Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(linada @ 2007 09 18, 16:50)
maniškis Ramunę lankė, bet dėl kalbos jokių problemų. kažkaip susišnekėdavo, o ir berniuko kalbos vystymasisi tikrai nepablogėjo-pliurpai į valias. tik kad mastom kad reikės atsisveikinti, baisingai serga sad.gif nors darželiu, auklėtoja aš patenkinta. bet vaiko gaila nežmoniškai sad.gif



Jooo verysad.gif Dėl sirgimų, tai liūdna. Bet čia, turbūt, visuose darželiuose taip būna. Mūsų vaikutis irgi pradėjo lankyti lopšelį 2 metų. Tai 3-4 dienos lopšelyje, tada 2-3 savaites serga. Padarėme pertrauką metams, nebevedėm į lopšelį, tai nuo sausio mėn. nė karto net snarglys neišbėgo thumbup.gif . Dabar jau darželinę grupę lankom bigsmile.gif Kol kas neserga tfu tfu tfu. Bet kaip čia toliau bus, tai neaišku g.gif
Atsakyti
Beje labai patenkinti "Uogelės" kolektyvu thumbup.gif Abi auklėtojos tiesiog nuostabios ir šeimininkėlė (na auklėtojų padėjėja) irgi labai labai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 09 19, 09:13)
Jooo  verysad.gif Dėl sirgimų, tai liūdna. Bet čia, turbūt, visuose darželiuose taip būna. Mūsų vaikutis irgi pradėjo lankyti lopšelį 2 metų. Tai 3-4 dienos lopšelyje, tada 2-3 savaites serga. Padarėme pertrauką metams, nebevedėm į lopšelį, tai nuo sausio mėn. nė karto net snarglys neišbėgo  thumbup.gif . Dabar jau darželinę grupę lankom bigsmile.gif  Kol kas neserga tfu tfu tfu. Bet kaip čia toliau bus, tai neaišku g.gif

nu kai kam pasiseka ir neserga. zionau kelis unikalius atvejus biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif Man ir patinka " Uogele"
Atsakyti
KOLEKTIVAS LABAI GERAS!
VISKAS ATEINA LAIKU TAM, KURIS MOKA LAUKTI!!!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif
VISI VAIKAI SERGA, YPAČ MAŽIUKAI verysad.gif
Atsakyti
ko chia nusishneki?! wacko.gif bash.gif koks dar masinis apsinuodijimas!? puse mamashu patys primaityna wiskuo savo vaikus o poto atveda juos i darzeli primaitintus visokiais vaistais!pati maciau kai atvedziau dukra kaip aukletoja skambino 8 val ryto kad mama paimtu vaika!!!!!!!ji net zinojusi si atvede!BEPROTYSTE!
o Jeigu kam nepoatinka darzelis tai ko cia juos vedat?sedekit name ir rupinkites patys!maista atnesha ne darbuotojai is parduotuves o atveza is VALSTYBES nuodytu vietu!tai kad ne virejai juk gaudo zuvi ar vishtas pjauna!!!!

Pries tai kai skustis ishpradziu suzinokit normaliai kas ir kaip ir neskleiskit gandu! frusty.gif
Atsakyti
Atėjau gauti info apie ši darželį o gavau bobų turgų... Na tikrai moderatorės atlikite savo darbą ir pratrinkit temą, nes ne turiu laiko skaityti mamų ir auklėtojų priekaištus vieni kitoms. Toks įspudis susidarė, kad čia mamos ir auklėtojos šio darželio bendrauja. Tikiuosi, kad klistu, nes būtų labai labai gaila, jei auklėtojos tokiais žodžiais kalbėtų apie vaikus (ten pradžioj taip ne gražiai kažkas rašo, kad šlikštu "snargliai", "kirminai šiknoj") verysad.gif Tai pasako daug apie darželį, manau.... verysad.gif O aš palnoju ateiti pas jus... Mano vaikui 5, kalba angliškai ir biški lietuviškai, ar yra galimybė jam patekti į jūsų darželį... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mateo @ 2007 09 21, 00:21)
Atėjau gauti info apie ši darželį o gavau bobų turgų... Na tikrai moderatorės atlikite savo darbą ir pratrinkit temą, nes ne turiu laiko skaityti mamų ir auklėtojų priekaištus vieni kitoms. Toks įspudis susidarė, kad čia mamos ir auklėtojos šio darželio bendrauja. Tikiuosi, kad klistu, nes būtų labai labai gaila, jei auklėtojos tokiais žodžiais kalbėtų apie vaikus (ten pradžioj taip ne gražiai kažkas rašo, kad šlikštu "snargliai", "kirminai šiknoj")  verysad.gif Tai pasako daug apie darželį, manau.... verysad.gif  O aš palnoju ateiti pas jus... Mano vaikui 5, kalba angliškai ir biški lietuviškai, ar yra galimybė jam patekti į jūsų darželį... g.gif

Tokiu vaikialiu jau nepriima
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 09 19, 09:50)
Beje labai patenkinti "Uogelės" kolektyvu thumbup.gif  Abi auklėtojos tiesiog nuostabios ir šeimininkėlė (na auklėtojų padėjėja) irgi labai labai  clap.gif


As irgi buvau patenkinta, bet vakar ir siandien ryte teko stebeti labai negrazu vienos is aukletoju elgesi su teveliais. As suprantu, kad ne visada ir vaiku tevai teisus, bet kelti balsa grupeje, kurioje daug vaiku ir kurie viska mato ir girdi, ant vaiku teveliu ir pakeltu tonu gintis nuo priekaistu ir irodineti savo tiesas, na, tai mazu maziausia nepagarba sau, vaikams, kurie viska mato ir megdzioja, bei vaiku tevams. Galetu iseiti uz grupes duru ir gincytis kiek patinka. O dar tokios replikos " Man tiek mazai moka". Na duoda suprast, kaip moka, taip ir dirba.
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 10 18, 18:33)
As irgi buvau patenkinta, bet vakar ir siandien ryte teko stebeti labai negrazu vienos is aukletoju elgesi su teveliais. As suprantu, kad ne visada ir vaiku tevai teisus, bet kelti balsa grupeje, kurioje daug vaiku ir kurie viska mato ir girdi, ant vaiku teveliu ir pakeltu tonu gintis nuo priekaistu ir irodineti savo tiesas, na, tai mazu maziausia nepagarba sau, vaikams, kurie viska mato ir megdzioja, bei vaiku tevams. Galetu iseiti uz grupes duru ir gincytis kiek patinka. O dar tokios replikos " Man tiek mazai moka". Na duoda suprast, kaip moka, taip ir dirba.


Nelabai supratau apie ką tu čia mastau.gif Tai tipo auklėtoja grupėje barėsi-konfliktavo su mamyte?
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 10 18, 17:33)
As irgi buvau patenkinta, bet vakar ir siandien ryte teko stebeti labai negrazu vienos is aukletoju elgesi su teveliais. As suprantu, kad ne visada ir vaiku tevai teisus, bet kelti balsa grupeje, kurioje daug vaiku ir kurie viska mato ir girdi, ant vaiku teveliu ir pakeltu tonu gintis nuo priekaistu ir irodineti savo tiesas, na, tai mazu maziausia nepagarba sau, vaikams, kurie viska mato ir megdzioja, bei vaiku tevams. Galetu iseiti uz grupes duru ir gincytis kiek patinka. O dar tokios replikos " Man tiek mazai moka". Na duoda suprast, kaip moka, taip ir dirba.

labutis!gerbiama mamyte ,as pati girdejau kaip ta mamyte ir rugsejo men.,ir dabar mokina aukletojas dirbti,galiu pataisyti jus:nei viena,nei kita nesauke! schmoll.gif O ta mamyte,bent taip as supratau,nori ,kad aukletojos dirbtu asmeniskai blush2.gif Tai galiu pasiulyti arba samdyti aukle,arba eiti i privatu darzeli verysad.gif ten lanko tikrai maziau vaiku,ir su juo tures galimybe uzsiimti asmeniskai! g.gif Idomu ,na kaip jus manote,kai ateina va tokios mamytes ,sugadina aukletojoms nuotaika,ir kaip joms po to dirbti su jusu vaikeliais.Tikrai,vaikai girdi,kaip ju mamytes isteriskai reikalauja kazko is ju mylimu aukletoju unsure.gif manau,pirmiausiai pradekite nuo saviauklos,o tai tikrai baisu klausytis koks tonas sklinda is mamyciu lupu! g.gif O tiesa yra viena,juk jusu vaikuciams tai gerai ,o kodel savo subjurusia nuotaika reikia atnesti ten kur turi sklisti tik geri zodziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 10 18, 17:33)
As irgi buvau patenkinta, bet vakar  teko stebeti labai negrazu  aukletoju elgesi su teveliais.


Na mieloji,mamyte, pasikalbejusi su aukletoja supratau apie ka jus kalbate,visu pirma ,nekiskite savo ilgos nosies ne i savo reikalus,nes klaidinate mamas,nezinodama esmes. pas ta aukletoja buvo atejusi buvusio aukletinio mama,kuri kalbejo apie savo asmeninius reikalus,o nesibare,nors ji ir aukletoja kalbejo garsiai,ir vaiku ,kiek zinau buvo tik keli.taigi,nepliurpkite nesamoniu,o geriau uzsiimkite su savo vaiku,kuris ,kiek zinau turi nemazu problemu! blush2.gif
Atsakyti