Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Vivanco @ 2007 10 18, 22:49)
Na mieloji,mamyte, pasikalbejusi su aukletoja supratau apie ka jus kalbate,visu pirma ,nekiskite savo ilgos nosies ne i savo reikalus,nes klaidinate mamas,nezinodama esmes.  pas ta aukletoja buvo atejusi buvusio aukletinio mama,kuri kalbejo apie savo asmeninius reikalus,o nesibare,nors ji ir aukletoja kalbejo garsiai,ir vaiku ,kiek zinau buvo tik keli.taigi,nepliurpkite nesamoniu,o geriau uzsiimkite su savo vaiku,kuris ,kiek zinau turi nemazu problemu! blush2.gif


Niekur as nekisu nosies ir netgi negirdejau konflikto esmes. Ir man visai neidomu, nei del ko jos gincijosi, del manes tegul jos aiskinasi santykius kiek nori, tiesiog as siulyciau tai daryti ne grupeje prie vaiku, o uz duru. As manau, kad netgi esant 1 vaikui grupeje, kelti balso negalima, o grupej buvo bent 6-7 vaikuciai, tai nezinau, ar cia labai sveikintinas pavyzdys. Tuo labiau, jeigu mano vaikas girdi tokius dalykus, tai nemanau, jog tai ne mano reikalas. Visi tie gincai, tai sutinku, kad ne mano reikalas ir as i juos nelendu. Ir nezinau, is kur pas Jus gerbiama akis cia draskanti mamyte, tokia informacija, kad as turiu nemazai problemu ? Gal pirma spreskit savo problemas, o veliau skaiciuokit kitu.

Geros dienos !
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 10 19, 07:06)
Niekur as nekisu nosies ir netgi negirdejau konflikto esmes. Ir man visai neidomu, nei del ko jos gincijosi, del manes tegul jos aiskinasi santykius kiek nori, tiesiog as siulyciau tai daryti ne grupeje prie vaiku, o uz duru. As manau, kad netgi esant 1 vaikui grupeje, kelti balso negalima, o grupej buvo bent  6-7 vaikuciai, tai nezinau, ar cia labai sveikintinas pavyzdys. Tuo labiau, jeigu mano vaikas girdi tokius dalykus, tai nemanau, jog tai ne mano reikalas. Visi tie gincai, tai sutinku, kad ne mano reikalas ir as i juos nelendu. Ir nezinau, is kur pas Jus gerbiama akis cia draskanti mamyte, tokia informacija, kad as turiu nemazai problemu ? Gal pirma spreskit savo problemas, o veliau skaiciuokit kitu.

Geros dienos !



Gerbiamos mamytes, kas cia darosi??? 4u.gif dziaukimes savo sveikais ir linksmais vaikuciais, ir tuo, kad turime, kur vaikus nuvesti, kad aukletojos uz tikrai maza atlyginima dar sugeba su jais susitvarkyti drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 10 19, 08:06)
Niekur as nekisu nosies ir netgi negirdejau konflikto esmes. Ir man visai neidomu, nei del ko jos gincijosi, del manes tegul jos aiskinasi santykius kiek nori, tiesiog as siulyciau tai daryti ne grupeje prie vaiku, o uz duru.



schmoll.gif Nieko sau,negirdejo,o ko tada rasineji nesamones ir klaidini tevelius! Pasirodo aukletojos ir teveliai,net ir buve,turi eiti uz duru ir kalbetis. schmoll.gif ,net jeigu ir garsiai.Na ir mastymas hah.gif ! Ir tu nori pasakyti,kad nei tavo vaikas,nei kiti negirdi kaip tevai bendrauja,kalba.Juk viskas ateina is seimos! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilla @ 2007 10 19, 08:26)
Gerbiamos mamytes, kas cia darosi??? 4u.gif  dziaukimes savo sveikais ir linksmais vaikuciais, ir tuo, kad turime, kur vaikus nuvesti, kad aukletojos uz tikrai maza atlyginima dar sugeba su jais susitvarkyti  drinks_cheers.gif .


bigsmile.gif Sutinku su protingos mamytes nuomone! drinks_cheers.gif
Atsakyti
bigsmile.gif malonu matyti,kad grazeja darzelis,tiksliau jo vidus. To negalima pasakyti apie darzelio kiema.Pirmas vaizdas,kaip po atominio karo. gun_bandana.gif Tik kyso geleziniai strypai,kurie jau seniai atgyvene.Nejaugi negalima uz teveliu pervestus 2 % visa tai sutvarkyti? g.gif
Ka jus manote apie tai,mamytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aigner @ 2007 10 28, 19:37)
bigsmile.gif malonu matyti,kad grazeja darzelis,tiksliau jo vidus. To negalima pasakyti apie darzelio kiema.Pirmas vaizdas,kaip po atominio karo. gun_bandana.gif Tik kyso geleziniai strypai,kurie jau seniai atgyvene.Nejaugi negalima uz teveliu pervestus 2 % visa tai sutvarkyti? g.gif
  Ka jus manote apie tai,mamytes? g.gif

galima, bet ar ilgam??? verysad.gif gaila pinigus išlisti , reikio tvorą aukšta bet apie tai turetu pagalvoti valdžia..............
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 10 29, 07:24)
galima, bet ar ilgam??? verysad.gif gaila pinigus išlisti , reikio tvorą aukšta bet apie tai turetu pagalvoti valdžia..............


na taip, noretusi grazesnio kiemo... bet nemanau, kad toks issilaikys ilgai. jau atejus maziaus pasiimti po 18 val pavesinese pilna jaunuoliu... tai reikia tiketis, kad jie ir islauzo visa inventoriu...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 10 29, 10:21)
na taip, noretusi grazesnio kiemo... bet nemanau, kad toks issilaikys ilgai. jau atejus maziaus pasiimti po 18 val pavesinese pilna jaunuoliu... tai reikia tiketis, kad jie ir islauzo visa inventoriu...



Jooo, teko ir man matyti jaunuolių darželyje, ir dar ne šiaip sau, kad sėdėtų, o rūko pavėsinėje doh.gif Viena mamytė bandė išvaikyti, tai tokių žodelių jaunimėlis pažėrė, kad ojojoj mega_shok.gif Reikėtų kažkokios tvoros aukštesnės, ir manau sargas yra būtinas g.gif
O vidus darželio, tai tikrai gražiai sutvarkytas thumbup.gif
Atsakyti
Darželio teritorijoje jaunimas ne tik rūko, bet ir geria bei sysioja doh.gif . Na geria vienoj pavėsinėj, o tada eina į kitą doh.gif . Ir vakar sėdėjo balandėliai unsure.gif .
Sargas anksčiau būdavo, bet nemačiau nei 1 karto kad išvaikytų jaunimėlį. Užsirakindavo viduj ir viskas.
Atsakyti
Tikrai reiketu aukstos tvoros,o virsuje su spygliais,kad negaletu vaikigaliai uzlipti. bigsmile.gif
O del sargo,jo,nedirba savo darbo !!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 10 29, 18:18)
Tikrai reiketu aukstos tvoros,o virsuje su spygliais,kad negaletu vaikigaliai uzlipti.  bigsmile.gif
O del sargo,jo,nedirba savo darbo !!!  g.gif


O tai toks yra? lens.gif Ką saugoja? Gal kastuvus rūsyje? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 10 29, 17:40)
O tai toks yra?  lens.gif Ką saugoja? Gal kastuvus rūsyje?  lotuliukas.gif

schmoll.gif Ne toks (tvora) ,o tokia: yra ,ir ne viename darzelyje! blush2.gif
O jusu ka vaikas eina ne i darzeli ,o i kazkoki rusi g.gif
Be to ,manau mazyte tvora neapsaugos ,o per tokia tvora negales ir nenores lipti,nes susiplesys drabuzius ax.gif
Atsakyti
Labas visom mamytems! Stai ir as prisijungiu prie jusu. smile.gif Mano mazius lanko gr UOGELE. Nauja grupe, gal visai ir nieko. Bet meskinukui mano nepatinka viena aukletoja, nzn kodel? Ar yra tokiu mamyciu pas kurias situacija tokia buvo ar yra?
Atsakyti