Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(erikanov @ 2007 09 10, 13:21)
Maniske lanke "Ramune". Gera grupe, geros ir aukletojos. Man patiko. clap.gif


taip, aukletojos man is karto patiko. O dar siandien suzinojau, kad kartu prades eiti kaimynes sunus, su kuriuo maniskis jau pazistami. tai abiems vaikuciams bus smagiau smile.gif
Atsakyti
Mamytės, kaip valgo jūsų vaikučiai darželyje? Maniškis tai toks valgus namuose, labai mažai ko nevalgo, viską sušveičia ir dar paprašo. O darželyje beveik visai nevalgo verysad.gif Kame čia reikalas? Gal ir jums taip yra mastau.gif
Atsakyti
Maniskiai tai gerai valgo. Tik sake, mazius labai letai valgo, bet viska suvalgo. O vat namuose jis kaip tik spiriojasi, sito nenori, sito nevalgys...
Atsakyti

 ! 
4. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.

5. Jūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, o chat'e jos egzistuoja tik keletą valandų. <span style='color:purple'>Todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo. </span>Todėl naudoti forumą chat'o tikslais yra draudžiama.


P.s. susikurkite temą bendraminčiuose ir ten plepėkite apie vaikus, ką jie valgė, kaip nuėjo ir t.t. ši tema skirta darželiui.
Atsakyti
unsure.gif Mano vaikas lanko grupe "Saulute". Gal dar yra mamyciu is tos grupes? Kaip jums aukletojos?
Atsakyti
Gal kas gali pasisakyti apie šio darželio lopšelinukų grupę "Pagrandukas"? unsure.gif Kaip Jums auklėtojos ir bendravimas su vaikučiais? Nes teko girdėti, kad viena iš auklėtojų nemoka šnekėti lietuviškai, o į šią grupę priima ir tik lietuviškai suprantančius vaikus... Ir kaip tos auklės tada susikalba? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseta: 17 rugsėjo 2007 - 15:24
,,tos aukles'' susikalba gestu kalba...
new_russian.gif yess.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseta @ 2007 09 17, 16:23)
Gal kas gali pasisakyti apie šio darželio lopšelinukų grupę "Pagrandukas"?  unsure.gif  Kaip Jums auklėtojos ir bendravimas su vaikučiais? Nes teko girdėti, kad viena iš auklėtojų nemoka šnekėti lietuviškai, o į šią grupę priima ir tik lietuviškai suprantančius vaikus... Ir kaip tos auklės tada susikalba?  verysad.gif


Mano dukryte pernai lanke "Pagranduka". Siemet jau perejo i darzelio grupe. Man pernai irgi pirmom dienom buvo lengvas sokas, kad abi aukletojos rusakalbes, o vienas mano vyrui netgi lietuviskai nesugebejo paaiskinti kaip pirmom dienom dukrai darzeli sekasi. Bet paskui apsiraminau. Aukletojos labai geros, rupestingos, vaikus tikrai myli ir rupinasi ( maniske noriai eidavo ir jai aukletojos buvo geros). Visada papasakoja kaip sekasi vaikui, kaip valge, kaip miegojo, su kuriais vaikais draugauja ir t.t. Man buvo siek tiek baisu, kad nesusikalbes su kitais vaikais, bet jau dabar jinai supranta pagrindinius rusiskus zodzius ir trumpus sakinius ir pati siek tiek kalba rusiskai ( ten aisku minimali ta jos kalba - geras, blogas, noriu valgyti, nenoriu miegoti ir kiti), nors mes savo aplinkoj visai nekalbame. Ir nematau tame nieko blogo. Taigi tikrai nereikia jaudintis, nes vaikas tik labai anksti prades mokintis rusu kalbos.
Atsakyti
g.gif Manau nereikia taip jau jaudintis del tu kalbu. Man patinka, kad vaikiukai gali nuo pat mazens mokytis dvieju kalbu. Jug gyvenime tai butinai pravers. thumbup.gif
Atsakyti
maniškis Ramunę lankė, bet dėl kalbos jokių problemų. kažkaip susišnekėdavo, o ir berniuko kalbos vystymasisi tikrai nepablogėjo-pliurpai į valias. tik kad mastom kad reikės atsisveikinti, baisingai serga sad.gif nors darželiu, auklėtoja aš patenkinta. bet vaiko gaila nežmoniškai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bite-rite @ 2007 09 14, 21:24)
unsure.gif Mano vaikas lanko grupe "Saulute". Gal dar yra mamyciu is tos grupes? Kaip jums aukletojos?

bigsmile.gif labutis! tai kokia grupe lanko tavo vaikas,nes toks vaizdelis ,kad lengviau pasakyti kokioje dar grupeje nebuvo? g.gif
Atsakyti
Kadangi ne viena turiu vaikiuka, todel ir klausiu. wink.gif
Atsakyti