim kas toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(kvakva @ 2007 11 03, 18:40)
Na nezinau. :hmPaziuresim kas toliau bus.

Gerbiamoji,jeigu jums taip blogai ir manote,kad ir jusu " meskiukui" blogai,tai kodel neieskote kitos grupes,ar net kito darzelio? g.gif Kiek zinau,jus pati turite dideliu problemu,ir taip pat jusu "meskiukas" g.gif Tai neieskokite kaltu,jei gyvenimas nepasiseke blush2.gif
Zinote,yra gera patarle:"Norint suni musti,surasi ir lazda"
Ir dar,nejaugi,mamytes,negeda " varyti" ant aukletoju,o po to atvesti savo vaikelius,ir sypsotis schmoll.gif
Ir manau,gal pabaigsite "narstyti po kauleli",gal paziurekite kiekvienas i savo gyvenimus,i savo atliktas pareigas ir darbe,ir namie! mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Tikriausiai nera daugiau grupes,kuri butu tokia populiari,nes skaitant nepatenkintu mamyciu paistalus,beje,ju kiek skaitau ,tik kelios,galvoje kirba klausimas,kodel vedate pas "tokias ,-ia,blogas aukletojas" savo vaikelius? g.gif Juk ,skaitant is ankstesniu pasisakymu,tai nenorejote i kita grupe,o dabar " drabstote purvais" blush2.gif ,nors ko cia stebetis,koks intelektas,tokie pasisakymai. umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 11 03, 20:59)
Gerbiamoji,jeigu jums taip blogai ir manote,kad ir jusu " meskiukui" blogai,tai kodel neieskote kitos grupes,ar net kito darzelio? g.gif  Kiek zinau,jus pati turite dideliu problemu,ir taip pat jusu "meskiukas" g.gif Tai neieskokite kaltu,jei gyvenimas nepasiseke blush2.gif
Zinote,yra gera patarle:"Norint suni musti,surasi ir lazda"
Ir dar,nejaugi,mamytes,negeda " varyti" ant aukletoju,o po to atvesti savo vaikelius,ir sypsotis schmoll.gif
Ir manau,gal pabaigsite "narstyti po kauleli",gal paziurekite kiekvienas i savo gyvenimus,i savo atliktas pareigas ir darbe,ir namie! mirksiukas.gif


Labai idomu, is kur sita mamyte zino apie visu vaiku ir ju mamu dideles problemas?
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 11 06, 10:44)
Labai idomu, is kur sita mamyte zino apie visu vaiku ir ju mamu dideles problemas?


Sakė, kad ji darželyje nedirba g.gif , tai gal tada KGB dirba hihihi.gif
Atsakyti
Labas mamytes! Na lyg ir issprendem su maziu musu problemele.
VIVANCO , man lb idomu kokiu as turiu problemu??? Gal jus ju turite? Man atrodo, kad jus pati tam darzelyje dirbate, nes viska apie visus zinote. g.gif Veltui tik mus visas cia klaidinate.
Atsakyti